دعای آیت ‎الله وحید خراسانی برای موفقیت روحانی
۵۹۱۷۷۱
۰۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰
۱۳ 
آیت الله العظمی وحید خراسانی با آرزوی توفیق برای واعظی در مسئولیت جدیدش و ابلاغ سلام به رییس جمهور، گفتند: اگر همه کارهای شما در خدمت به مردم و دین باشد یاری خدا و کمک امام زمان هم مشمول شما خواهد شد. بنده همواره برای موفقیت رییس جمهور و دولت دعا کرده و دعا خواهم کرد.
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری:  یکی از مراجع عظام تقلید در دیدار رییس دفتر رییس جمهور گفت: فرصت خدمت محدود و موقت است، قدر این فرصت را بدانید. در این فرصت محدود در مسیر خدمت به مردم و گره‌گشایی از مشکلات آنان تلاش و سعی کنید همه کارهای شما در خدمت به دین، مذهب و شعائر و ارزش‌ها باشد.

 آیت الله العظمی وحید خراسانی در این دیدار که روز پنج‌شنبه در دفتر ایشان برگزار شد، با آرزوی توفیق برای واعظی در مسئولیت جدیدش و ابلاغ سلام به رییس جمهور، گفتند: اگر همه کارهای شما در خدمت به مردم و دین باشد یاری خدا و کمک امام زمان هم مشمول شما خواهد شد. بنده همواره برای موفقیت رییس جمهور و دولت دعا کرده و دعا خواهم کرد.

مرجع معظم تقلید شیعه در بخش دیگری از سخنانشان تصریح کردند: باید همانگونه که خداوند به حضرت موسی فرمان داد که با فرعون با زبان نرم سخن بگوید ما نیز با جهان با زبان خوش صحبت کنیم. صحبت کردن با زبان خشن و تند و با روش‌های افراطی با جهان، خدمت کردن به اسراییل است.

در ادامه این دیدار محمود واعظی با تبریک اعیاد سعید قربان و غدیر و ابلاغ سلام دکتر روحانی خدمت آیت الله العظمی وحید خراسانی اظهار داشت: دیدار و ارتباط مستمر با مراجع عظام تقلید و دریافت نظرات و رهنمودهای ایشان بر مبنای تأکیدات رییس جمهور، از سوی اعضای دولت دنبال می شود.

رییس دفتر رییس جمهور با اشاره به اینکه تلاش ما بر این است که میان همه قوا، نهادهای انقلابی، مردم، گروه‌های مختلف و نخبگان، انسجام و یکدلی ایجاد شود، اضافه کرد: تلاش می‌کنیم کشور به نحوی اداره شود که نام اسلام و شیعه براساس اعتقادات اصیل دینی مردم، تعالی یابد.

واعظی تصریح کرد: باورها، اعتقادات دینی مردم و ارزش‌های اصیل اسلامی، مبنای تمام برنامه‌های فرهنگی دولت در اداره کشور است. این دولت متعلق به روحانیت است و تلاش خواهیم کرد، عملکرد آن باعث سربلندی اسلام و روحانیت باشد.
 
رییس دفتر رییس جمهور اظهار داشت: بنای دولت در ارتباط با مراجع عظام تقلید، علما و حوزه علمیه قم، صرفاً ملاقات‌های تشریفاتی نیست، بلکه به دنبال آن هستیم که به شکلی منظم و مستمر از نظرات و راهنمایی‌های مراجع برای بهبود برنامه‌ها، سیاست‌ها و فعالیت‌های دولت بهره بگیریم.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1396/06/09
کاش دعا میکرد مایحتاج مردوم ارزون بشه ، مخصوصا گوشت ، مرغ ، ماهی و میوه جات . ببخشید آب و برق جا موند .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج