کنسرت متفاوت مانی رهنما در فرهنگسرای نیاوران
۴۸۴۰۱۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۰
۱۲ 
مانی رهنما، خواننده موسیقی پاپ، دومین کنسرت خود دراین فصل را در فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌کند.
خبرآنلاین: مانی رهنما، خواننده موسیقی پاپ، دومین کنسرت خود دراین فصل را در فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌کند.

مانی رهنما، خواننده موسیقی پاپ پس از اجرایی که دی ماه امسال درفرهنگسرای نیاوران داشت در پنجمین شب از آخرین ماه فصل زمستان، دوباره با کنسرت «شب گل و صدا» به روی صحنه خواهد رفت.

رهنما در این برنامه که منتخبی از قطعه‌های پرطرفدار خود از جمله «پرنده» و «من و تو» را خواهد خواند، گفت: «در این اجرا همراه با پیانوی رضا تاجبخش دو نوازنده مهمان نیز خواهیم داشت. همچنین صبا راد قطعاتی را بصورت دکلمه خوانی بامن همراهی  می کند. همچنین طراحی صحنه و تهیه کنندگی این اجرا نیز به عهده صبا راد است.»

خواننده «مرسدس» با بیان اینکه پس ازمدتی سکوت که هر هنرمندی برای بازسازی کارهای هنری خود به آن نیازدارد، پرانرژی با سه مجموعه جدید به صحنه موسیقی کشور بازگشته است، گفت: «یک آلبوم ازاین سه مجموعه تا آخر امسال منتشر و روانه بازارخواهم کرد و دومین آلبوم نیز از این مجموعه تا اردیبهشت ماه سال آینده روانه بازار موسیقی کشور می شود. تعدادی تک تراک نیزآخرین بخش این مجموعه را تشکیل می دهد که دراین اجرا ازآنها رونمایی می‌شود، همچنین در کنسرت پیش رو، یک قطعه از آلبوم جدید با حضور تنظیم کننده این قطعه برای مخاطبان اجرا می شود.»

رهنما که تلاش می‌کند در آلبوم جدید با حفظ هویت اصلی آثار خود قطعه‌هایی  متفاوت با دیگر آثارش تولید کند، در این خصوص افزود: «این تفاوت در مواردی مانند به روز شدن آثار نیز دیده شده است.»

کنسرت مانی رهنما، پنجم اسفندماه ساعت 20  درسال خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج