آیت الله خراسانی: کار پلیس دشوار است
۴۵۵۴۴۱
۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۳:۰۵
۱۱ 
مرجع تقلید شیعیان گفت: کار پلیس به دلیل مقابله با اراذل و اوباش دشوار است.
خبرگزاری ایلنا: آیت‌الله وحید خراسانی در دیدار با فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به اینکه نظر لطف امام‌زمان(عج)بی‌تردید شامل حال نیروی انتظامی همیشه خواهد بود، اظهار داشت: توصیه می‌کنم تمام کارکنان پلیس از امروز شروع به خواندن قرآن کنند و هر روز قرآن بخوانند، اگرچه کم باشد و آن را به امام زمان(عج) هدیه کنند تا لطف آن حضرت شامل حالشان شود و در همه مسائل، حلال مشکلاتتان خواهد بود.

مرجع تقلید شیعیان افزود: اگر کسی هرروز درب خانه شما را بزند و به شما هدیه‌ای بدهد شب عید نوروز برای او چه خواهید کرد؟ مسلماً با تمام وجود از او تقدیر می‌کنید، حال اگر این هدیه‌ روزانه، عزیزترین گوهر که قرآن باشد هر روز به امام زمان(عج) هدیه شود، آن حضرت در شب‌قدر با شما چه خواهد کرد، قطعاً مشکلاتتان را به احسن وجه حل می‌کند.

آیت‌الله وحید خراسانی تصریح کرد: البته کار شما، کار دشواری است چون با اراذل‌واوباش مقابله می‌کنید و امنیت با وجود اراذل‌واوباش کار ساده‌ای نیست، ان‌شاء‌الله مددی شود تا بر همه مشکلات فائق بیایید.

وی ضمن قدردانی از پلیس برای تلاش در همه مناسبت‌های مذهبی به‌ویژه ایام فاطمیه خاطرنشان کرد: خوشا به حال نیروی انتظامی، اسم‌تان که در دفتر حضرت فاطمه زهرا(س) ثبت باشد، پیش همه امامان و اما‌م‌زادگان آبرومند هستید؛ هر چه می‌توانید در اجرای مراسم هیئت‌های فاطمیه کوشش کنید.

آیت‌الله وحید خراسانی گفت: قرآن کلام خداست. اگر در جوانی با خون و جان شما مأنوس شود، سعادتمند دنیا و آخرت خواهید بود. به همه کارکنان پلیس سلام من را برسانید و بگویید ما دعاگوی شما هستیم و بدانید هر حرفی از قرآن از دهان شما دربیاید 10 گناه از شما محو و 10 درجه در بهشت به شما داده می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج