ساختمان سازی به سبک گل و گلبرگ در روسیه
۷۹۵۱۰۰
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
۱۸ 
یک شرکت مشهور معماری قصد دارد یک محله جدید در کشور روسیه را به سبکی کاملا تازه طراحی کند که مشاهده ساختمان های آن از دور و به خصوص از نمای بالا یادآور گلها و گیاهان باشد.

خبرگزاری مهر: یک شرکت مشهور معماری قصد دارد یک محله جدید در کشور روسیه را به سبکی کاملا تازه طراحی کند که مشاهده ساختمان های آن از دور و به خصوص از نمای بالا یادآور گلها و گیاهان باشد.

ساختمان سازی به سبک گل و گلبرگ در روسیه

این شرکت که توسط زاها حدید معمار و طراح برجسته عراقی که دو سال قبل درگذشت تاسیس شده با همکاری تعدادی از معماران روس این محله را در نزدیکی شهر مسکو خواهند ساخت.

این محله Rublyovo-Arkhangelskoye نام خواهد گرفت و در غرب مسکو واقع خواهد بود. هدف از ساخت این محله اسکان بخشی از جمعیت رو به رشد مسکو در محلی جدید است.

همچنین قرار است یک خط متروی جدید نیز در این محله احداث شود که راه اندازی آن از سال ۲۰۲۰ آغاز شده و در نهایت به خط متروی مسکو متصل خواهد شد.

ساختمان سازی به سبک گل و گلبرگ در روسیه

با ایجاد این محله فضای کافی برای اسکان ۶۶ هزار و ۵۰۰ نفر ایجاد خواهد شد و فضای اداری، مدارس، درمانگاه، مراکز خرید و زیرساخت های حمل و نقل نیز ایجاد خواهند شد. یک سوم این مجموعه هم متشکل از جنگل و پارک خواهد بود.

نکته جالب طراحی سازه ظاهری این ساختمان ها به گونه ای است که یادآور گل ها و گیاهان هستند و لذا حال و هوای خاصی را در افراد ایجاد خواهند کرد. هنوز جزئیات فنی بیشتری در مورد نحوه اجرای این طرح اعلام نشده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Oman
17:59 - 1397/08/19
اونا دارند چکارمیکنند و بکجا رسیده اند ما هم فقط بلدیم رجز خوانی کنیم که تمدن چندهزارساله داریم و نمیدونم معماری ناب و منحصر بفرد داریم
ما فقط یاد گرفتیم اختلاس کنیم به هر قیمتی
حتی با پا گذاشتن برروی شانه و سروکله دیگران
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج