تجاوز به زنان به بهانه دريافت بنزين
۷۸۶۷
۰۲ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۱
۱۳ 
حكم اعدام سه افغان صادر شد
چون هوا گرم بود و كسي هم نبود شوهرم دلش به رحم آمده و ماشين را نگه داشت تا به آنها بنزين بدهد. اما به محض پياده شدن همسرم آن دو نفر به سوي ما حمله كرده و بلافاصله دو نفرديگر هم از پشت درخت‌ها به سوي ما آمده و با تهديد چاقو ما را به پشت درخت‌ها كشاندند.
حكم اعدام سه افغاني كه با ترفندي موذيانه 5 زن را مورد اذيت و‌آزار قرار داده بودند براي اجرا به دادسراي جنايي تهران فرستاده شد.

بهمن 88 بود كه ماموران پليس آگاهي تهران از تجاوز چند مرد شرور به زني در جاده بهشت زهرا مطلع شدند.

زني كه قرباني اين ماجراي تلخ شده بود به ماموران گفت: سوار بر ماشين همسرم در حوالي بهشت زهرا در حال حركت بوديم كه دو مرد را ديديم كه كنار جاده‌اي خلوت ايستاده و با تكان دادن ظرف‌‌هاي خالي از ما درخواست بنزين كردند. چون هوا گرم بود و كسي هم نبود شوهرم دلش به رحم آمده و ماشين را نگه داشت تا به آنها بنزين بدهد. اما به محض پياده شدن همسرم آن دو نفر به سوي ما حمله كرده و بلافاصله دو نفرديگر هم از پشت درخت‌ها به سوي ما آمده و با تهديد چاقو ما را به پشت درخت‌ها كشاندند. آنها پس از بستن دست و پاي من و شوهرم در مقابل ديدگان وي مرا مورد اذيت و آزار قرار دادند و از اين صحنه‌هاي شنيع با گوشي موبايل فيلمبرداري كردند.اين چهار مرد كه به افغاني‌ها شبيه بودند بعد از رسيدن به خواسته‌هاي شوم خود پول و طلا و جواهرات ما را برداشته و به سرعت از محل فرار كردند. چند دقيقه بعد چند عابر پياده ما را مشاهده كرده و به كمكمان آمدند و پليس را خبر كردند.

دستگيري منشا بلوتوث
ماموران ويژه پليس بلافاصله دست به كار شده و به بررسي مناطقي در اطراف محل جرم پرداختند كه تبعه‌هاي افغانستان در آنجا سكونت داشتند. ماموران كه حدس مي‌زدند مجرمين فيلم حادثه را بين دوستان خود منتشر كرده‌اند با بررسي بلوتوث‌هاي رد و بدل شده دريافتند صحنه اذيت و آزار به طرز وسيعي بين اهالي بلوتوث شده است.

آنها با بازجويي از چند تن از اهالي سرمنشا اين بلوتوث يعني دو نفر از متهمين به نام قادر و عصمت را دستگير كردند.

با بازداشت اين دو نفر و بازجويي از آنها دو نفر ديگر از متهمين به اسم حامد و حنيف نيز شناسايي و تحت تعقيب قرار گرفتند. چند روز بعد ماموران پليس پاسگاه نعمت آباد خبر دستگيري حامد را به پليس آگاهي اعلام كردند اما تلاش ماموران براي دستگيري حنيف ناكام ماند و ماموران اطلاع پيدا كرده‌اند وي به نقطه‌اي نامعلوم در افغانستان گريخته است.

ترفند شيطاني در پوشش دريافت كمك
هر 3 متهم در جلسه بازجويي اتهام حمله به اين زن و شوهر و اذيت و آزار زن را پذيرفته و اعتراف كردند كه در اين كار شگرد داشته‌اند. آنها گفتند: از مدتي پيش نقشه اين كار را كشيديم و هر چند وقت يكبار در كنار جاده ايستاده و به بهانه گرفتن بنزين از مردم ماشين‌ها را متوقف مي‌كرديم. قبل از حادثه اخير كه به دستگيري مان منجر شد به 4 زن با اين روش تجاوز كرديم و اموال آنها را با خود برديم. متهمين اقرار كردند كه علاوه بر اين موارد از ده‌ها نفر ديگر زورگيري كرده و اموال آنها را غارت كرده‌اند.

متهمين با قرار مجرميت روانه شعبه 77 دادگاه كيفري شده و به طور غير علني مورد محاكمه قرار گرفتند. آنها در دادگاه هم اتهامات خود را پذيرفته ولي از قضات تخفيف خواستند. دادگاه نيز هر 3 متهم را مجرم شناخته و آنها را به خاطر تجاوز به عنف و زورگيري به اعدام، زندان و رد مال محكوم كرد. اين حكم با اعتراض متهمين به ديوان عالي كشور ارسال شد ولي ديوان با رد اعتراض متهمان حكم مرگ آنها را تاييد كرد.حكم صادره سرانجام پس از تاييد نهايي ديروز براي اجرا روانه دادسراي جنايي تهران شد تا به احتمال قوي در آينده‌اي نزديك سه متهم دستگير شده به دارمجازات آويخته شوند.

گفتني است پرونده متهم ديگر پرونده همچنان مفتوح و تلاش براي دستگيري وي ادامه دارد.

منبع: تابناک

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:31 - 1390/06/05
سایت فوق العاده ای است.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:57 - 1390/06/05
با این اوضاع فکر نمیکنم دیگه کسی به کسی کمک کنه . کسی به کسی اعتماد کنه . وای بر مردمی که به این روز گرفتار شوند . اعوذ بالله من همزات شیاطین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:30 - 1390/06/06
چی بگم والا ؟؟؟

..............................؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:43 - 1390/06/06
mage majborim k beheshon ja bedim hata didam baaziha karahaye khobiyam too jamee daran BAAD bekhatere haminha khoshonat ziad she? chera aqal konad kari k baz arad pashimani
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:18 - 1390/06/06
قبلا گفتم بازم میگم اعدام واسشون کمه
این نامردارو باید جلو چشم همه از اونجا اویزون کنن
ما بهشون جا دادیم اونا نامسمون و غارت میکنن اونم جلو چشم شوهرشمعلوم نیست چه سودی برای دولتمون داره که بازم بهشون پناهندگی میدن
پاسخ ها
The_Sea
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۱۴
قبلا گفتم بازم میگم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:57 - 1390/06/06
راحت بیان جای ماهاروتنگ کنن بعد راحت به ناموسمون تجاوز کنن دست آخر4تاشونوبگیرن اون یکی هم دربره.بعدشم اعدام.هیچوقت معنی پیشگیری تومملکته مامعنا نداره.خوب اینارواعدام کنید بازیه سری دیگه.بایدببینندریشه این خلافا چیه...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:56 - 1390/06/06
سایتتون خیلی عالیه ممنون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:36 - 1390/06/06
به جای فحش و ناسزا از دولت خودمان بخواهید حال دیگه این مهمان نوازی بیش از حد را بس کند و با بدرقه در خور افاغنه نا محترم را به کشورشان بفرستد .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:15 - 1390/06/07
تقصیر خود ما ایرانیهاست که اینها را تو کشورمان پرورش می دهیم و هر روز شاهد نمونه ای جدید از جنایات آنان هستیم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:17 - 1390/06/07
اینها رو بندازین بیرون.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:21 - 1390/06/07
چرا نظر منو سانسور میکنید؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:34 - 1390/06/10
شما هم که تا یه جنایتی میشه فورا میندازین گردن این افغانیهای بدبخت که فقط برای یه لقمه نون برای خانوادشون جون میکنن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:13 - 1390/06/16
دیگه هیچکس به هیچکس کمک نمیکنه...
حتی اگه این 4نفر افغانی هم بوده باشن اما همشون اینطور نیستن.
به هرحال اینارو باید بسوزونن تا اعدام.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:14 - 1390/06/16
راستی فراموش کردم از سایتتون تشکر کن.
ممنون.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:12 - 1390/06/29
درود... سایتتون دوست خوبی برای من.سپاس از شما .بدرود.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:45 - 1390/07/17
اینجا ایرانه نه افغانستان باید اونارو بندارن بیرون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:00 - 1390/07/24
واقعا چرا دولت اینارو راه میده!اگه به هوای کار میذارن بیان که از اون طرف کلی گند بالا میارن!جمعیت خودمون خیلی کمه که اینارم راه میدن؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:27 - 1390/12/01
سایتون عالی دستون درد نکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج