شمخانی با آیت الله وحید خراسانی دیدار کرد
۴۱۲۸۵۶
۰۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷
۱۲ 
دبیر شورای عالی امنیت ملی پیش از ظهر جمعه با حضور در بیت حضرت ‌آیت‌الله العظمی وحید خراسانی در شهر قم با ایشان دیدار و گفت‌وگو کرد.
خبرگزاری فارس: علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی پیش از ظهر جمعه با حضور در بیت حضرت ‌آیت‌الله العظمی وحید خراسانی در شهر قم با ایشان دیدار و گفت‌وگو کرد.

علی شمخانی در جریان این ملاقات تمسک به فرهنگ عاشورا و پیام تاریخ ساز قیام سیدالشهدا (ع)را رمز موفقیت و نفوذ معنوی انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: امنیت مثال زدنی در کشور ما که با وجود تلاش بی شائبه دشمنان، روز به روز بر استحکام آن افزوده می‌شود ریشه در باورهای عاشورایی خدمتگذاران بی ادعای عرصه امنیت در کشور دارد.

حضرت آیت‌الله العظمی وحید خراسانی نیز در این دیدار لزوم توجه بیشتر به ترویج شعائر مذهبی و تمسک مستمر به تلاوت و رعایت معانی قرآن کریم را مورد تاکید قرار دادند و اظهار داشتند: کلام حسن و گفتار نیک با بندگان خدا دستور دین و رمز نفوذ در دل‌های انسان‌هاست.

ایشان با دعا برای موفقیت مستمر مسئولان کشور دررفع مشکلات و خدمت به احاد مردم افزودند: توجه خاص به دو اصل علم و امانت داری در انتخاب مدیران در ردیف ضرورت‌هایی است که موجبات افزایش کارآمدی نظام مدیریتی کشور را فراهم خواهد کرد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج