سعید شهروز از جانبازی اش گفت
۵۹۰۸۲
۲۳ تير ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۵
۲۴ 
سعید شهروز با حضور در ویژه برنامه ماه رمضان شبکه یک «شهر باران» گفت که خط شکن موسیقی پاپ بوده است.

برترین مجله اینترنتی ایران

روزنامه تماشا: سعید شهروز با حضور در ویژه برنامه ماه رمضان شبکه یک «شهر باران» گفت که خط شکن موسیقی پاپ بوده است. او گفت: «در آغاز راه مردم و مسئولان همکاری کمتری با موسیقی پاپ داشتند اما رفته رفته اوضاع بهتر شد. باید بگویم که ما در این زمینه خط شکن بودیم.» او با یادآوری کار مشترکش با زنده یاد ناصر عبداللهی اظهار داشت: «آن اهنگ با همخوانی مشترک ما در آلبوم «غزلک» بسیار برای من خاطره انگیز بود.»

او اضافه کرد: «من خاطرات بسیاری با ناصر داشتم که هیچ وقت آنها را فراموش نمی کنم. مثلا یادم هست همیشه وقتی می خواستیم به اتفاق ناصر با ماشین به جایی برویم موفق نمی شدیم. یا ماشین پنچر می شد یا کاری پیش می آمد که هر کدام از جای دیگری سر در می آوردیم.»

سعید شهروز از جانبازی اش گفت

وقتی مجری برنامه به حضور سعید شهروز در جبهه و جانباز بودنش اشاره کرد. این خواننده درحالی که بغض کرده بود، گفت: «نمی دانستم می خواهید این موضوع را اینجا مطرح کنید. من هیچ وقت به این سوال پاسخ نمی دهم چون این مسئله چیزی است بین من و خدای خودم و من هرگز نخواستم با استفاده از جانباز بودنم رانت خواری کنم.»

او در حالی که اشک می ریخت ادامه داد: «برای اینکه به جبهه بروم سنم خیلی کم بود و مجبور شدم شناسنامه ام را دستکاری کنم. چند بار هم فرار کردم ولی باز موفق نشدم. سرانجام وقتی موفق شدم به جبهه بروم هیچ وقت مرخصی نیامدم. از ترس اینکه مبادا اجازه بازگشت به من ندهند.»
او افزود: «جانبازی من هم یادگاری است که از جنگ با من مانده و در برابر جانبازان بزرگ دیگری که قطع نخاع شدند یا اعضای اصلی بدن خود را از دست دادند چیزی نیست.»

بد نیست بدانید ویژه برنامه تلویزیونی شهر باران» به تهیه کنندگی احسان ارغوانی در شب های ماه مبارک رمضان ساعت 19:45 روی آنتن شبکه اول سیما می رود.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1392/04/23
عـــــــــــــاشقتم
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1392/04/23
واقعاً صدای دلنشینی داره
با آلبوم غزلک خاطره ها دارم
"پشت پلکام عکس تو نقاشی کردم غزلک...
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1392/06/17
من موسیقی پاپ رو با صدای سعید شهروز شناختم، خیلی باهاش خاطره دارم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج