سیاره ای با امکان حیات در نزدیکی زمین کشف شد
۶۳۲۰۱۸
۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
۱۸ 
محققان سیاره ای کشف کرده اند که ١١ سال نوری با زمین فاصله دارد . به اعتقاد دانشمندان در این سیاره با آب و هوایی مشابه زمین، امکان حیات وجود دارد.
خبرگزاری مهر - شیوا سعیدی قوی اندام: محققان سیاره ای کشف کرده اند که ١١ سال نوری با زمین فاصله دارد . به اعتقاد دانشمندان در این سیاره با آب و هوایی مشابه زمین، امکان حیات وجود دارد.
 
 توسط محققان اروپایی؛سیاره ای با امکان حیات در نزدیکی زمین کشف شد

به نقل از تلگراف،  گروهی از محققان اروپایی به تازگی سیاره ای هم اندازه زمین کشف کرده اند که فقط ١١ سال نوری با زمین فاصله دارد و دور ستاره ای مدار می زند. دانشمندان معتقدند این سیاره که Ross 128b نام گرفته، آب و هوایی معتدل دارد و دمای هوای بین٦٠-تا٢٠ درجه سانتیگراد متغیر است.  به عبارت دیگر احتمالا اقیانوس ها و دریاچه هایی در آن وجود دارد که حیات هم احتمالا در آنها شکل گرفته است.

محققان معتقدند  در این سیاره امکان حیات وجود دارد.  سیاره مذکور دور یک ستاره کوتوله قرمز مدار می زند که کم نور و سرد است. فاصله سیاره تا ستاره ٢٠ برابر کمتر از فاصله زمین تا خورشید است.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1396/08/25
شاید در آینده بشر توانای رسیدن به سرعت نور را داشته باشد باز هم رسیدن به آنجا 11 سال زیاده مگر به 1ملیون در هر ثانیه برسیم که بسیار عالی خواهد شد در آنروز مرا یاد کنید یعنی 142 ثانیه به خورشید رسیدن چی میشه جان :
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1396/08/25
برید اونجا هم به گند بکشونید
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1397/02/28
عالیهههههههههههه
من میرم اونجا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج