نخستین سدان الکتریکی بنز بزودی معرفی می‌شود
۷۰۵۹۲۳
۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
۱۴ 
مرسدس بنز قصد داشته بزودی اتومبیل های جدیدی معرفی کند که هر یک با مشخصات قابل توجهی همراه هستند و در نوع خود قابل توجه می شوند. برند لوکس مرسدس بنز قصد دارد اولین سدان الکتریکی خود را با نام EQ S در سال 2020 وارد بازار کند ، قرار است این خودرو با خودرو های جگوار XJ و آئودی A8 که هر دو خودرو دارای پیشرانه ی الکتریکی می باشند رقابت کند .

وبسایت سخت افزار: شرکت مرسدس بنز قصد داشته بزودی اتومبیل های جدیدی معرفی کند که هر یک با مشخصات قابل توجهی همراه هستند و در نوع خود قابل توجه می شوند. برند لوکس مرسدس بنز قصد دارد اولین سدان الکتریکی خود را با نام EQ S در سال 2020 وارد بازار کند ، قرار است این خودرو با خودرو های جگوار XJ و آئودی A8 که هر دو خودرو دارای پیشرانه ی الکتریکی می باشند رقابت کند . جالب است بدانید که خودروی سدان الکتریکی مرسدس بنز ، نسخه ی برقی شده S کلاس نیست و قرار است چهره ی متفاوتی داشته باشد .

نخستین سدان الکتریکی بنز بزودی معرفی می‌شود

این خودرو پرچم دار خودرو های الکتریکی برند EQ می باشد و حتی بالاتر از مدل های هاچ بک EQ A و شاسی بلند EQ C است . آقای میشائیل کلز به نشریه انگلیسی Autocar اعلام کرده است که ، ما یک اتومبیل برقی در حد S کلاس خواهیم داشت ، اما شکی نیست که آن خود S کلاس نخواهد بود . احتمال می دهیم که این سدان الکتریکی مرسدس بنز ، بر روی پلت فرم ماژولی جدید MEA مرسدس بنز شکل بگیرد . البته دلیل اینکه سدان الکتریکی مرسدس بنز قرار است بر روی این پلفرم شکل بگیرد این است که پلتفرم S کلاس کنونی با نام MRA نمی تواند اجزای سیستم قوی محرکه تمام برقی را در خود جای دهد . اطلاعات جالب دیگری که آقای کلز در نشریه انگلیسی آنها را بیان کرده است طولانی بودن فاصله ی محوری یا همان wheelbase در این خودرو است چرا که چرخ های EQ S تا حد ممکن در گوشه های اتاق قرار گرفته اند از این رو پیشرانه های برقی مختلف در این سدان الکتریکی قابل نصب بوده اند و سرنشینان نیز فضای کافی خواهند داشت . هنوز هیچ گونه اطلاعاتی از مشخصات فنی این خودرو داده نشده است اما این خودرو از ویژگی ها و خصوصیاتی بهتر از شاسی بلند EQ C برخوردار است . طبق گفته ی آقای کلز پروژه ی اولین سدان الکتریکی مرسدس بنز در سال های 2020 الی 2022 به اتمام خواهد رسید .

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج