خیابان «مردم» برای اعتراضات مدنی تعیین شود
۶۲۰۰۳۱
۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
۱۲ 
زهرا نژادبهرام گفت: خیابان «مردم» برای اعتراض های مدنی تعیین شود.
خبرگزاری مهر: زهرا نژادبهرام در شانزدهمین جلسه شورای شهر تهران با ارائه درخواستی از مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس قانون ما آزادی تجمعات را داریم و بر همین مبنا روز گذشته تعدادی از معترضان به یک موسسه مالی در منطقه ۱۲ تجمع کردند.

وی افزود: گاهی این تجمع ها باعث محدودیت های ترافیکی می شود و بی نظمی ایجاد می کند.

این عضو شورای شهر تهران گفت: درخواست ما از مجلس این است که با توجه به وجود خیابانی نام «مردم» و در کنار خانه ملت، حضور مردم در آنجا می تواند صورت بگیرد و این امکان فراهم شود که در بقیه نقاط شهر مشکل تردد ایجاد نشود.
برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1396/08/02
اگر مجلس خیابانی بدین نام گذاری کند میشود گفت مجلس مردمی است وگرنه مجلس از مردم نیست
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1396/08/02
دیگر همه اعم از نماینده های مجلس و نمایندگان رسانه های عمومی و روسای قوای کشور می دانند که تنها دلیل سپرده گذاری مردم در موسسه کاسپین در سال 95 به دلیل اعتماد به مجوز این موسسه و درج نام این موسسه در سایت بانک مرکزی و تائید رسمی بانک مرکزی بر صیانت و نظارت بر سپرده های مردم بوده است و حالا هم باید پاسخگوی سرمایه های مردم باشد . ولی علیرغم همه اینها هیچکس در جهت برگشت سرمایه های مردم هیچ کاری انجام نداده است و مردم بیگناه تنها روش باقیمانده را ادامه اعتراضات خیابانی خود به جهت مجبور نمودن مقامات به انجام وظایف قانونی خود می دانند . وقتی که حتی نهاد های دانشجویی به صراحت از حقانیت سپرده گذاران کاسپین دفاع می کنند چرا دولت مسئولیت ایجاد خسارت به مردم را تقبل نمی کند.
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1397/02/13
عمرا این خیابون تعیین بشه....تلگرامو میخوان ببندن بعد بیام خیابون اعتراض درست کنن؟؟؟!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج