کره شمالی، کاخ سفید را منفجر می‌کند؟
۴۶۴۴۳
۳۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۳:۲۴
۳ 
یک فیلم تبلیغاتی جدید که به تازگی در كره شمالي پخش شده، صحنه هایی را به تصویر می کشد كه در آن ساختمان كاپيتول (مقر كنگره آمريكا) و كاخ سفيد در آتش مي سوزد.
تابناک: یک فیلم تبلیغاتی جدید که به تازگی در كره شمالي پخش شده، صحنه هایی را به تصویر می کشد كه در آن ساختمان كاپيتول (مقر كنگره آمريكا) و كاخ سفيد در آتش مي سوزد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شبكه خبري العالم، اين فيلم چهار دقيقه اي كه «طوفان آتش بر مقر جنگ خواهد باريد» نام دارد، بر پايگاه اينترنتي رسمي كره شمالي كه اخبار و تبليغات رسانه هاي حكومتي را پخش مي كند، منتشر شده است.

در صحنه نخست اين فيلم جت هاي جنگنده آمريكايي، بمب افكن هاي بي-52 و ناوهاي هواپيمابر به تصوير كشيده شده و يك راوي زن در اين فيلم هشدار مي دهد: «ثانيه به ثانيه، فتيلۀ يك جنگ هسته اي در حال سوختن است».

اين نوار ويديويي همچنين كاخ سفيد سپس ساختمان كاپيتول را در حال انفجار نشان مي دهد و در مقدمه گزارش آن آمده است: "برد موشك هاي راهبردي ما، حد و مرزي ندارد".

ويديوي ديگري كه اوايل ماه گذشته در کره شمالی پخش شد، شهر نيويورك را نشان مي داد که پس از حمله اي موشكي در آتش مي سوزد. ويديوي ديگری هم دو هفته بعد از آن پخش شد که سربازان آمريكايي و باراك اوباما رئيس جمهور اين كشور را در ميان شعله هاي يك انفجار هسته اي به تصویر می کشید.

پيونگ يانگ، پس از رأي گيري در سازمان ملل براي اعمال تحريم ها عليه كره شمالي، امريكا را به حملات دفاعي تهديد كرده است.

كره شمالي به رغم قطعنامه ها و تحریم هاي بين المللي، در ماه فوريه سومين آزمايش هسته اي خود را انجام داد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج