سونی از روبات سگ جدید «Aibo» رونمایی کرد
۶۲۴۹۶۲
۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
۲۰ 
سونی تصمیم گرفته است پس از گذشت بیش از یک دهه خط تولید حیوانات خانگی روباتیک خود را احیا کند و اینکار را با معرفی Aibo آغاز کرد. سونی ادعا میکند که آیبو می تواند می تواند با اعضای خانه های یک پیوند احساسی برقرار کند و به آنها احساس عشق، مهربانی و شادی را هدیه کند.
مجله سخت افزار: سونی تصمیم گرفته است پس از گذشت بیش از یک دهه خط تولید حیوانات خانگی روباتیک خود را احیا کند و اینکار را با معرفی Aibo آغاز کرد. سونی ادعا میکند که آیبو می تواند می تواند با اعضای خانه های یک پیوند احساسی برقرار کند و به آنها احساس عشق، مهربانی و شادی را هدیه کند.
 
 سونی از روبات سگ جدید خود «Aibo» رونمایی کرد
 
در ساخت این روبات از مفصل های حرکتی فوق العاده جمع و جور استفاده شده است که به او اجازه میدهد بدن خود را در 22 محور به حرکت در آورد. دو پنل OLED برای چشم های این سگ تعبیه شده است تا بتواند احساساتش را در بازه ای گسترده ای بروز دهد. عمر باتری این روبات 2 ساعت است که شارژ کامل آن 3 ساعت زمان میبرد.

سونی می گوید که رفتار این سگ با صاحبش سازگار است. Aibo با آموزش الگوی رفتاری صاحبش و درک اینکه چه چیزی آن را خوشحال میکند، خود را با شرایط زندگی و عادت های محیطی سازگار میکند. برای تجزیه و تحلیل صداها و تصاویری که آیبو قرار است دریافت کند از تکنولوژی یادگیری عمیق توسط طیف وسیعی از سنسورها استفاده شده است. این سگ ها همچنین از داده های ابری برای یادگیری تجربیات دیگر آیبوها و صاحبانشان استفاده می کنند.
 
 سونی از روبات سگ جدید خود «Aibo» رونمایی کرد

از زمانیکه آخرین بار سگ های آیبو به فروش رسیدند، چیزهای زیادی در دنیای تکنولوژی تغییر کرده است. حالا اپلیکیشنی با نام My Aibo ساخته شده است که اجازه دسترسی به تنظیمات، عکس های گرفته شده توسط سگ و دانلود ترفندهای اضافی از فروشگاه را به صاحب آیبو میدهد.
 
برای اشتراک استفاده از روبات آیبو باید به مدت حداقل سه سال، ماهیانه 26 دلار به SoftBank پرداخت کنید که این به شما اجازه اتصال وایفای، LTE و بکاپ از فضای ابری و دسترسی به جزئیات برنامه را میدهد. هزینه استخوان این روبات که Aibone نام دارد نیز 26 دلار می باشد. قیمت خود روبات آیبو که قرار است از تاریخ 11 ژانویه 2018 به فروش برسد در حدود 1700 دلار خواهد بود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج