نیما فلاح و سحر ولدبیگی باید ازدواج می کردند
۷۸۶۶۴
۰۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۹
۱۶ 
سحر ولدبیگی و نیما فلاح دو بازیگر جوان سینما و تلویزیون، 10 سالی است که زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند. به گفتگو با این زوج هنرمند نشسته ایم و در مورد ماجرای ازدواجشان گپی زده ایم که شما را به خواندن آن دعوت می کنیم.
برترین مجله اینترنتی ایران

خانواده سبز: سحر ولدبیگی و نیما فلاح دو بازیگر جوان سینما و تلویزیون، 10 سالی است که زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند. در این شماره به گفتگو با این زوج هنرمند نشسته ایم و در مورد ماجرای ازدواجشان گپی زده ایم که شما را به خواندن آن دعوت می کنیم.

نیما فلاح و سحر ولدبیگی باید ازدواج می کردند

در آن سریال می گفتند ازدواج کنید

این موضوع به زمانی بازمی گردد که ما در مجموعه رستوران خانوادگی با هم کار می کردیم. به مرور زمان نوع نگاه ما به یکدیگر تغییر کرد و بیشتر همدیگر را زیر نظر گرفتیم. در آن کار نقش مقابل هم بودیم که در سریال همه خانواده تلاش می کردند تا با هم ازدواج کنیم ولی ما نمی پذیرفتیم.

جالب اینجاست که بعد از آن سریال این اتفاق به صورت واقعی افتاد و در 1/4/82 یعنی درست در روز تولدم با هم ازدواج کردیم. البته من و نیما اصراری نداشتیم که حتما جشن عروسی برگزار کنیم شاید در دوران بازیگری این اتفاق به صورت نمایشی بارها برای ما افتاده بود و این موضوع دیگر برای ما جذابیتی نداشت.

به نظرم در مراسم عروسی به تنها کسی که خوش نمی گذرد خود عروس و داماد است. برای همین خانواده ما نیز با این خواسته ما کنار آمدند و با یک مهمانی بسیار ساده خانوادگی زندگی مشترکمان را آغاز کردیم.

چرا با نیما ازدواج کردم


سحر خانم می گوید: زندگی با نیما، صبوری بسیاری می خواهد. من مجموعه ای از صفات خوب را در وجود ایشان دیدم. صفاتی که مکمل شخصیت من خواهد بود. اگرچه نمی توان هر خصوصیت اخلاقی را تک به تک توضیح داد اما در کلیت فکر می کنم ما کامل کننده یکدیگر هستیم اما بیشتر از همه اینها صبر و صداقت همسرم دوست داشتنی است. البته من کاملا شخصیت آرامی دارم، اما بعضی وقت ها به شدت شیطنت هایم اوج می گیرد و مدام حرف می زنم.

مراسم ازدواج نگرفتیم

هر دوی ما اصلا اصراری برای گرفتن جشن ازدواج نداشتیم. با اینکه خانواده هایمان تلاش می کردند تا ما را برای گرفتن عروسی متقاعد کنند ولی اصلا دلمان نمی خواست برای خودمان دغدغه درست کنیم. شما هر چقدر هم که برای مراسم خود برنامه ریزی کنید، باز هم استرس و اضطراب مراسم را دارید که همه چیز درست برگزار شود به کسی بد نگذرد و مهمانان خاطره خوبی داشته باشند. در واقع مراسم عروسی به همه خوش می گذرد به جز عروس و داماد. ما اصلا این استرس را دوست نداشتیم و دنبال آرامش بودیم. هر دوی ما به اندازه کافی در فیلم ها و سریال های لباس عروس و دامادی پوشیده بودیم و دیگر برایمان جذابیتی نداشت. برای همین تصمیم گرفتیم بی سروصدا برویم سر زندگی مان! بعد از مراسم عقدمان یک شام ساده با خانواده هایمان خوردیم و بعد هم رفتیم به خانه مان! به همین راحتی ...

نیما فلاح و سحر ولدبیگی باید ازدواج می کردند

بزرگترین نقطه مشترک ما

فکر می کنم صداقت بزرگترین نقطه مشترک ماست. هر دوی ما با یکدیگر صادق هستیم، چیزی را از هم پنهان نمی کنیم و به هم دروغ نمی گوییم. البته به جز صداقت، درک متقابل هم هست، ما همدیگر را به خوبی می فهمیم. به نظر من بعد از این نکته ها، محبت هم نکته ای اساسی است. اگر در زندگی مشترک صداقت و درک متقابل باشد، اما محبت وجود نداشته باشد، پایه های زندگی سست می شود، چون محبت به زندگی رنگ و بو می دهد.

نیمه گمشده من

ولدبیگی می گوید: به نظر من مهمترین اتفاق در ازدواج ما تفاهم بوده و هست. چون هر دو در یک حرفه فعالیت می کنیم به راحتی مشکلات کاری یکدیگر را درک می کنیم، در صورتی که اگر یکی از ما در این حرفه فعالیت نداشت شاید قدری این درک کردن سخت تر می شد؛ اما در حال حاضر هر دوی ما با این روند کار آشنایی کامل داریم و فکر می کنم در زندگی مشترک امر بسیار مهمی است، چرا که شاید به خاطر این کار شب ها دیر به منزل برویم و یا در شهرستان ها بازی داشته باشیم و از این قبیل مسائل ... هیچ وقت ندیده ام که نیما خیلی زود عصبانی شود. من دیر عصبانی می شوم اما اگر بشوم خیلی بد عصبانی می شوم. تا به حال با یکدیگر دعوا نکرده ایم.

ممکن است بین ما اختلافی پیش بیاید و قطعا این اختلافات در میان اغلب زن و شوهرها وجود دارد. نمی خواهم خودم و خانواده ام را چشم بزنم یا از خودمان تعریف و تمجید کنم اما مسئله ای که وجوددارد و دوستان و نزدیکان می گویند این ازدواج ما دو نفر را اتفاق خوبی می دانند. این را هم در نظر بگیرید که ما تازه اول راه هستیم. من دوستانی را می بینم که بعد از سال ها زندگی مشترک از هم جدا شده اند. فکر می کنم نیما نیمه گمشده زندگی من بود که به او رسیدم. فکر می کنم همسر خوب داشتن نعمت است که من از آن برخوردارم و به همین خاطر خداوند را شاکرم، این که همدمی به من بخشید تا با او به سقف آرزوهایم برسم، قدردان او هستم.

نیما فلاح و سحر ولدبیگی باید ازدواج می کردند

نیما در نگاه سحر و سحر در نگاه نیما

سحر: نیما بسیار بسیار صبور است و به هیچ عنوان نمی تواند بی اهمیت بودن به زندگی را تحمل کند. نیما دست فرمان بسیار خوبی دارد و در ضمن آشپز قهاری هم هست.

نیما: سحر شخصیت بسیار شادابی دارد و بسیار هم احساسی است. گاهی اوقات احساس او بر منطقش غلبه می کند و من در این مورد به او انتقاد می کنم. سحر آشپزی ماهر است و در آشپزی جادو می کند. یک بار در مورد این موضوع که کاریکاتور ما چه شکلی است، بحث داشتیم که نظر آقای مهران مدیری در این مورد جالب بود.

ایشان به من گفتند که شبیه «قاقوم» نوعی پرنده هستم و سحر هم شبیه گنجشک! البته اگر بخواهیم کاریکاتور خودمان را شبیه میوه ها بکشیم، من خودم را مثل آلبالو و سحر را مثل تمشک می کشم و اما نکته پایانی گفته های سحر خانم ولدبیگی، یک بار به من گفتند اگر قرار باشد برای همیشه به یک جزیره تبعید شوید چه چیزی همراه خودتان می برید که من هم در پاسخ گفتم تنها چیزی که دوست دارم همیشه با من باشد نیماست. البته ما تجربه 8 ماه زندگی در جزیره کیش را نیز داریم که در آن مدت نیما غواصی می کرد.
انتشار یافته: 32
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1392/09/05
این عکسای خاک تو سری چیه آخه ؟!؟!؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
بی جنبه
زهراخانوم
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
کاملا مشخصه که شیطون داره شوخی میکنه!شماهایی که منفی دادید چقدر بی جنبه اید!
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1392/09/05
با آرزوی خوشبختی برای شما
پاسخ ها
kerza
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
چه ربطی داره!!!!!!!!!!1
kasra
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
کرزا کامنت شما اینجا بی ربطه
kerza
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۰
kasraجون !!ربطش اینه که کلمه شما درکامنت کاربر جون منظورش کدام شماست !!!
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1392/09/05
چه زنه زشتی داره
پاسخ ها
ریحانه
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
به هم میان دیگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
تو خوشگلی تو خوبییی. تو برو خوشگلشو بگیر
طُرفه
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
نمیدونستی بدون که زنو مرد خوشگل مالِ مردمه! ضمناً علف باید به دهن بُزی خوش بیاد كه واسه اين دو نفر بوده و خواهد بود.
بهار
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
خیلیم سحر زیبا و دلنشینه، بهتر از بقیه بازیگراست که صدتا عمل جراحی میکنن آخرشم مثل هیولا میشن، متاسفم بابت فکر و سلیقت!
زهراخانوم
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
خوبه خوشگل بود اما اخلاق نداشت!؟؟
kasra
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
واقعا مردم بی شعوری داریم
کاربر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۷
به شدت با Kasra موافقم
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1392/09/05
مهران مدیری حسابی نیما فلاح رو گذاشته سرکار.بهش گفته شبیه قاقومه که نوعی پرندست در حالی که قاقوم یا قاقم حیوانی از خانواده راسوها و بسیار شبیه میرکت هاست.
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1392/09/05
خوشم میاد از نیماا...
خیلی صبوره...
سحرخانم هم خیلی ساده زندگی میکنه...برعکس بازیگرایی مثل نیوشا ضیغمی...که همش فکر ظاهر هستن..خیلی ساده و سنگین میچرخه...
خوشبخت باشن اشالااا
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1392/09/06
هر دو شون دوست داشتنی هستند و خیلی به هم میان
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1392/09/06
میشه بگین سحرخانم چندسال ازنیما بزرگتره؟؟؟اصلا بهم نمیان!!!!!!!!!!!!
-
10:10 - 1392/09/06
خوشبخت باشند چون جراحی نکردند وقیافه طبیعی دارند به نظرت زشتند اقامجید ساده وراحت خیلی بهتره
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1392/09/06
ارزش انسان ها به صورتو لبو دماغشون نیست آقا مجید. به سطح شعورشونه عزیـــــــــــزم. ; )
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1392/09/08
به قول ما رشتيا اااووووو، شماها ديگه كي هستين. دوتا چهره هنري باهم ازدواج كردن خوشبختن دارن ازسادگيشون ميگن، هي جيليز ويليز ميكنين. بايد برين پيش روانشناس.افرين به دل پاك اونايي كه مثبت هستندو براشون ارزوي خوشبختي كردن.
پاسخ ها
خردادي
Australia
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۹/۱۴
آاوووووووووو رو خوب اومدي همشهري :)
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1394/05/07
نیما وسحر اسماشون که نمی اد
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1394/05/14
به هم میان هر دو خیلی لوس هستن
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1398/05/23
اگر دوتا بازیگر دیگه بودن با عمل جراحی و ادا اطوار میگفتین دارن فخر میفروشن پز میدن.این دوتا که ساده و بدور از حاشیه هستن گیر دادین زشتن و عمل ندارن والاخود در گیری دارین با خودتون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج