طرح مجلس برای ارتقا امنیت خانه ملت
۶۲۰۰۶۲
۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
۱۱ 
مجلس شورای اسلامی به منظور افزایش امنیت خانه ملت، طرح دیوار کشی در اطراف مجلس را به اجرا درآورد که در هفته گذشته با اعتراض اعضای شورا شهر و کارشناسان میراث فرهنگی مواجه شد.
خبرگزاری ایسنا: مجلس شورای اسلامی به منظور افزایش امنیت خانه ملت، طرح دیوار کشی در اطراف مجلس را به اجرا درآورد که در هفته گذشته با اعتراض اعضای شورا شهر و کارشناسان میراث فرهنگی مواجه شد.

بر اساس این طرح دیواری به ارتفاع یک متر در اطراف مجلس کشیده می‌شد که نمای میدان بهارستان و بناهای تاریخی اطراف آن را تحت تاثیر قرار می‌داد.

سرانجام در روز چهارشنبه با پیگیری سازمان میراث فرهنگی این طرح متوقف شد. به گفته رییس سازمان میراث فرهنگی؛ قرار بر این شد مجلس طرح خود را به سازمان میراث فرهنگی ارائه دهد تا در شورای فنی استان در روز دوشنبه بررسی شود.

اصغر سلیمی، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفت‌وگو با ایسنا گفت: ریاست محترم مجلس و هیئت رئیسه مجلس به منظور حفظ امنیت مردم و نمایندگان مجلس باید تمهیداتی را بیندیشد؛ اما این تمهیدات باید به گونه‌ای باشد که برای مردم مشکلی ایجاد نکند.

وی با اشاره به اینکه کشور ما از اول انقلاب تا به امروز دشمنان زیادی داشته است افزود: مجلس خانه ملت است و نمایندگان مجلس باید ارتباط تنگاتنگی با مردم داشته باشند، اما در عین حال حفظ  شأن و جایگاه مجلس و همچنین امنیت نمایندگان و پرسنل مجلس و مردمی که در مجلس حضور می‌یابند؛ باید در نظر گرفته شود.

نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به بحث دفاتر نمایندگان که در حال تکمیل و قرار بر این است که پس از بهره‌برداری به مجلس اضافه شود؛ بحث دیوارکشی باید در آینده‌ای نه چندان دور انجام شود و اگر تمهیداتش از امروز اندیشه شود بهتر است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1396/08/02
خانه ملت؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1396/08/02
اگر مجلس برای حل مشکلات مردم ، قوانین درست و منطقی و به موقع وضع کند بهترین امنیت برای مجلس خواهد بود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۳
افرین .
این در مورد نمایندگان باسواد هست
نمایندگان بیسواد هم دیوار درست میکنند....خخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج