«حکایت دریا»، رفتن یا نرفتن به جشنواره فجر!
۶۲۳۹۱۸
۰۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
۱۱ 
در حالی که طبق گفته یکی از عوامل فیلم اخیر بهمن فرمان آرا به خبرنگار بانی فیلم، وی به هیچ وجه علاقه ‏ای به ارائه فیلمش به جشنواره فجر ۳۶ ندارد، ابراهیم داروغه زاده دبیر این رویداد اعلام کرده ساخته او به فستیوال امسال خواهد آمد.
بانی فیلم: در حالی که طبق گفته یکی از عوامل فیلم اخیر بهمن فرمان آرا به خبرنگار بانی فیلم، وی به هیچ وجه علاقه ‏ای به ارائه فیلمش به جشنواره فجر ۳۶ ندارد، ابراهیم داروغه زاده دبیر این رویداد اعلام کرده ساخته او به فستیوال امسال خواهد آمد.
 
«حکایت دریا»، رفتن یا نرفتن به جشنواره فجر! 
 
فرمان آرا که بر سر مشکلات پیش آمده بر سر راه اکران «دلم می خواد» که از سال ۹۲ تا به حال امکان نمایش نداشته، نوعی دلخوری از سیاست های سینمایی دارد و گویا به همین خاطر، هیچ تمایلی به اکران فیلم جدیدش در فجر امسال ندارد.
 
«دل دیوانه» که به «حکایت دریا» تغییر نام داده، ساخته اخیر فرمان آرا است که خودش هم در آن بازی داشته و همین مسئله، کنجکاوی ها برای تماشای آن را بالا برده است. هر چند او پیش از این در دو فیلم «بوی کافور، عطر یاس» و «مغولها» اولی ساخته خودش و دومی اثر پرویز کیمیاوی به ترتیب سالهای ۷۸ و ۵۲ نیز جلوی دوربین رفته بود.

حضور فرمان آرا به عنوان فیلمسازی پیشکسوت در فجر امسال می‏تواند تا حدودی جای خالی سینماگران قدیمی همچون مسعود کیمیایی و داریوش مهرجویی را پر کند و فارغ از کیفیت فیلم، وزن جشنواره را افزایش دهد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج