هیچ کس هدیه تهرانی را در برج میلاد ندید
۴۲۱۹۸
۱۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۳
۱۱ 
حاشیه های روز اول جشنواره فجر
حضور ابراهیم حاتمی کیا در نشست «هیچ کجا، هیچ کس» باعث شد بار دیگر ثابت شود که او همچنان چهره جذاب اهالی رسانه است.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا:

- در خبرها گفته می شد که هدیه تهرانی به برج میلاد برای تماشای «آقای الف» آمده است البته تقریبا هیچ یک از خبرنگاران او را ندیدند.

- حضور ابراهیم حاتمی کیا در نشست «هیچ کجا، هیچ کس» باعث شد بار دیگر ثابت شود که او همچنان چهره جذاب اهالی رسانه است. چرا که تمام عکاسان تا دقایقی بی توجه به حضور کیانیان و افشار از حاتمی در زوایای مختلف عکاسی می کردند. حاتمی کیا وقتی می خواست سالن را ترک کند از دور با کیانیان خداحافظی کرد. این دو ابتدای نشست هم از دور حسابی با هم احوالپرسی کردند.

حاشیه های روز اول جشنواره فجر

- لباس فرم جشنواره سی و یکم برای آقایان گویا کلاه شاپو است. خدا از سر تقصیرات رضا عطاران و حبیب رضایی بگذرد که این کلاه را باب دل منتقدان و روزنامه نگاران کردند!

- جالب است بدانید امسال دبیر جشنواره حسابی ناخن خشک شده است تا جایی که هر کدام از ما که بخواهیم یک لیوان چای ناقابل در کاخ جشنواره (!) بنوشیم باید یک ژتون تهیه کنیم و هر کسی تنها می تواند در روز یک بار چای بخورد. مهرزاد دانش یکی از منتقدان، در یادداشت کنایه آمیزی روز گذشته در یکی از رسانه ها نوشت که اگر این وضعیت ادامه پیدا کند هر روز با فلاکس چای به برج می رود!
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:11 - 1391/11/14
دقت کردین تماشا چه خبرهای غنی ای دارد......نوبری تماشا بااین تیتروخبرت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج