طراحی لباس رسمی برای آقایان
۵۰۸۶۲
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۴
۹ 
شاه آبادی معاون هنری وزیر ارشاد در صد و چهلمین جلسه کمیته فرهنگ و تمدن اسلام و ایران طراحی لباس رسمی برای آقایان و تدوین سند ملی مد و لباس را از اهم اقدامات معاونت هنری در حوزه سبک زندگی برشمرد.
خبرگزاری تسنیم: شاه آبادی معاون هنری وزیر ارشاد در صد و چهلمین جلسه کمیته فرهنگ و تمدن اسلام و ایران طراحی لباس رسمی برای آقایان و تدوین سند ملی مد و لباس را از اهم اقدامات معاونت هنری در حوزه سبک زندگی برشمرد.

صد و چهلمین جلسه کمیته فرهنگ و تمدن اسلام و ایران در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد. در ابتدای این جلسه، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان، رئیس سازمان پژوهش و تألیف کتب درسی، گزارشی از نحوه معرفی مفاخر تمدن اسلام و ایران در کتب درسی مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه ارائه کرد.

وی گفت: در آغاز کار ما از فضای خالی پشت جلد کتب درسی برای این کار استفاده می‌کردیم و با توسعه کار به تناسب موضوع کتاب درسی، شخصیتی که در موضوع آن کتاب دارای اثر در تمدن اسلام و ایران بود، در متن کتاب وارد شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدیان ادامه داد: البته کار به اینجا هم نباید محدود شود، بلکه باید با نمونه‌سازی از اختراعات مفاخر تمدن اسلام و ایران دستاوردهای این مفاخر به صورت عینی و در قالب لوازم کمک آموزشی وارد آموزش و پرورش شوند.

در ادامه این جلسه، شاه‌آبادی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گزارشی از اقدامات این معاونت پیرامون موضوع سبک زندگی اسلامی و ایرانی ارائه کرد.

وی گفت: طراحی لباس رسمی برای آقایان و تدوین سند ملی مد و لباس از اهم اقدامات معاونت هنری در حوزه سبک زندگی است.

شاه آبادی افزود: در مورد لباس رسمی آقایان، با توجه به مباحثی که قبلاً در این کمیته داشته‌ایم ابتدا باید یک کار فرهنگی و ترویجی در سطح جامعه انجام شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج