به این دلیل صبحانه بستنی بخورید
۴۶۰۵۸۶
۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷
۱۵ 
یک دانشمند ژاپنی کشف کرده است خوردن یک اسکوپ بستنی به عنوان صبحانه موجب ترقی غیرمنتظره مغزتان خواهد شد. یوشیهیکو کوگا، پروفسور دانشگاه کیورین توکیو، به منظور انجام یک آزمایش در این زمینه افراد را به خوردن سه قاشق پر بستنی به عنوان صبحانه تشویق کرد.
وب سایت زوم تک - مهگل آزاد: یک دانشمند ژاپنی کشف کرده است خوردن یک اسکوپ بستنی به عنوان صبحانه موجب ترقی غیرمنتظره مغزتان خواهد شد. یوشیهیکو کوگا، پروفسور دانشگاه کیورین توکیو، به منظور انجام یک آزمایش در این زمینه افراد را به خوردن سه قاشق پر بستنی به عنوان صبحانه تشویق کرد. به گفته اخبار Excite، بلافاصله پس از این امر از کامپیوتر برای تکمیل تمرینات ذهنی استفاده کردند.
 
 به این دلیل صبحانه بستنی بخورید

پس از تحقیقات، پروفسور کوگا به این نتیجه رسید افرادی که صبحانه بستنی خورده بودند نسبت به افرادی که بستنی نخورده بودند، از واکنش سریع تر و پردازش بهتر اطلاعات برخوردار بودند.

پروفسور کوگا امواج مغزیشان را در طول آزمایش اندازه گیری کرد. و نتیجه گزارشات نشان داد سرو بستنی موجب افزایش امواج آلفا مرتبط به مراقبت، آرامش و تناسب ذهن می گردد.

پروفسور کوگا به منظور آگاه شدن از هوشیاری درجه حرارت بستنی را مشابه با آب سرد آزمایش کرد. اما در نتیجه تحقیقات دریافت افرادی که آب سرد نوشیده اند موجب برخی سطوح عملکرد ذهن و هوشیاریشان افزایش یافته است. اثری که با خوردن بستنی میسر نمی گردد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1395/10/25
سلام بسیار عالی وبه موقع است استفاده میبریم تشکر ویژه دارم از دست انرکاران موفق باشید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج