قهرمان کاراته جهان: هنوز پاداشی پرداخت نشده
۴۳۴۶۳۶
۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱
۸ 
سجاد گنج‌زاده مدعی است از رقابت های جهانی اتریش تا به امروز اتفاق خاصی رخ نداده و خبری از پاداش ها نشده است.
خبرگزاری ایسنا: رقابت‌های جهانی کاراته آبان ماه در اتریش برگزار شد و ملی پوشان ایران توانستند عنوان قهرمانی کومیته تیمی را برای دومین بار تکرار کنند و در مجموع نیز برای نخستین بار بر روی سکوی سومی جهان قرار گرفتند، اما هنوز پاداش‌های ملی پوشان پرداخت نشده است.

قهرمان کاراته جهان درباره پاداش‌ها بیان کرد: زمانی که در کومیته تیمی به فینال مسابقات راه پیدا کردیم مربی تیم بیان کرد طباطبایی اعلام کرده است هر یک از ملی‌پوشان بتواند مدال طلای رقابت‌ها را چه در بخش کومیته انفرادی و چه در بخش تیمی کسب کند 30 میلیون تومان پاداش می‌گیرد. قرار بر این بود بعد از ماه صفر مراسم تجلیل برگزار شود ولی تاکنون خبری از برگزاری مراسم نشده است و  کسی نه به ما زنگ زده است و نه ما دعوت شده‌ایم.

گنج‌زاده درباره شرایط فدراسیون نیز بیان کرد: قرار بر این بود انتخابات فدراسیون قبل از جهانی برگزار شود که به تعویق افتاد، فکر می‌کنم بهترین فرصت برای برگزاری انتخابات هم‌اکنون است و باید انتخابات کاراته برگزار شود.

رقابت‌های کاراته وان از ژانویه آغاز می شود و کاراته وان پاریس اولین کاراته وانی است که پیش روی ملی‌پوشان قرار دارد. گنج‌زاده در این باره بیان کرد: در حال حاضر فدراسیون برنامه خاصی ندارد چرا که هنوز تکلیف رییس فدراسیون مشخص نیست. من خود نیز به دنبال اسپانسر هستم تا در صورت پیدا شدن اسپانسر بتوانم در رقابت‌های کاراته وان شرکت کنم. وزارت ورزش باید برنامه‌ریزی خود را برای انتخابات فدراسیون مشخص کند چرا که فدراسیون باید نخست رییس داشته باشد تا بتواند برای آینده برنامه‌ریزی انجام دهد.

او در ادامه افزود: همچنین بودجه نیز یکی دیگر از عوامل مهم برای تحقق برنامه‌ها است. اگر بودجه کافی وجود نداشته باشد فدراسیون نمی‌تواند برنامه‌های خود را عملی کند. همانطور که سال‌های پیش برای اعزام تیم به رقابت‌ها با مشکلات مالی مواجه بودیم اگر این مشکلات رفع شود فدراسیون می‌تواند برنامه‌ریزی خوبی را انجام دهد و مهم تر از برنامه‌ریزی نیز عمل کردن به برنامه‌ها است.

ملی پوش کاراته ایران در این فصل لیگ برتر برای دانشگاه آزاد به روی تاتامی خواهد رفت. گنج‌زاده درباره رقابت‌های لیگ کاراته بیان کرد: در این فصل برای دانشگاه آزاد بازی خواهم کرد و تمرینات خود را از شنبه برای رقابت‌های لیگ و مسابقاتی که در آینده در پیش دارم، شروع کرده‌ام چرا که از بعد از رقابت‌های جهانی تا به امروز استراحت داشتم.

گنج زاده فصل گذشته برای تیم آذران خودرو مبارزه کرده است اما تا به امروز قرارداد او پرداخت نشده است، گنج‌زاده درباره این موضوع، گفت: متاسفانه تا به امروز قرارداد فصل گذشته پرداخت نشده و تا به امروز هر بار که از دباغیان پیگیری کرده‌ام هر بار به ما بیان کردند که در حال پیگیری هستیم. حتی از طریق مهدی زاده نیز که شاگرد دباغیان است این موضوع را پیگیری کردم و بیان شده که حکم جلب فرد موردنظر نیز گرفته شده است ولی تاکنون مبلغ قرارداد ما پرداخت نشده است. باید راهی وجود داشته باشد تا بتوانیم از حق خود دفاع کنیم. با آبروی ما بازی شده است. همه ما را مسخره می‌کنند که بازی کرده‌ایم اما پول خود را دریافت نکرده‌ایم.

ملی پوش کاراته ایران بیان کرد: رو راست بگویم از مسابقات جهانی که بازگشته‌ایم در این چند ماه گذشته هیچ توجهی نشده است و ما دلسرد شده ایم. این شرایط در حالی پیش آمده که کاراته المپیکی شده است و مطمئنا کاروان ایران می‌تواند چشم امید به مدال‌های کاراته داشته باشد. امیدوارم برنامه‌ریزی خوبی برای فدراسیون کاراته صورت بگیرد تا مدال‌های کاراته ادامه‌دار باشد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج