تیزر جدید «من» برای برائت از اتهام بی اخلاقی
۳۷۹۳۴۴
۰۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹
۱۳ 
چندی قبل با انتشار نخستین آنونس فیلم سینمایی «من» همزمان با روی پرده رفتن آن، برخی اتهام ها مبنی بر اینکه به صورتی شبهه برانگیز دیالوگهایی از آن کنار هم قرار گرفته که فضایی غیر واقعی از کلیت فیلم را برای مخاطب تصویر کند را به آن وارد کردند.
روزنامه بانی فیلم: چندی قبل با انتشار نخستین آنونس فیلم سینمایی «من» همزمان با روی پرده رفتن آن، برخی اتهام ها مبنی بر اینکه به صورتی شبهه برانگیز دیالوگهایی از آن کنار هم قرار گرفته که فضایی غیر واقعی از کلیت فیلم را برای مخاطب تصویر کند را به آن وارد کردند.

در این دیالوگها چنین به تماشاگران القا می شود که رابطه ای نامتعارف میان کاراکترهای زن و مرد فیلم وجود دارد که گویی از فیلتر شورای نظارت و خطوط قرمز رسته. این در حالی است که فیلم بیشتر یک تریلر اجتماعی به نظر می رسد و بی اخلاقی یا جسارت بی محابا در آن جایی ندارد.

با این حال پس از گذشت سه هفته از فروش فیلم و نیم میلیاردی شدن آن، از دیروز آنونس جدید ساخته سهیل بیرقی با تمرکز بیشتر روی لیلا حاتمی و ساختاری معقول و مناسب با حال و هوای فیلم منتشر شد. آنونسی که آدرس نادرست به تماشاگرش نمی دهد تا در مواجهه با فیلم در سالن، سورپرایز منفی نشود.در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

تیزر جدید «من» برای برائت از اتهام بی اخلاقی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج