تکذیب یک خبر درباره رامبد جوان و میرکریمی
۵۳۰۴۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۱
۱۸ 
روز گذشته هم مطابق روزهای اخیر، بازار تکذیب های کارگردانان در مورد ساخت فیلم تبلیغاتی برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری داغ داغ بود.

برترین مجله اینترنتی ایران

روزنامه تماشا: روز گذشته هم مطابق روزهای اخیر، بازار تکذیب های کارگردانان در مورد ساخت فیلم تبلیغاتی برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری داغ داغ بود.

رامبد جوان بازیگر و کارگردان سینمای ایران تاکید کرد که با وجود پیشنهاد از سوی سه نامزد انتخابات ریاست جمهوری، او فیلم تبلیغاتی هیچ نامزدی را نمی سازد.

جوان در ادامه صحبت هایش متذکر شد: «غیر از محسن رضایی صحبت هایی شده بود که فیلم دو نامزد دیگر یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را نیز بسازم اما با هیچ یک از آنها به نتیجه نرسیدم.»

رضا میرکریمی و محمد مهدی عسگرپور هم ساخت فیلم تبلیغاتی حسن روحانی را که دیشب در برنامه زنده «هفت» اعلام شد، تکذیب کردند. علیرضا رئیسان کارگردان سینما ساخت هر نوع فیلم تبلیغاتی برای نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تکذیب کرد.

علیرضا رئیسان ضمن تکذیب خبر ساخت فیلم انتخاباتی محسن رضایی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به خبرنگار «مهر» گفت: «اصولا روحیه من با ساخت فیلم های تبلیغاتی سازگار نیست و در عین حال فکر می کنم نامزدهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری نیازی به کارگردان ندارند.»

فریدون جیرانی هم خبر ساخت فیلم تبلیغاتی ولایتی را رد کرد و به «ایسنا» گفت: «برای ساخت فیلم تبلیغاتی ایشان جلسه ای تشکیل شد که از من نیز دعوت شده بود در آن جلسه حاضر باشم. ما در آن جلسه درباره ساخت فیلم تبلیغاتی ایشان و مسائل مختلف آن نظر دادیم و صحبت کردیم. اگرچه در آن جلسه حضور داشتیم و درباره آن فیلم نظراتمان را بیان کردیم اما «محمدحسین لطیفی» ساخت فیلم تبلیغاتی آقای ولایتی را برعهده دارد.»
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:01 - 1392/03/06
محمد حسين لطيفي از چي ترسيدي؟
رفيق نيمه راااه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:13 - 1392/03/08
هميشه رفيق نيمه راه هر راهي هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج