مسمومیت گازی 17 عزادار در حسینه
۴۳۱۴۱۷
۰۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۸
۱۴ 
رئیس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 بابل گفت که مسمومیت با گاز منواکسید کربن یکشنبه شب 17 نفر از عزاداران را از حسینه ای در این شهرستان روانه بیمارستان کرد.
خبرگزاری ایرنا: رئیس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 بابل گفت که مسمومیت با گاز منواکسید کربن یکشنبه شب 17 نفر از عزاداران را از حسینه ای در این شهرستان روانه بیمارستان کرد.
 
دکتر احمد محمدپور یکشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود : این اتفاق در حسینیه روستای ' هریکنده ' در جاده بابل به قائمشهر رخ داد.
 
وی اظهار کرد: پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز فرماندهی اورژانس 115 بابل تکنسین های پایگاه هتکه پشت ، دانشگاه علوم پزشکی بابل ، هلیدشت ، رضی کلا و امیرکلا را به محل حادثه اعزام کرد .

محمدپور با بیان اینکه این حادثه در بخش مردانه حسینیه رخ داد ، افزود : 15 نفر از مسموم شدگان با آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی ، یحتی نژاد و آیت الله روحانی انتقال یافتند و 2 نفر هم که مسمومیتشان جزیی بود با اصرار خانواده هایشان به خودشان به درمانگاه منتقل شدند.

روستای هریکنده ، یکی از روستاهای پرجمعیت بخش مرکزی شهرستان بابل است که در جنوب محور قائم شهر – بابل در قسمت جلگه ای و منطقه کاملاً هموار واقع شده است.
این روستا بر اساس آخرین سرشماری ها حدود 3 هزار نفر جمعیت دارد .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج