کریمی: ۷ پله صعود، نشان دهنده کیفیت ماست
۷۰۸۷۶۹
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
۹ 
سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با بیان این‌که در اوج حساسیت به این تیم آمده است، گفت که صعود هفت پله‌ای این تیم شان دهنده کیفیت کار آنها بوده است.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با بیان این‌که در اوج حساسیت به این تیم آمده است، گفت که صعود هفت پله‌ای این تیم شان دهنده کیفیت کار آنها بوده است.

فیروز کریمی در نشست خبری پیش از بازی با پدیده مشهد بیان کرد: بازی‌های امسال از زمانی که من به گسترش فولاد آمدم فراز و نشیب‌های زیادی داشت، اما صعود هفت پله‌ای ما در جدول نشان‌دهنده کیفیت کار ماست. بازی‌ها از هفته پنجم حساس شدند و من در اوج حساسیت به اینجا آمدم.

وی ادامه داد: کل مجموعه دست به دست هم دادند تا تیم به میانه‌های جدول برسد. همین که توانستیم برای اولین بار از نیم فصل دوم با خیال راحت فوتبال بازی کنیم کار مهمی انجام دادیم.

اگر محرومان و مصدومان برایمان مشکل ساز نبودند، شاید وضعیت ما بهتر از این می‌شد، ولی در کل، در کسب امتیاز خوب کار کردیم. باشگاه پا به پای ما آمد و از سازمان لیگ هم تشکر می کنم که برنامه ریزی خوبی داشتند، گرچه بعضی از مواقع فشردگی هایی بود، اما نمی شود خرده گرفت.

وی افزود: داوری مسابقات امسال، بسیار سطح بالا و حرفه‌ای بود و بهترین سطح داوری را در تاریخ فوتبال کشور از دیدم.

او خاطرنشان کرد: بازی فردا، به لحاظ جدولی حساسیتی ندارد و تاریخچه دو تیم نشان داده که این دو تیم همیشه ارائه گر بازی های خوبی بودند و در بازی رفت هم فوتبال جذابی از دو تیم دیدیم.

کریمی گفت: پدیده، فصل گذشته فراز و نشیب های زیادی داشت و فردا، به دور از استرس سقوط، به فکر ارائه بازی زیبا و تماشاگرپسند خواهد بود. هر دو تیم شناخت خوبی از هم دارند و مطمئنا بازی خوبی از سوی هر دو تیم شاهد خواهیم بود.

سرمربی گسترش فولاد بیان کرد: من با باشگاه گسترش فولاد، قرارداد سه ساله دارم و این قرارداد، موید همکاری قانونی کنار همدیگر است و جدا از این موضوع، شرایطی داشتیم که ویژگی های همکاری را تایید می کرد. من در گسترش فولاد دوستان خوبی دارم و همکاری من با باشگاه، فقط مربوط به این فصل نبود و احساس می کنم شرایط برای سال بعد، بسیار بهتر از این باشد و فصل آینده، فوتبالی به مراتب بهتر از امسال ارائه خواهیم کرد و امیدوارم خدا قسمت کند که سال آینده هم لیاقت بودن در این جمع را داشته باشیم.

وی درباره بازی با پدیده گفت: ما برای بازی فردا استرس نداریم، اما انگیزه زیادی داریم و چون استرس نداریم، بازی خوبی را شاهد خواهیم بود و به دنبال سه امتیاز هستیم.

کریمی تاکید کرد: دستمان برای بازی فردا باز است و به جز ادسون هنریکه، تمام بازیکنان را در اختیار داریم.

سرمربی گسترش فولاد بیان کرد: هیچ سالی یادم نمی آید که چنین لیگی داشته باشیم. از ابتدای فصل هر عقل سلیمی می دانست که امسال پرسپولیس قهرمان می شود و هیچ زمانی یادم نمی آید که به این زودی، قهرمان فصل مشخص شده باشد. تکلیف تیم های سقوط کننده هم در هفته ماقبل پایانی مشخص شد و تنها چیزی که مانده، بحث نایب قهرمانی لیگ امسال است و بعضی تیم ها، تاثیر زیادی در این موضوع دارند و باید با عزت و شرافت بازی کنند و خداراشکر ما یا تمام توان مقابل استقلال و سایپا بازی کردیم و نشان دهیم که گسترش فولاد، بی دلیل نیست که پیشوند باشگاه فرهنگی - ورزشی را یدک می‌کشد و خوشحالیم که در این عرصه، سرافراز بودیم.

کریمی درباره تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: ۲۳ سال از آخرین قهرمانی تیم ایرانی در آسیا می گذرد و این برای تیم های ایرانی خوب نیست که از قهرمانی محروم باشند و امیدوارم این طلسم بشکند و فوتبال ما در سطح باشگاهی آسیا هم همچون تیم ملی حرف اول را بزند.

به گزارش ایسنا، رضا مهاجری به دلیل تاخیر پرواز تیم فوتبال پدیده به تبریز به نشست خبری قبل از این بازی نرسید.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج