کارشناس بی‌بی‌سی، فرخ‌نژاد را تهدید کرد!
۷۷۸۷۳۴
۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
۲۲ 
پس از اینکه حمید فرخ‌نژاد اعلام کرد همزمان با انتقاد علی علیزاده در اینستاگرام به وزارت اطلاعات احضار شده و به انتقاد علیزاده از پوشش انتقادهایش از مدیریت کشور در رسانه‌های فارسی‌زبان پاسخ داد، علی علیزاده با انتشار متنی دیگر، ادعاهایی را درباره فرخ‌نژاد شامل ارتباطش با محمد امامی، سرمایه‌گذاری در امریکا و دریافت دستمزد کلان از دولت احمدی‌نژاد مطرح کرد.

برترین ها: پس از اینکه حمید فرخ‌نژاد اعلام کرد همزمان با انتقاد علی علیزاده در اینستاگرام به وزارت اطلاعات احضار شده و به انتقاد علیزاده از پوشش انتقادهایش از مدیریت کشور در رسانه‌های فارسی‌زبان پاسخ داد، علی علیزاده با انتشار متنی دیگر، ادعاهایی را درباره فرخ‌نژاد شامل ارتباطش با محمد امامی، سرمایه‌گذاری در امریکا و دریافت دستمزد کلان از دولت احمدی‌نژاد مطرح کرد.

ادعاهای علی علیزاده درباره حمید فرخ‌نژاد

متن نامه علی علیزاده را که در اینستاگرام در پاسخ به حمید فرخ‌نژاد منتشر کرده، بخوانید:

«جناب آقای فرخ‌نژاد. سلام مجدد.

اول، من یک فعال سیاسی و رسانه‌ای هستم. تمام زندگیم همینجا شفاف روبروی شما و مخاطبانم است. اگر گمان میکردم دستگیر کردن شما ذره‌ای امنیت هشتاد میلیون ایرانی را بیشتر تامین میکند و مانع ایجاد یک سوریه و لیبی دیگر میشود مطمين باشید به شکل علنی می‌نوشتم فرخ نژاد باید دستگیر شود.

آنقدر هم در این سالها دروغ از مدعیان صنعت حقوق بشر شنیده‌ام که نگران قضاوت و‌حمله شان نمی‌بودم. اما معتقدم هرگونه برخورد امنیتی با افرادی مثل شما در سالهای گذشته فقط و فقط باعث ایجاد مظلوم نمایی کاذب و محبوبیت کاذب برای افرادی مثل شما و گفتار سیاسی تان شده که صریحا معتقدم گفتار استعماری و وطن‌ستیزانه است. نه. آقای فرخ نژاد.

شما و بقیه سلبریتی‌هایی که این سالها الفبای غیرت ملی را زیر سوال بردند باید در مقابل افکار عمومی احضار و محاکمه شوند. شفاف شفاف. مقابل چشمهای مردم. نه اینکه بروید در مخفیگاه نیروهای امنیتی معامله کنید و بعدا با گرفتن دستمزدهای سنگین فیلمهای خاص بسازید.

دو- آقای فرخ‌نژاد. گفته‌اید چهل سال است با سکوت رسانه‌ها عده‌ای مال مردم خور و غارتگر بیت‌المال پولها را به حوالی جایی که من هستم برده‌اند. آقای فرخ نژاد. حوالی جایی که من هستم دقیقا یعنی کجا؟ شما مگر خودتان گرین کارت آمریکا ندارید؟ چقدر از اموال شما در آمریکا سرمایه‌گذاری شده؟ چقدر از ریالهای هشتاد میلیون مردم ایران را به دلار تبدیل کرده‌ و در آمریکا و کانادا به شکل ملک و آپارتمان سرمایه‌گذاری کرده‌اید؟

سه- آقای فرخ‌نژاد. شما دوستی عمیق و همکاری حرفه‌ای جدی با محمد امامی داشته‌اید. با او و فرزندانش در کانادا رفت و آمد خانوادگی هم دارید. چرا یک بار یک پست درباره محمد امامی نمیگذارید و به مخاطبانتان حقیقت رابطه تان با محمد امامی را نمیگویید؟ چرا نمیگویید محمد امامی تهیه کننده سریال شهرزاد کسی است که سیزده هزار میلیارد تومن از صندوق بازنشستگی فرهنگیان دزدیده است. به همین راحتی. آقای فرخ نژاد.

سیزده هزار میلیارد تومن میدانید یعنی چه؟ انهم وقتی دلار سه هزار تومن بود؟ آیا بخشی از پولی که رفیق شما با خیال راحت از نهصد هزار معلم مستضعف این کشور غارت کرد به جیب شما هم رسید؟ شما که اهل شفافیت هستید چرا بعد از پنج سال سکوت یک پست ناقابل درباره محمد امامی و رابطه خودتان با این فرد شفاف سازی نمیکنید؟

چهار-جناب آقای فرخ نژاد. از شخصیتهای فرهنگ خودمان نقل قول و حدیث نمی‌اورم. از رییس جمهور آمریکایی می‌اورم که گرین کارتش را دارید و پولی که از اقتصاد ایران در می اورید را سالی چند ماه انجا خرج و سرمایه گذاری میکنید. جان اف کندی رییس جمهوری امریکا میگوید: «نپرس کشورم برای من چه کرده. بپرس تو برای کشورت چه کردی؟»

حالا من از شما میپرسم. فقط یک فقره دستمزد شما در سال نود و دو برای فیلم استرداد چهارصد و هشتاد میلیون تومن یعنی معادل سه میلیارد تومن امروز بود. با این پول چه کردید؟ چقدر برایش مالیات دادید؟ آن موقع برای ندادن مالیات ارتباطات با نیروهای امنیتی و استفاده از پارتی بازی اشکالی نداشت؟ راستی شما که بچه آبادان هستید این سالها میتوانستید با ده درصد پول یک اپارتمان تان در امریکا، یک مدرسه در ابادان بسازید؟ چرا نساختید؟

پنج- آقای فرخ نژاد. شما نماد هستید. نماد فساد و تباهی و زوال فرهنگی. شما نماد کسی هستید که با محمد قالیباف فالوده میخورد و نیم ساعت بعدش با حسن روحانی بستنی میزند تا هر کدامشان رییس جمهور شدند او دستمزدهای چند صد میلیونی اش را از دست ندهد. شما نماد کسی هستید که سال هشتاد و هشت منتقد نظام بودید و همزمان هم از امنیتی ترین نهادهای نظام و همینطور از دولت احمدی نژاد حقوق های کلان میگرفتید و برایشان فیلم میساختید.

شما کسی هستید که در فرهنگ عامه میگویند «بچه زرنگ». و شما تازه به جای اینکه از نداشتن اصول اخلاقی سرافکنده شوید دو قورت و نیم تان باقی است و به این بچه زرنگ بودن افتخار هم میکنید. اما بچه زرنگ بودن شما و رفقایتان مثل محمد امامی امروز کار ما را به اینجا رسانده.

کسی از شما نخواسته نقد نکنید. بلکه خواسته با دشمن خارجی همکاری نکنید و با نویز و عربده‌کشی فضا را آلوده نکنید تا راه اصلاح و اندیشه و تغییر در این جامعه بسته نشود. تا آنها که سلامت مالی و اخلاقی ‌شان اثبات شده است و ذهن شان هم مستعمراتی و غربزده نیست، پا به میدان بگذارند و بدون اینکه به دشمن پاس گل بدهند، مقابل فساد و ناکارآمدی بایستند. نه کسانی که رفیق دزد هستند و شریک قافله.

پانوشت: تمام اطلاعات این متن با یک سرچ ساده اینترنتی بدست آمده.»

فرخ نژاد در پاسخ به این ادعاها نوشت:

«خب چه افتخاري بالا تر از اينكه مورد غضب و حمله اين مزدورهاي مجازي قرار بگيري ، شما كه در تهمت زدن بدون مدرك و اعترافات تلوزيوني و فتوشاپ و مونتاژ صاحب رساله اييد ،ولي خدا رو شكر هر چي بيشتر بكوبيد ، عزت پيش مردم بالا تر ميره ، هرچي با اكانت فيك بيشتر فحش بديد و پست بزاريد حقانيت طرف بيشتر اثبات ميشه.

شما كه نه دين داريد نه اخلاق ، توضيح دادن در باره تهمتها و حرفاي بي اساستون چه فايده ايي داره ،همين فرمون بريد جلو ، اوني كه از شما فحش بخوره پيش مردم عزيزتره»

کارشناس مستقل بی‌بی‌سی، فرخ‌نژاد را تهدید کرد

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 144
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1397/07/09
علي عليزاده خدا خير بهت بده و ثابت قدم باشي كه آدم هاي معلوم الحال مثله فرخ نژاد و من و تو غيره رو بي ابرو كردي
ان شالله ثابت قدم باشي ، نگرانتم كه ترورت كنن...مراقب خودت باش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
چقدر ساده ای تو که نمیفهمی خود علیزاده اگه آدم بود یکی از این کارهایی که برای فرخ نژاد ردیف کرده رو انجام میداد...ایشون تا حالا چندتا مدرسه ساخته؟چرا تشریفشونو نمیاره ایران تا مثل ما طعم زهرمار دلار 18 هزار تومنی رو بچشه؟ تا دیروز مهمون ثابت من و تو بوده امروز که سر دستمزد با این شبکه به چالش جدی خورده شده دایه مهربون تر از مادر!!! و ما چقدر نادان و جاهل باید باشیم که به این عوضیه نون به نرخ روزخور بگیم خدا خیرت بده که اون ور دنیا نشستی و با چشم به ظاهر گریون از ته دل به ما میخندی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
آن کس که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟اقای فرخ نژاد خودتی.مردم ایران مجبور نیستند امثال تو رو دوست داشته باشند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
انقدر زرزر نکن چقدر زبونش درازه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
از لندن پاشو بیا مثل ما تو سختی زندگی کن بعد حرف بزن به تو چه مردم چکار میکنن از طرف مردم حرف نزن وقتی بر علیه شون دائم فک میزنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
اصلا کی علیزاده رو میشناخت با اون رفتار چیپش خودشو بی ابرو کرد این کجاش تحلیلگره
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
فرخ نژاد با این جوابش نشون داد تمام حرفای علیزاده درسته، به جای پاسخ منطقی توهین کرده و هیچ حرفی برای گفتن نداشته، مردم نباید سرنوشتشونو بدن دست یه مشت سلبریتی بیسواد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
نه بابا نگران نباش اون خارج از کشور جاش امنه همه آنهایی که به قول خود علیزاده وضعشون خوبه که یا خارج زندگی می کنن یا مثل فرخ نژاد بخاطر شغلشون نصف ایران نصف خارج هستن و وضعشون خوبه کلا هر کدوم بنا به سودی که واسشون داره یا از اینور دفاع و انتقاد می کنن یا از اونور فقط مردم بدبخت گیج و مبهوت لفاظی ها و حرافی ها و کل کل دو طیف هستن و از نظر عوام هر کی بهتر لفاظی کنه برنده است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
کدومتون محبوبیت منوتو فرخ نژاد رو دارین امثال علیزاده نامور حقیقی امیر احمدی نجاح با تحلیل آبکی دور از حقیقت باید پاسخگو باشن در این وضع بد مردم شریک و مسئول هستند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
منوتو با اون برنامه های عالیش یه کارایی میکنه که چی علیزاده معلوم الحال رو آورد کلاس شبکه رو بیاره پایین کسی اینو نمیشناخت از وقتی بی بی سی اوردش دیگه ندیدم تکلیف مردم با اون شبکه مشخص شد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
تهدید خندیدم قیافه زارت یارو علیزاده خودش تهدیده دائم فک میزنه سکوت نداره نفس نمیکشه وسط حرفاش از تایمش به نحو احسن میخواد استفاده کنه حفظیاتشو بگه به زور بکنه تو سر مخاطب تو توهمش فکر میکنه موفق بوده . تو حرف مجری مهمون میره
برنامه تموم شد هنوز داشت حرف میزد اخرم احتمالا دست و پاشو گرفتن انداختن بیرون
بدون نام
France
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
داداچ اشتب میزنی
ترور کار شماهاس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
این علیزاده یه تیک چرت میگه چرا اجازه میدن رو مخ مردم بره با مزخرفاتش جوابشو ندادن پررو شده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
تیترهاتون خیلی تحریک آمیز و جانب دارانه اس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
فرخ نژاد اگه واقعا از فساد ناراحته باید از جایی که کار میکنه شروع کنه .سینمای ایران سرشار از رانت و فامیل بازی و فساده .نمیشه اونجا رو مسکوت گذاشت به این بهانه که در جای دیگه فساد بزرگتری وجود داره! بخصوص که پولهای کثیف امروز به سینمای ایران هم اومده!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
معلوم الحال معلومه کیه قشنگ نگاه کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
این بشر عقده حرف زدن داره
حالا تریبون نشد
نامه چند صفحه ای
دیوانه روانی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
فقط و فقط مردم بیچاره گیج و ویج گرونی سیب زمینی و گوجه و تخم مرغن.فقط و فقط می بینند تمام این ظلمها رو د هیچ نمی توانند بگویند.بیچاره مردم بدبخت
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1397/07/09
بیبین یارو چقدر شخصیت مهمیه هست که هیچ وقت اسمشو نمیارن ! به واسطه چند بار دعوت در برنامه تلویزیونی ! به جای اسمش میگن کارشناس بی بی سی ! یعنی تمام اعتبار این آدم از شرکت در برنامه های بی بی سی میاد ! یه تتلو دیگه نسازید !!! این ارتباطش قطع بشه مثه تتلو شروع به فحش دادن می کنه
پاسخ ها
اندیشه‌ی خوب
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
راست میگه فرخ نژاد بچه زرنگه
مثل بیشتر آبادانی ها لاف زنه
اگه راست میگه از علیزاده توی دادگاه شکایت کنه
فرخ نژاد خیلی گنده تر از دهنش حرف میزنه به اسم حمایت از مردم
این کلمه مردم برای خیلی ها نان و آب داره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
علیزاده الان اون‌ور آب و فعال در بی بی سی هستند و مثل تتلو منافق نیست که در ایران جوری و در کشور بیگانه جوری باشد و این قیاس مع الفارق است این نشان آزادگی و مردانگی و وطن پرستی در لانه شیطان است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
انقدر رفتار و شخصیتش چیپه مثل تتلو پشتشون به کی گرمه تو این اوضاع اقتصادی یهو تحلیلگرچرتو پیداش کردن ذهنارو درگیر کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
نرخ آدم ها با هم فرق می کنه یکی نرخش برگزاری کنسرت هست یکی هم مثه علیزاده نرخش را به یورو و پوند حساب می کنه چون خرجش با یورو و پوند هست !!! اینجور آدم ها کم نیستند چند وقت پیش یه سارویی بود عین همین علیزاد به اسم حسین
درخشانن اول به مسئولین فحش می داد بعد یه دفعه مدافع نظام شد تلبته اونم خارج بود ه
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
اصلا علیزاده نیست نتانیاهوه خب یه حرفی زده اگه راست میگه تکذیب کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
این تیتر رو این سایت زده یعنی این سایت فکر می کنه کارشناس بی بی سی بودن مساله مهیمه!به نظر من علیزاده خیلی مهم تر از فرخ نژادِ بیسواده که در سینمای فاسد ایران کار میکنه ولی از فساد در جای دیگه می ناله!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
شمایی که تفاوت یه آدم تحصیلکرده رو با آدم سطحی با مشکلات روحی مث تتلو رو نمیفهمی حرف نزن. آخه این چه مقایسه ایه. ا
ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
اگه حق باعلیزاده هم نباشه
ولی فرخ نژاد آدم دورو و مزور ونون به نرخ روز خوره که هیچ پایبندی به اصول اخلاقی نداره
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1397/07/09
واقعا آقای فرخ نژاد جواب خوب و درخور شخصیتی به این مزدور داده...
سال 88 فرخ نژاد یکی از منتقدان سرسخت احمدی نژاد بود
به آقای علیزاده اطلاعات غلط دادن !!!
پاسخ ها
یونس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
اقای علزاده اطلاعات غلط بهش ندادن،خوب میدونه چ خبراست ولی این... داره دروغ میگه که فرخ نژاد رو پیش مردم خراب کنه،بوزینه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
امثال علیزاده عددی نیستن کسی اصلا نمی شناخت جای پاسخگویی پرسشگر شده واسه ما با دفاع از سو مدیریت ناکارامدی مسئولین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
اینها نمیتونه همش تهمت باشه! بنظرم آقای علیزاده بعضی مطالبو درس گفتن.آدمیزاد دوپا رو نمیشه شناخت!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
فرخ نژاد خودش بخاطر کار در سینمای فاسد ایران در مظان اتهامه .لازم نست ادای آدمهای خوب و سالم رو در بیاره.دهنش رو کیپ ببنده سنگین تره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
در مورد مزدور هم که گقتی نمی دونم همزمان بازی کردن در فیلمهای ایدئولوژیک و پولهای کلان گرفتن و بعد ادای اپوزیسیون رو در آوردن چه حکمی داره از نظر احمق ها! ولی از نظر من مردوده
TNT2
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
کاربر 9:40 اولا نمیدونم چطور برترینها نظرات خیلی ساده رو منتشر نمیکنه اما نظر تو ادم نژاد پرست که درواقع هیچه و از هیچ بودنشه که این ها رو میگه رو منتشر میکنه شاید هم معنی حرف مرعوب و نمیدونی بچه.. خوب خدا روشکر که باب مسخره کردن اقوام تو ایران زیاده از جک های ترک ولر بگیر تا اصفهانی و مشهدی و شمالی و....خودتون به خودتون رحم نمیکنید.یک کلام ختم کلام خفه شو
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1397/07/09
به نظر من که تهدید نکرد چهار تا سوال پرسید فرخ نژاد هم مطابق معمول خودشو رفقایش زد به صحرا ی کربلا این جا جا هر کی به فکر خودشو رانتشه علیزاده و فرخ نژادم نداره....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
علیزاده چه نفعی میبره واقع بین باشیم علیزاده امروز بدون ترس از کشور میزبانش انگلیس و عوامل داخلی مزدور و مرعوب حرفش رو میزنه آفرین بر او
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
من هم موافقم
هیچ تهدیدی در کار نبود
جودهی رسانه ای باعث این تیتر شده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
کاربر ۹:۴۰ این دلیل نمی شه نجاح کارشناس من و تو که با لهجه عربی حرف می زنه همش حمایت از سیاست های ایران می کنه کارشناس ثابت من و تو هم هست حقوق هم می گیره برای چالشی شدن بحث حالا معلوم نیست شاید از ایران هم پول می گیره تو دنیای سیاست پشت پرده خرتوخریه
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1397/07/09
خیلی غلط کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
تو و امثال تو غلط كرديد كه اين دولت رو روي كار آورديد مارم بدبخت كرديد
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1397/07/09
در حد اندازه ای نیستی که بخوای به حمید خان گیر بدی
هرچی گرفته نوش جونش
یه سکانس از فیلم ارتفاع پستش
یا عروس آتش
یا همون استرداد که گفتی
می ارزه به کل سابقه کاری جنابعالی
پاسخ ها
یونس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
درووووووود....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
تحلیلگر ابکی بی بی سی که جالبه اینام قبول ندارن شبکه لندن رو حالا از اون برای معرفیش اسم میارن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
فساد دقیقا از همین جا شروع میشه.اینکه فکر می کنید یه نفر با بقیه فرق داره و نباید پاسخگو باشه .تا وقتی این اخلاق گنده کردن و هاله تقدس بخشیدن رو دارید فساد هم هست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
خاک بر سر شما سلبریتی پرستای نفهم
بدون نام
France
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
نمیدونم علیزاده چی پیش خودش فک کرده! مردک پول مفت خور!
Iran, Islamic Republic of
09:14 - 1397/07/09
خاک بر سرت فرخ نژاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
خاک برسر تو تحلیلگرتون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
چرا به هم فحش ميدين ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر كس نظر خودش رو داره . هيچ كدوم از اين اقايون هم وكيل مدافع نميخوان
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1397/07/09
علیزاده حرف حق رو گفته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
اره حق کو ما ندیدیم مخالافا دیس لایک چیز دیگه میگن تو لایو منوتو جوابتون رو گرفتین از مردم از رو نمیرین
امجدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
دوست عزیزی ک بمردم آبادان توهین کردی آبادانها همه لاف میزنند لطفا حرمت تمام هم وطنان خود را بگذاریم و ب قومیت ها توهین نکنیم ممنون میشوم ولی آقای حمید فرخ نژاد باید جواب گوی علیزاده باشد ونتوانست بیگناهی خودرا ثابت کند
بنظرم از دیدگاه مردم حمید فرخ نژاد فعلا محکوم هست و از چشم مردم آبادان افتاده حمید خان تو نزد مردم غیور آبادان
بدون نام
France
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
بسیجی لندن نشین مرگ بر انگلیس میگه رفته اونجا جیره خور شده
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1397/07/09
درود بر علی علیزاده عزیز
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
لعنت بر ادم چشم رو حقیقت میبنده باشه
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1397/07/09
عجب حرفایی زده علیزاده ،تابلوِ که فرخ نژاد هنگ کرد و چیزی واسه گفتن نداشت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
دقیقاً
United Arab Emirates
09:20 - 1397/07/09
چیزی که واضحه اینه که فساد این کشور رو برداشته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
خود بازیگرا یکی از زنجیره هاز اصلی فساد تو کشورن درآمدهای نجومی و زد و بندهایی که پشت صحنه دارن قبلا که دوستی امیر جعفری و بابک زنجانی لو رفت الانم فرخ نژاد همیشه مدعی یه سریشونم از حالا گرین کارت آمریکا و کانادا گرفتن تا اگه اینجا جنگ داخلی شد مثل یه سری از بازیگران خائن سوری از ایران فرار کنن بعد از دور بگن وطن وطن من علیزاده رو قبول ندارم اما به تسبت فرخ نژاد قطعا صادق تره
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1397/07/09
خدایی خوب جواب فرخ نژاد رو داد. تو گلومون گیر کرده بود. نمیدونم چطور یه بازیگر در پیت درباره همه چی سخنرانی و اظهار نظر میکنه به جز حوزه مرتبط به خودش.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
روغن زیتون ابلیمو میشوره میبره کله پاچه نزن چربه کلسترولت بالاست احتمالا
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1397/07/09
این علیزاده چجوری بی بی سی هست پس حمید را چجوری به اطلاعات گفته دستگیر ش کنید پس از اینجا می فهمیم بی بی سی واسه ایران هست ولی شبکه منو تو برای شاهزاده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
همینطوری شایعه پراکنی می کنید .کی گفته فرخ نژاد رو دستگیر کن؟! چرا چرند می نویسی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
واای که چقد شما... آخه دیگه شبکه بی بی سی رو کسی ندونه مال کجاست واقعا ... اونجا رسماً شبکه دولتی انگلیسه. حتی پنهونم نیستا.. خیلی علنی و رسمی. اونوقت شما جک میگی. انقد مغزتونو شست و شو دادن که همه چیو برعکس میبینی. دشمنا رو دلسوز میبینی و به دوستان سوءظن
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1397/07/09
تو اين مملكت همه " بچه زرنگ " هستن و هيچكس دلش براي مردم و كشور نميسوزه و همه از يك قماشن !
فرخ نژاد و عليزاده و سياستمدار و سلبريتي و ورزشكار و و و و هم نداره و همگي دنبال منافع شخصين ، هر جا چربتر باشه ، همونجان ! بهتر كه بجون هم بيفتن ، شايد راه خلاصي باشه .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
نترس کاریت ندارم ترسو خدایی فرقی بین تحلیلگر ابکی لندن و هنرمندی که پشت مردمشه نمی بینی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
خود مردم عادی هم دستشون برسه می خورند و می برند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
هنرمندی که پشت مردمشه!!!!!! جک نگو. خوبه گند دزدیاش از همین مردم درومد. باز شما انقد سلبریتی پرستین که اینجوری طرفداریشونو میکنین. همین جهالت امثال شما بدبختمون کرد واین رییس جمهور رو گذاشت تو دامنمون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
کاربر ۱۰:۳۱ هنرگندی که گرین کارتش و گرفنه واسه اینکه احیانا اینجا بهم ریخت بپره به فکر مردم نیست اگرم هر از چندی به نفع مردم حرف میزنه واسه عزیز کردن خودشه
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1397/07/09
خاک برسرعلیزاده مزدور.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
خاک واقعا خیلی حرف چرت میزنه طوطی وار
United States
09:40 - 1397/07/09
هٓمٓتون سروتٓه،يه ك باسين
سٓر مردمو با اين اراجيف گرم نكنين
واقعاً فكر كردين اينكه پٓته هٓمو رو آب بريزين سودي برا مردم داره؟؟؟برين پِيِ كارتون!!!
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1397/07/09
ملت ایران ملتی هستند که همه رو قضاوت میکنند و دهنن بینند. چون به خودشون زحمت تحقیق نمیدن زود ادمها رو بر اساس گفته یکی قضاوت میکنند ..اهای عمویی که فحش فرخ نژاد میدی ایا تو تحقیق کردی و دیدی که فحش میدی ؟تربیت و شعورت همین قدره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
مگه سینمای ایران رونمی شناسیم ؟ در سینمای ایران پول از کجا میاد و چطور جا به جا میشه؟ این همه آقا زاده و خانوم زاده تو سینما چی کاره اند؟
TNT2
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
مگه تو خدایی؟بحث من سر شخصه نه یک سیستم .تو مگه از زندگی شخصی و واقعیت فرخ نژاد میدونی که میگی ؟یه ادم که با فرخ نژاد دشمنی داشته یه سری چرت گفته..اگر هم میخوای باز قضاوت کنی و خودتو در اون جایگاه میبینی .اول شخصیت این دونفر و مقایسه کن ببین کی راست میگه
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1397/07/09
این جناب علیزاده مدتیه از طریق « مشرق » بشدت مورد حمایت قرار گرفته و بسیاری از نوشته های اون در حوزه های مختلف به اطلاع مردم رسانده میشه . البته جناب علیزاده اعتقاد دارن که « کارشناس سیاسی » هستن . ولی جالب اینجاست که جدیدا" وکالت کل مردم ایران را بر عهده گرفتند و به همه کس و هر موضوعی گیر میدن از امیر افضلی گرفته تا فرخ نژاد و لیست بلند بالایی از نفرات دیگه. ایشون مدتیه که دلش برای ملت می تپه و هر روز رو به ایران از خواب بیدار میشه. به بی بی سی گیر میده ؛ شبکه من و تو را به هم ریخته ( باور کنین فقط و فقط و فقط بخاطر عرق ایرانی بودنش ) حالا هم به لطف مشرق داره سری تو سرا در میآره . احتمالا" تا چند روز دیگه بعنوان مردمی ترین کارشناس مقیم لندن ازش یاد میشه!!! خدا به مردم ما با چنین حامیانی رحم کنه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
من هم که کاره ای نیستم دقیقا مثل علیزاده شدم.یک سری احمق و مزدور دست به دست دادند که این کشور رو از بین ببرند .باید جلوشون ایستاد
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1397/07/09
علیزاده = مزدور
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
وطن فروش لندنی وارونه کن واقعیت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
مزدور رو چطور معنی می کنی؟ و گیرم مزدور باشه! مزدور سعودی بودن بدتره یا مزدور حکومت بودن
Iran, Islamic Republic of
09:46 - 1397/07/09
فرخ نژاد چاپلوس هر چه بگویند می گوید.....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
منفی اشتباهی
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1397/07/09
کارشناس بی بی سی هستن ایشون؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
اون معرفی کرد بعد انداختنش بیرون سر پول
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1397/07/09
دمت گرم آقای علیزاده....لطف کنید بیشتر این سلبریتی ها را رو کنید.....این ها...گرگ هستند در لباس میش
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1397/07/09
به نظر من آقای فرخ نژاد کم آورد نتونست چی جواب علیزاده را بده..چون علیزاده آدرس دقیق میداد که کجا وکی و حتی چه مبلغی پل اونجاها سرمایه گذاری کرده. خااااااااک برسرت فرخ نژاد که همتون یه مشت دزد هستید خدا ازتون نگذره .یه نقش بازی میکنه تو یه فیلم یه میلیارد میگیره که دو نفر بخندن حرومت باشه از خون سگ حرومترتون باشه ای پولا
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
توام اگه هنرش و داری برو بازی کن بگیر
سیا ساکتی
France
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
امیدوارم سنگ شه تو گلوش گیر کنه واقعا خاک تو سر این جور سلبریتی
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1397/07/09
فرخ نژاد گزین کارت آمریکا داری من گیج شدم مگه حمومی نبودی نچ نچ نچ از چشم گلعلی افتادی
پاسخ ها
سیا ساکتی
France
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
حمومی چیه
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1397/07/09
حالا این علیزاده اگر وطن فروش نیست تو بی بی سی چکار میکنه فکر کنم دوطرفه کار میکنه هم از بی بی سی یه چیز گیرش میاد هم از این طرف
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
مزدور مثل تتلو داغون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
قبلا بود.سه ساله نیست
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1397/07/09
چقدر ما زود رنگ عوض میکنیم. که داریم به کارشناس بی بی سی درود و احسنت میفرستیم. بالاخره مواضع خودتون را روشن کنید. اونوقت داریم دنبال منافق میگردیم دیگه از خودمون منافق تر هم مگه هست؟! دقیقا مثل قضیه تتلو شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
مردم مخالفشن معلوم الحال طرفدارشه تو چرا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
چرا فکر می کنی از اول همه مثل تو فکر می کردند و حالا تغییر رنگ دادند؟ مساله مبارزه با فساده و این فساد در سینمای ایران هم بسیار پر رنگ وجود داره
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1397/07/09
چقدر ما زود رنگ عوض میکنیم. که داریم به کارشناس بی بی سی درود و احسنت میفرستیم. بالاخره مواضع خودتون را روشن کنید. اونوقت داریم دنبال منافق میگردیم دیگه از خودمون منافق تر هم مگه هست؟! دقیقا مثل قضیه تتلو شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
حرف حق رو هر کس بزنه باید قبول کرد
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1397/07/09
اکثر این پول های میلیاردی که هنرپیشه واسه یه ماه فیلم باز میکنند حرامه چون اگثرر پول هایی که وارد سینما میشه به خاطر پولشویی امثال محمد امامی ... این ها حق ندارن با پول حرامی که میگیرند حق اظهارنظر در مورد دیگران رو.ندارند... باز هم دم علیزاده گرم که مثل تمام لندن نشینان به خاطر اینکه دیپورتشان نکنند همش در حال مجیزگویی هستند به طوری که حتی حاضر نیستند ازاده باشند له حمله تروریستی لفظ حمله مسلحانه به کار می برند...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
خب فکر نمیکنی چرا علیزاده مجیزگو نیست ولی دیپورت نمیشه؟ چرا فکر میکنی همه مثل ما هستن؟
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1397/07/09
علیزاده راست میگه
این سلبریتی ها حرب باد هستن... هر جا نون و آب براشون تامین بشه همون جا هستند
دغدغه مردم و جامعه رو ندارند
همین ها نبودن که با رنگ بنفش خودشون رو خفه کرده بودن؟؟!! الان هم از همه طلب کار هستند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
تو راست دونن خندید هنرمندا پشت مردمن تحلیلگر داغون لندن نشین چی ضد مردم
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1397/07/09
دوستان عزیزم وارد بازی های این آقایون نشید. وقت تلف نکنید
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1397/07/09
فقط یک جمله میگم همتون دزدید.مگه ادمی پیدا میشه از پول کلان بدش بیاد؟ایرانی یعنی دزد حتی تمام کسانی ک اینجا نظر میدن هم دزدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
اسکول روانی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
دقیقا اینها یی هم که می نالند دست خودشون نرسیده وگرنه می خوردند آب هم روش.
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1397/07/09
علیزاده کارشناس بی بی سی نیست و فقط یک تحلیلگر سیاسی مثلا مستقل است که گاهی به برنامه های تحلیلی بی بی سی دعوت میشود که عمدتا هم با پرخاش به مجری برنامه همراه است .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
خیلی وقته دعوت نشده و ممنوع تصویر شده از طرف بی بی سی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
هفته پیش تو شبکه منوتو بود اونجا هم با مجری شبکه پویا زراعتی دعواش شد ، در کل آدم نرمالی نیست و یک جیره خوار به تمام معنی است
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1397/07/09
ای بابا چرا به علیزاده کنایه کارشناس بی بی سی بودن میزنید ... معلومه حیات اصلاحات به همین سلبریتی ها و کنسرت و ... بستگی داره
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1397/07/09
تیترهای برترین ها همش مغرضانه است... حالا علیزاده شد کارشناس بی بی سی...
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1397/07/09
بیاایدو حالا شما جواب دهید.
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1397/07/09
فرخ نژاد تو که دین داری ، برو با 1/4 پولت مسکن برای زلزله زده ها بساز .. اگر چه هستند بساری مثل توی سلبریتی که یه نمونش اسپایدرمن لیبرال ها لقب گرفته که پول مردم رو برای کمک به زلزله زده ها گرفت و بعد گفت باهاش می خوام کار فرهنگی کنم . .... خودتی فرخ نژاد .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
بذار اونیکی همکاران هنرگند فرخ نژاد اون پولهایی که شماره حساب وکارت اعلان کردن مردم به حسابشون ریختن پس بدن
از فرخ نژاد لاف زن پول خودش و نخواستیم فرخ نژاد اگه واقعا به فکر مردم بود و مخالف فساد اول باید به همون پولبریتیها و هنرگندانی که برای زلزلخ زدگان شماره حساب دادن و مردم به حسابشون پول ریختن و خطاب کنه تا بشه بقیه زر زدنهاش و باور کرد نه فقط فرخ نژاد اون شیلا خداداد و پرستو صالحی هم که حالا رفتن تو ژست حمایت از مردم و مخالفت با فساد چرا از همکاران هنرگندشون نمیخوان پولهایی که مردم ریختن به حسابشون برای زلزله زدگان و پس بدن
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1397/07/09
دم اقای علیزاده گرم که شخصیت خبیث مثلا سلبریتی ها رو داره رو میکنه. فرخ نژاد هیچ جوابی نداره که بده.
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1397/07/09
سال 92 چهارصد میلیون!!!!!؟ پول گرفته و از اون ور هم از دولت انتقاد میکرده... اینا دیگه کی هستند... دست شیطان و منافق ها رو از پشت بستند... یا رومیه رومی یا زنگیه زنگیه این دورو بازیا چیه به اصطلاح سلبریتی.. ما 20 سال هم کار کنین چهارصد میلیون درامد نداریم... اینا واسه چند ماه میلیاردی پول می گیرند...
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1397/07/09
از زمان جنگ این مردک کل مردم آبادان را سر کار گذاشته بود
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1397/07/09
آقای فرح نژاد طفره نرید جواب بدید
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1397/07/09
خداازسرتقصیرابراهیم حاتمی کیابگذردکه یه گدای نون شب نخوره گرسنه و قوطی کنسروجمع کن وپلاستیک پاره جمع کن ولاف زن توآبادان رو برداشت آوردتهرون توفیلمهاش وچهره شدوحالا هم بیائین جمعش کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
بی جنبه بودن این مردک چه ربطی به حاتمی کیا داره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
ربط داره اگربه یه گداروبدی میشه این یارو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
فکر نمیکنی خیلی بی فرهنگی که فکر میکنی هر کی از ابادان باشه لاف زنه؟
سیا ساکتی
France
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
اخ گفتی روح ادم در عذابه از دست اینجور کثافتها
United Kingdom
12:46 - 1397/07/09
به تو چه که چقدر پول گرفته. پول هنرشو گرفته. پول زحمتش و گرفته که وقتی اسمشمیاد خود من می رم اون فیلم و می بینم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
پول هنریالاف لاف لاف لاف لاف لاف
سیا ساکتی
France
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۳
راس میگه دیگه چرا هیچ جوابی نداشت بده ب علیزاده اینا همشون ....
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1397/07/09
دم علینژاد گرم که حرف حق میزنه. این سلبریتی های بیسواد فکر کردن کی هستن. آقای فرخ نژاد هم معلومه جواب منطقی نداشته شروع کرد به مغلطه.
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1397/07/09
فرخ نژاد ......بچه زرنگ........
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1397/07/09
اونایی که میگن علیزاده بدون ترس از کشور متبوعش انگلیس داره حرف میزنه...واقعا یه لحظه اون کشور رو تحسین نکردید به خاطر اینکه یه خارجی میتونه ساکنش باشه و در عین حال منتقد؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
آره والا... صبح تا شب همچین کشورایی رو میزنن تو سر ایرانمون که ببینین چه آزادی بیان دارن. ولی حالا که به ضررشون شده میگن این حتماً پشتش به جایی گرمه... واقعاً که آدم از دست تفکرات بعضیا نمیدونه چی بگه
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1397/07/09
نمیدونم حق با کدومشونه ولی اصلا دل خوشی از سلبریتیها ندارم . یه مشت آدم بی سواد سیاسی که با طرفداریشون از یه جریان خاص ملت ساده دل رو با خودشون همراه میکنن و نتیجه هر چی بشه از دستمزدای اونا که چیزی کم نمیشه تاوانش رو مردم میدن.
France
16:29 - 1397/07/09
علیزاده اخه ثواد چی رو داره؟ یه ادم لومپن دروغگو!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
بابا باسواد...
باسواد درسته نه باثواد
بدون نام
France
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
عزیزان به فرخ نژاد شک کنید مگراینکه ثابت
کند حرفای علیزاده صحت ندارد.
فرخ نژاد آبروی همه رابردی عاشق امریکا.
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1397/07/09
فرخ نژاد همه کاره همه چی دان.... بازیگرا فکر میکنن اگر در نقشهای مختلف که البته خیلی هم تنوع نداره بازی میکنند پس میتونن در همه زمینه ها صاحبنظر باشن.
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1397/07/09
توایرانم که داریم مثلا این زیباکلام. کم چرند میگه هیچ کسی هم کاری نداره
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1397/07/09
حقش بود فرخ نژاد، خیلللللیییی حرف میزنه!!
France
11:37 - 1397/07/13
فرخ نژاد پاسخگو باش و جواب تمام سوالات رو بده
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1397/07/27
لعنت به کسانی که به این مملکت ظلم میکنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج