روایت مونا فرجاد از «کُلُنِل»
۶۱۹۵۸۸
۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۴
۱۱ 
مونا فرجاد این روزها با نقش پری در نمایش «کُلُنِل» به نویسندگی و کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور روی صحنه است.
خبرگزاری خبرآنلاین: مونا فرجاد این روزها با نقش پری در نمایش «کُلُنِل» به نویسندگی و کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور روی صحنه است.

رویدادهای اجتماعی و سیاسی موقعیت‌هایی دراماتیک و مناسب برای روایت داستان‌های عاشقانه می‌سازد.

یکی از این داستان‌های عاشقانه، مثلثی عشقی میان پری، سیداوسط و عزیزالله است که این روزها در «کُلُنِل» به نویسندگی و کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر روی صحنه رفته‌اند. نمایشی که می‌توانید مشروح کافه خبرش در خبرگزاری خبرآنلاین را که با حضور تقیانی‌پور، حسین پاکدل (عین‌الدوله)، اتابک نادری (امین‌الله)، سیروس همتی (شیخ مقصود)، آرش آصفی (سیداوسط)، آتیه جاوید (مش‌اختر) و مونا فرجاد (پری) برگزار شد، اینجا بخوانید.

مونا فرجاد بازیگر نقش پری در مورد این که کاراکترش  هر چه انجام می‌دهد کاری است که پدرش خواسته و همه تلاشش برای اجابت خواست پدر است گفت: «همه این‌ها خلاصه می‌شود در حاکمیت مردسالاری و نگاه کردن به زن به عنوان انسانی که موظف است پذیرای دردهای مرد باشد و بی‌دریغ ببخشد. حالا این مرد یا شوهر است، یا پسر، یا برادر است یا عمو و پسرعمو و... پری هم همین‌طور است؛ زنی محکوم به پذیرش، حتی با این که پدری بسیار مهربان دارد. به نظر من امین‌الله- با بازی اتابک نادری- پدری مهربان است که در هر شرایطی می‌خواهد برای دخترش بهترین را رقم بزند اما بهترین به زعمِ خودش و نه دخترش! احساس من این است که ظرفیت نقش پری در متن همین قدر است و من هم تلاش می‌کنم در بازی‌ام این اندازه را حفظ کنم.»

نمایش «کُلُنِل» تا ۱۴ آبان هر روز ساعت ۱۹:۳۰ روی صحنه خواهد رفت.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج