«بندرتهران» نیکی کریمی فعلا تعطیل شد
۳۹۷۵۳۰
۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷
۱۴ 
کارگردان فیلم سینمایی «اروند» از ساخت «بندرتهران» به تهیه‌کنندگی نیکی کریمی انصراف داد و به‌زودی پروژه تازه سینمایی را با مهدی داوری مقابل دوربین خواهد برد.
روزنامه صبا: کارگردان فیلم سینمایی «اروند» از ساخت «بندرتهران» به تهیه‌کنندگی نیکی کریمی انصراف داد و به‌زودی پروژه تازه سینمایی را با مهدی داوری مقابل دوربین خواهد برد.

«بندرتهران» نیکی کریمی فعلا تعطیل شد

پوریا آذربایجانی؛ کارگردان سینما، که این‌روزها فیلم سینمایی «اروند» به تهیه‌کنندگی مهدی داوری را روی پرده سینماها دارد، از ساخت فیلم سینمایی «بندرتهران» به تهیه‌کنندگی نیکی کریمی انصراف داد.

سناریوی «بندرتهران» توسط پوریا آذربایجانی نگاشته شده است و پیش از این، نیکی کریمی اعلام کرده بود که علیرضا برازنده، مدیریت فیلمبرداری این اثر را عهده‌دار است و مازیار میری به‌عنوان مجری طرح در این پروژه حضور دارد.

حال باید منتظر ماند و دید که چه سرانجامی در انتظار این پروژه است و آیا نیکی کریمی با کارگردان دیگری این اثر را مقابل دوربین خواهد برد یا ساخت این پروژه متوقف خواهد ماند؟

گفتنی است در پی انصراف آذربایجانی از کارگردانی «بندر تهران» با تهیه‌کنندگی نیکی کریمی، در آینده‌ای نزدیک، ‌این کارگردان جوان با مهدی داوری؛ تهیه‌کننده، فیلم قبلی خود «اروند»، ‌فیلمی در فضای اجتماعی را مقابل دوربین خواهد برد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج