پیشنهاد لباس رسمی برای دختران و مادران
۵۱۵۲۱
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۱
۲۵ 
ترکیب رنگ پیشنهادی این شماره ایده‌آل به شما، 2 ترکیب رنگ ویژه و کاملا مناسب با مجالس و مهمانی‌های رسمی است. 2 ترکیب رنگی که ظاهر شما را در اوج سادگی به غایت باشکوه به تصویر می‌کشد.
برترین مجله اینترنتی ایران

مجله ایده آل: ترکیب رنگ پیشنهادی این شماره ایده‌آل به شما، 2 ترکیب رنگ ویژه و کاملا مناسب با مجالس و مهمانی‌های رسمی است. 2 ترکیب رنگی که ظاهر شما را در اوج سادگی به غایت باشکوه به تصویر می‌کش.دبرای دختران جوان

1. اولین رنگ پیشنهادی ما در این ترکیب رنگ طلایی است؛ رنگ گرمی که یادآور شکوه و بزرگی است.

2. شکوه و گرمای رنگ طلایی آرامش و سردی رنگ صورتی را در خودش پنهان می‌کند و در نهایت یک ترکیب باشکوه به ظاهر شما می‌دهد.

3. در انتخاب رنگ طلایی مناسب هم دقت کنید. رنگ طلایی ترکیبی از رنگ‌های زرد، سفید، قهوه‌ای و اکر است. برای رسیدن به رنگ طلایی پیشنهادی ما باید دنبال طیف‌هایی از این رنگ بروید که رنگ زرد در آن به مقدار قابل ملاحظه‌ای کم و در عوض قهوه‌ای و اکر آن بيشتر باشد.

4. می‌توانید رنگ کیف و کفش و حتی کتی که قرار است روی لباس بپوشید را به رنگ طلایی انتخاب کنید.

5. ترکیب رنگ صورتی با طلایی را به دليل ظرافت و گرمای رنگ طلایی به دخترخانم‌های جوان‌ پیشنهاد می‌کنیم.برای مادرها

1. صورتی، رنگ پیشنهادی ما برای یک لباس کاملا مجلسی است. البته صورتی در طیفی کاملا روشن و با حذف حداکثری رنگ قرمز(‌صورتی ترکیبی است از رنگ سفید و قرمز)!

2. پیراهن پیشنهادی ما یک پیراهن حریر ساده است تا لطافت و آرامی رنگ صورتی را به خوبی به تصویر بکشد.

3. تاثیر ناخودآگاه رنگ صورتی حس آرامشی است که در نگاه دیگران ایجاد می‌کند.

4. صورتی شما را فردی با قدرت و با درک بالا نشان می‌دهد.

ترکیب رنگ صورتی با زرشکی را به دليل پختگی رنگ زرشکی به خانم‌های میانسال و مادرها و مادربزرگ‌هاتوصیه می‌کنیم. انتخاب یک کیف شب زرشکی هارمونی خوبی با پیراهن صورتی شما ایجاد می‌کند.

به تاثیر رنگ طلایی روی زمینه زرشکی این کفش دقت کنید. ترکیب این دو رنگ به هر‌چه باشکوه‌تر به نظر آمدن ظاهر شما کمک می‌کند.

از دیدگاه روانشناسی تاثیر ناخودآگاه رنگ زرشکی در نگاه دیگران زنده کردن حس هیجان و ایجاد جذابیت است بنابراین ترکیب خوبی است برای همراهی با حس آرامشی که رنگ صورتی در ذهن تداعی می‌کند.

انتخاب دیگر شما برای رسیدن به یک ترکیب باشکوه رنگ زرشکی است. رنگی پخته که ترکیبش با صورتی ظاهری گرم و قدرتمند به شما می‌دهد. (قدرتمند از این رو که رنگ زرشکی ‌از روزهای دور به رنگی گران و شایسته نجبا شهره بوده است).

شما می‌توانید همسو با سلیقه خودتان 2 ترکیب رنگی پیشنهادی ما یعنی صورتی با طلایی و صورتی با زرشکی را روی لباس‌های دیگر هم پیاده کنید مثلا کت و دامن یا حتی کت و شلوار. اما دقت کنید این ترکیب‌ رنگی ظاهری کاملا رسمی به شما می‌دهد بنابراین در انتخاب سبک و سیاق لباس‌های انتخابی‌تان دقت کنید و فقط در مجالس رسمی سراغ‌شان بروید.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1392/02/25
کت دوم ک مردونه است انگار... خیلی پیشنهاد بیریختی بود...دیگه مجله پیشنهاد نده لطفا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج