این اعضای بدن حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند
۷۸۳۸۳۸
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
۱۳ 
اگرچه ساختار بدن ما بیشتر براساس DNA (ژنتیک) است، اما هنوز بخش‌هایی از بدن هستد که حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند. برخی تحقیقات نشان می‌دهد که ژنتیک چیز‌های زیادی را درباره آینده و نحوه ادراک جهان از طریق ژن‌ها تعیین کند. در این مطلب با اعضای بدن آشنا می‌شوید که چیز‌های جالبی درباره شخصیتمان می‌گویند.
برترین‌ها - ترجمه از الهام مظفری: اگرچه ساختار بدن ما بیشتر براساس DNA (ژنتیک) است، اما هنوز بخش‌هایی از بدن هستد که حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند. برخی تحقیقات نشان می‌دهد که ژنتیک چیز‌های زیادی را درباره آینده و نحوه ادراک جهان از طریق ژن‌ها تعیین کند. در این مطلب با اعضای بدن آشنا می‌شوید که چیز‌های جالبی درباره شخصیتمان می‌گویند.

شکل بینی

هر بینی در نوع خودش منحصر به فرد است. اما طبق تحقیقات، بافتی که استخوان‌ها را وصل می‌کند و بینی را شکل می‌دهد چیز‌های زیادی درباره شخصیت ما می‌گوید. محققان ۱۷۰۰ بینی را بررسی کرده و آن‌ها را در ۱۴ دسته جای دادند. آن‌ها شکل بینی‌ها را تحلیل و یافته هایشان را منتشر کردند.

افراد با بینی دراز در زندگی حرفه‌ای خود بسیار بلندپرواز و افراد بسیار سختکوشی هستند. آن‌ها بیشتر کمال گرا هستند و معمولا زندگی حرفه ایشان اولویت است و زندگی شخصی در جایگاه بعدی قرار دارد. اما کسانی که بینی کوتاه‌تری دارند، افرادی بسیار حساس و وفادارند. آن‌ها برای احساسات بیشتر از هر چیزی ارزش قائلند و زندگی خانوادگی شاد را بر یک حرفه موفق ترجیح می‌دهند.

افراد با بینی نوک تیز می‌توانند مشاوران مالی خوبی باشند، چون پولشان را بسیار عاقلانه مدیریت می‌کنند و افراد با نوک بینی شکاف دار مشکلات تعهدی دارند.

افراد با سوراخ بینی بزرگ بیشتر دوست دارند پولشان را خرج کنند تا پس‌انداز کنند و افراد با سوراخ بینی کوچک به روابط شخصی و خانوادگی متعهدتر هستند.
 
این اعضای بدن حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند

شکل صورت

صورت انسان ساختار بسیار پیچیده‌ای دارد و چیز‌های زیادی درباره عملکرد شخصی و اجتماعی فرد بیان می‌کند. بنیانگذار انسان‌شناسی جنایی می‌گوید هر نوع جرم را می‌توان با ساختار چهره فردی که آن را مرتکب شده، تعیین کرد. تحقیقات روی ۱۶۰ شرکت کننده نشان می‌دهد افرادی که صورت بلندی دارند هوش بیشتری دارند، در حالی که افرادی که صورت باریکی دارند از نظر احساسی قوی ترند. همچنین کسانی که صورت پهنی دارند بیشتر قضاوت می‌کنند، موفق‌ترند و از نظر احساسی ضعیف ترند.
 
این اعضای بدن حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند

رنگ چشم
 
وقتی شکسپیر جمله مشهور «چشم‌ها دریچه روح هستند» را بیان کرد، انتظار نداشت چند قرن بعد، دانشمندان از او حمایت کنند. تحقیقات انجام شده روی چشم ۴۲۸ نفر نشان می‌دهد که افراد با چشمان بزرگ قهوه‌ای به طور طبیعی رهبر به دنیا می‌آیند و هوش بالایی دارند و افراد با چشمان قهوه‌ای بسیار تیره درونگرا، مرموز و پنهان کار هستند.
 
افراد با چشمان آبی روشن قدرت درونی زیادی دارند و بسیار اهل رقابت هستند، در حالی که کسانی که چشمان آبی تیره‌تر دارند قدرت جسمی بیشتری دارند و حساس ترند. افراد با چشم‌‎های تیره‌تر درونگراتر و مرموزتر هستند در حالی که افراد با چشمان روشن‌تر برونگراتر و اجتماعی‌تر هستند.
 
این اعضای بدن حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند

شکل چشم

شما از چشمان هرکس می‌توانید بفهمید احساس غم، شادی، خشم، و ... دارد، اما رفتار‌های شخصیتی او را نمی‌توانید به راحتی بگویید. کارشناسان چهره خوانی هزاران سال معتقد بودند که شکل چشم‌ها ویژگی ‌های شخصیتی پنهان فرد را با توجه به ساختار جمجمه آشکار می‌کند.

افراد با چشم‌های دور از هم در زندگی شخصی‌شان احساسی‌تر هستند. آن‌ها به جزئیات بسیار توجه دارند و به طور کلی محتاط هستند. افراد با چشم‌های بزرگ روشنفکر، باهوش و اجتماعی هستند. افراد با چشم‌های کوچک و دور از هم کمالگراهای درونگرا هستند. افراد با چشم‌های تو رفته مرموز، مراقب و جدی هستند. چشم بادامی‌ها رمانتیک‌تر هستند و افراد با چشم‌های نزدیک به هم جدی و سرسخت هستند.
 
این اعضای بدن حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند

لب‌ها

لب‌ها نه تنها مثل انگشت‌ها، اثر منحصر به فردی دارند، بلکه چیز‌های زیادی درباره ویژگی‌های شخصیتی می‌گویند. لب‌ها روی شخصیت، رفتار‌ها و احساسات تاثیر دارند. افراد با لب‌های متوسط ویژگی‌های اغراق آمیزی ندارند و مایلند در روابط مستقل باشند، قدر محبت را می‌دانند اما احساسات بیش از حد را دوست ندارند. افراد با لب‌های بزرگ‌ حواسشان به دیگران هست و نیاز‌های دیگران برایشان اولویت است. افراد با لب‌های پهن سخاوتمند و برونگرا هستند و به نیاز‌ عزیزانشان توجه دارند. افراد با لب‌های باریک اهل رقابت و تنها هستند و ترجیح می‌دهند تنها باشند تا در کنار دیگران.
 
این اعضای بدن حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند

استخوان گونه

استخوان گونه تعریف شده یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های چهره فرد است. با این حال کسانی که استخوان گونه ضخیم و صورت پهنی دارند بیشترین سطح تستوسترون را دارند. افرادی که استخوان گونه بزرگ و سطح بالای تستوسترون دارند، شخصیت تهاجمی و خشونت بیشتری دارند.
 
این اعضای بدن حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند

انگشت‌ها

تا به حال به انگشت‌هایتان نگاه کرده و فکر کرده اید که چرا انگشت حلقه از انگشت اشاره بلندتر است یا بالعکس؟ طبق تحقیقات، طول انگشتان سطح تستوسترونی که به عنوان جنین در رحم با آن مواجه بودید را نشان می‌دهد. اگر انگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره است، شخص جذابی هستید و در زندگی شخصی‌تان بیشتر از زندگی حرفه‌ای خطر کرده اید. اگر انگشت اشاره تان بلندتر از انگشت حلقه است، به طور طبیعی رهبر به دنیا آمده اید. اگر انگشت حلقه و اشاره تان به یک اندازه اند، به خوبی ارتباط برقرار می‌کنید و می‌دانید چطور تعادل را حفظ کنید.
 
این اعضای بدن حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند

دست‌ها

نه تنها انگشت‌ها، بلکه دست‌ها هم حرف‌های شگفت‌انگیزی درباره شخصیتتان دارند. همه دست‌ها ساختار منحصر به فردی دارند و تقریبا غیرممکن است کاملا شبیه دست دیگری باشند. درست مثل لب‌ها و انگشت‌ها، دست‌ها هم اثر منحصر به فردی دارند. اگر انگشتانتان بیش از نیم سانتیمتر باهم فاصله دارند، اکتشاف و تجربه چیز‌های جدید را دوست دارید. اگر انگشتتان کمتر از نیم سانتیمتر با هم فاصله دارند، فرد محتاط و منظمی هستید.
 
این اعضای بدن حرف‌های زیادی درباره شخصیتتان دارند
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
12:33 - 1397/07/21
عالی بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
محدود کردن خلقیات یک انسان به شکل صورتش واقعا احمقانست.....یه انسان ساده لوح به این چیزا توجه میکنه
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1397/07/21
از صورت دیگه کمتر میشه به چیزی پی برد بس که با اعمال جراحی تغییرش دادن،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
وقتی افراد اعضای صورتشون رو جراحی میکنن معمولا بعد از چند ماه میبینی یه سری از ویژگی های رفتاریشون عوض شده.
به افرادی که عمل میکنن دقت کنی متوجه این موضوع میشی
س
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
اقا یا خانوم بدون نام ساعت 18:16
این تفکرات تو هست که با تغییر چهره افراد نسبت به اون ها تغییر میکنه و طبیعه چون بیشتر انسان ها متاسفانه ظاهر بینن....اگرچه که تغییر اعتماد بنفس خوده فرد رو هم نمیشه نادیده گرفت...
Switzerland
13:54 - 1397/07/21
جالبه بدونید شکل اندام بدن هیچ ربطی به اخلاق و رفتار ندارند.
یعنی کل نظریه های بالا یه داستان تخیلی بود. کما اینکه هزاران مثال نقض واسه هرکدوم وجود داره.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
دقیقا -_-
من خودم همه موارد بالا برام کاملا متناقض بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
تخیلی نیست دوست عزیز؛
عملکرد غدد درون ریز و همینطور اندامهای حیاتی بدن مثل کبد ؛کلیه؛ قلب روی شکل اعضای بیرونی بدن و چهره تاثیر میذاره. و همه میدونیم که عملکرد اندامهای درونی و غدد درونریز تاثیر زیادی روی روان و خلق و خوی افراد دارن
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
قبول دارم دقیقا همینطوره
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1397/07/21
نویسنده روش نشده مستقیم انگشت وسطیه رو بگه به جاش نوشته (انگشت حلقه و اشاره تقریبا هم اندازه هستن)
:)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
برو بابا متوهم با انگشت وسطی اصلا کار نداشت انگشت حلقه که دومین انگشت بعد از انگشت کوچیکه است انگشت اشاره هم که انگشت پیش شسته. این وسط انگشت وسطی چیکاره است
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1397/07/23
افراد با سوراخ بینی بزرگ بیشتر دوست دارند پولشان را خرج کنند تا پس‌انداز کنند و افراد با سوراخ بینی کوچک به روابط شخصی و خانوادگی متعهدتر هستند......................این را برعکس نوشتین .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
بزرگی و کوچکی سوراخ بینی به دلیل اقلیمی هست که افراد در اون زندگی می کنن...
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1397/07/23
محدود کردن خلقیات یک انسان به شکل صورتش واقعا احمقانست...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج