ترامپ، دموکرات‌ها را با ارتش آمریکا تهدید کرد
۸۰۶۹۵۶
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸
۱۷ 
رئیس جمهوری آمریکا این بار دموکرات‌ها را با استفاده از ارتش این کشور تهدید کرد.

خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز سه شنبه در پیامی توئیتری اعلام کرد: علیرغم تعدد کاروان‌ ها (مهاجران غیرقانونی) و حرکت آن ها به سوی کشور ما، آنها به دلیل دیوارهای ساخته شده جدید، حصارها و حضور ارتش و ماموران گشت مرزی نتوانستند وارد شوند.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: آنها هم اکنون یا در مکزیک هستند و یا اینکه در حال بازگشت به کشورهای خود هستند. البته ایجاد یک دیوار بزرگ راه حل خیلی راحت‌ تر و کم هزینه تر خواهد بود. ما همین حالا هم قسمت های جدیدی ساخته‌ ایم اما دموکرات‌ ها به دلایل صرفا سیاسی و همچنین به دلیل اینکه مواضع آنها به شدت به سمت چپ‌ ها گرایش یافته، خواهان امنیت مرزی نیستند.

ترامپ در ادامه افزود: آنها خواهان مرزهای باز برای همگان و ورود آنها به کشور هستند؛ چیزی که موجب جرایم و بیماری‌ های بسیار در کشور خواهد شد. مرز جنوبی ما اکنون امن است و امن نیز باقی خواهد ماند.

وی ادامه داد: من آماده دیدارم با چاک شومر و نانسی پلوسی هستم. دموکرات‌ها در سال ۲۰۰۶ به ساخت دیوار رای دادند و حق هم با آن ها بود. اما امروز آنها دیگر خواهان امنیت مرزها نیستند و به رغم همه هزینه‌ ها خواهان جنگیدن هستند و نانسی برای ریاست بر مجلس نمایندگان به رأی (دموکرات‌ ها) نیاز دارد؛ اما دیوار ساخته خواهد شد.

دونالد ترامپ تأکید کرد: مردم هنوز درک نکرده‌ اند که تا چه اندازه زیادی دیوار ساخته ساخته شده است. اگر دموکرات‌ ها به ما برای امن کردن کشور رأی ندهند، ارتش بخش‌ های باقیمانده دیوار را خواهد ساخت. آنها می‌ دانند که دیوار مرزی چقدر اهمیت دارد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1397/09/22
میزان عقل ترامپ از همین اصرار بر ساختن دیوار روشن می شود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج