جدایی احتمالی رادان از پروژه «سی»
۷۴۱۱۸۷
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
۱۴ 
این روزها همایون شجریان و سهراب پورناظری در تدارک اجرای مجدد کنسرت-نمایش «سی» برای تابستان امسال هستند. اما شنیده ها حاکی از آن است بهرام رادان بازیگر سینمای ایران که سال گذشته در این اثر، نقش «زال» را ایفا کرد، امسال از بازی در اجرای دوم این کنسرت نمایش انصراف داده است.

برنا: این روزها همایون شجریان و سهراب پورناظری در تدارک اجرای مجدد کنسرت-نمایش «سی» برای تابستان امسال هستند. اما شنیده ها حاکی از آن است بهرام رادان بازیگر سینمای ایران که سال گذشته در این اثر، نقش «زال» را ایفا کرد، امسال از بازی در اجرای دوم این کنسرت نمایش انصراف داده است. او برای اولین بار در نمایش «سی»، روی صحنه تئاتر رفته بود.

جدایی احتمالی رادان از پروژه «سی»

کنسرت نمایش «سی» سال گذشته به مدت سی شب روی صحنه رفت و بیش از 120 هزار مخاطب در کاخ سعدآباد به تماشای آن نشستند. این کنسرت-نمایش به طور میانگین هر شب میزبان چهار هزار تماشاگر بود. «سی» به کارگردانی علی اصغر دشتی بر اساس سه داستان از داستان های شاهنامه؛ زال و رودابه، رستم و اسفندیار و رستم و سهراب، اجرا شد. این نمایش به نویسندگی نغمه ثمینی و با بازی سحر دولتشاهی، بهرام رادان، مهدی پاکدل، بانیپال شومون، حسین صوفیان، دلنیا آرام و صابر ابر به نمایش درآمد. همایون شجریان خواننده و سهراب پورناظری آهنگ ساز این پروژه بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج