دستگاه جدید پاناسونیک کالری غذایتان را محاسبه می‌کند
۶۱۱۰۴۳
۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
۱۲ 
گر قصد دارید رژیم بگیرید یا از بیماری هایی مثل دیابت رنج می‌برید، دانستن مقدار دقیق کالری که می‌خورید ضروری است و دستگاه جدید پاناسونیک برای شما ساخته شده است.
برترین ها: اگر قصد دارید رژیم بگیرید یا از بیماری هایی مثل دیابت رنج می‌برید، دانستن مقدار دقیق کالری که می‌خورید ضروری است. این روز‌ها حسابگر‌های کالری و تغذیه‌ای را حتی روی گوشی‌های هوشمندمان داریم، اما آن‌ها فقط به عنوان راهنما عمل می‌کنند در حالکه دستگاه جدید انقلابی پاناسونیک «CaloRieco» دقیقا غذایتان را تجزیه تحلیل می‌کند و اطلاعات دقیقی درباره آن تن‌ها در چند ثانیه می‌دهد.
 
شما احتمالا قبلا از حسابگرهای کالری استفاده کرده اید و می‌دانید که فقط اطلاعات کلی در اختیار شما می‌گذارند. مثلا یک حسابگر کالری میانگین کالری یک برگر را به شما می‌گوید، اما نمی‌تواند کالری دقیق برگزی که شما می‌خورید را محاسبه کند. همین اتفاق در مورد مواد مغذی پروتئین، کربوهیدرات و چربی‌ها نیز می‌افتد؛ و همین است که دستگاه جدید پاناسونیک را بسیار ویژه می‌کند، چون می‌تواند اطلاعات دقیقی درباره آنچه واقعا در بشقابتان هست را به شما بدهد.
 
این دستگاه از تکنولوژی انعکاس نور برای مشخص کردن ارزش غذایی تقریبا هر نوع غذا استفاده می‌کند و کالری دقیق آن را تخمین می‌زند. تمام کاری که شما باید بکنید این است که بشقابتان را داخل دستگاه قرار دهید و ۱۰ تا ۲۰ ثانیه صبر کنید تا کالری و محتویات مغذی آن را روی صفحه نمایش ال‌ای دی ببینید. این دستگاه به جز سوپ و غذاهای بسیار تیره بقیه غذا‌ها را تشخیص می‌دهد.
 
دستگاه جدید پاناسونیک کالری غذایتان را محاسبه می‌کند 
 
دستگاه جدید پاناسونیک کالری غذایتان را محاسبه می‌کند 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج