تئاترشهر، چهارم خرداد اجرا ندارد
۷۲۰۸۰۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
۱۱ 
تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالار‌های مختلف مجموعه تئاترشهر و نیز نمایش «کافه پولشری» در مجموعه تئاتر شهرزاد، روز جمعه چهارم خرداد به دلیل وفات حضرت خدیجه (س) اجرایی ندارند.

خبرگزاری ایلنا: تمامی نمایش‌های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر روز جمعه چهارم خرداد به مناسبت سالروز وفات حضرت خدیجه (س) اجرایی ندارند.

تئاترشهر چهارم خرداد اجرا ندارد

هم‌اکنون نمایش‌های «مالی سویینی» به کارگردانی مرتضی میرمنتظمی در تالار اصلی، «پرواز به تاریکی» به کارگردانی افشین هاشمی در تالار چهارسو، «لولیتا» به کارگردانی بهنام احمدی و «تئاتر بازی» به کارگردانی ایلناز شعبانی در تالار سایه، «رویای آمریکایی» به کارگردانی آیلین کیخایی و «نوبت یعنی بعدی» به کارگردانی مرتضی شاه‌کرم در تالار قشقایی و «راس ساعت یازده» به کارگردانی محمد نژاد در پلاتو اجرا مجموعه تئاترشهر روی صحنه است.

«کافه پولشری» شنبه روی صحنه می‌رود

نمایش «کافه پولشری» به کارگردانی الهام پاوه نژاد که از نخستین روز ماه مبارک رمضان در پردیس تئاتر شهرزاد اجراهای خود را آغاز کرد، در تاریخ جمعه ۴ خرداد به دلیل وفات حضرت خدیجه روی صحنه نخواهد رفت و از روز شنبه ۵ خرداد اجراهای خود را ادامه خواهد داد. این نمایش تا پایان ماه مبارک رمضان هرشب ساعت ۲۲ در کافه پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

تمامی نمایش‌های در حال اجرا در تاریخ یاد شده، قبل از اذان مغرب روی صحنه خواهند رفت، نمایش «بلافیگورا» به کارگردانی سعید دشتی، نمایش «شب دوازدهم» به کارگردانی محسن صادقی، نمایش کودک «گروفالو» به کارگردانی آرش شریف زاده در تاریخ جمعه ۴ خرداد سال جاری، قبل از اذان مغرب روی صحنه خواهند رفت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج