میثاقی علیه عادل؛ شاگرد رو دستِ استاد
۸۰۸۳۳۸
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
۲۷ 
حالا می‌توان به صراحت نوشت که عادل فردوسی‌پور و محمدحسین میثاقی هم دیگر رابطه خوب گذشته را ندارند و تنها ارتباط آن‌ها در فوتبال ١٢٠ خلاصه می‌شود که در حالتی بدبینانه باید گفت که از سال بعد یکی از این دونفر در این برنامه حضور خواهد داشت.

روزنامه شهروند: تاریخ انسان با جنگ تعریف شده و تاریخ جنگ،‌ با جنگجوی آن! صحبت بر سر جنگی است که مدت‌هاست در صداوسیمای ایران سروصدای زیادی به همراه داشته است. یک طرف آن مدیر جوان شبکه سوم سیماست و طرف دیگر عادل فردوسی‌پور!

دیگر همه از این‌که این درگیری از کجا و به چه دلیل آغاز شد و چه تبعاتی برای پرطرفدارترین مجری ورزشی تلویزیون به ارمغان آورد، خبر دارند. منتهی موضوع حیرت‌انگیز اینجاست که نسق‌کشی همچنان ادامه دارد و اگر بخواهیم با یک جمله ساده شرایط را برای شما توضیح بدهیم، باید بگوییم که عادل در گوشه رینگ قرار گرفته و فعلا هیچ دفاعی هم از خود نمی‌تواند داشته باشد.

او نه‌تنها دیگر مثل گذشته حامی قدرتمندی ندارد، بلکه نزدیک‌ترین همکاران و رفقایش هم از او دور شده‌اند. تصمیم جنجالی مدیر شبکه سه برای ساخت ویژه برنامه جام‌ملت‌های آسیا توسط محمدحسین میثاقی به خوبی نشان می‌دهد که جنگ تا کجا پیش رفته است!

میثاقی علیه عادل؛ شاگرد رو دست استاد

قدرت از دست‌رفته عادل

عادل فردوسی‌پور در دودهه فعالیت خود با برنامه نود به چنان محبوبیت و قدرتی در تلویزیون و فوتبال ایران دست یافت که حرف او فصل‌الخطاب بود. مردم هرچه او می‌گفت را می‌پذیرفتند و طبیعتا با چنین جایگاهی جامعه فوتبال ایران از عادل حساب می‌بردند. با درنظرگرفتن این مسأله حالا فکرش را بکنید که شما به اوج قدرت برسید و اتفاقات مختلف در مرور زمان و بزرگترشدن دایره دشمنان و حتی درپیش‌گرفتن برخی سیاست‌های اشتباه،‌ شرایطی را به وجود بیاورد که رفته‌رفته قدرت خود را از دست بدهید و از عرش درحال حرکت به سوی فرش باشید! عادل فردوسی‌پور دقیقا چنین روزهایی را سپری می‌کند و شواهد و قرائن نشان می‌دهد که دیگر نمی‌تواند قدرت گذشته را داشته باشد.

میثاقی و احمدی، مجریان اصلی جام‌ملت‌ها

مسابقات جام‌ملت‌های آسیا در نیمه دوم دی‌ماه در امارات آغاز خواهد شد و تیم‌ملی ایران هم برای شکستن طلسم ٤٣ساله قهرمانی در این رقابت‌ها شرکت خواهد کرد. اتفاق جالب اما اینجاست که شبکه سوم سیما برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای پوشش تلویزیونی این مسابقات دارد و تولید و محتوای این ویژه‌برنامه برعهده محمدحسین میثاقی و محمدرضا احمدی خواهد بود و عادل فردوسی‌پور نقشی در آن نخواهد داشت! این درحالی است که درحالت عادی تهیه‌کنندگی و اجرای این برنامه طبق روال باید به عادل داده می‌شد اما در راستای جدالی که در تلویزیون به وجود آمده و یک طرف آن فردوسی‌پور است،‌ این مجری مشهور را از ویژه‌برنامه جام‌ملت‌های آسیا حذف کرده‌اند.

شاگرد فردوسی‌پور جای خودش را گرفت؟

حالا می‌توان به صراحت نوشت که عادل فردوسی‌پور و محمدحسین میثاقی هم دیگر رابطه خوب گذشته را ندارند و تنها ارتباط آنها در فوتبال ١٢٠ خلاصه می‌شود که در حالتی بدبینانه باید گفت که از ‌سال بعد یکی از این دونفر در این برنامه حضور خواهد داشت. میثاقی بعد از جنجال‌های مربوط به‌ویژه برنامه جام‌جهانی که سر آغاز درگیری‌های عادل فردوسی‌پور با مدیران شبکه سه و سازمان صداوسیما بود‌، به یک‌باره از برنامه نود جدا شد و اجرای برنامه فوتبال برتر را برعهده گرفت. هرچند ابتدا اعلام کرد آیتم‌های ویژه‌برنامه نود را باز هم خودش اجرا خواهد کرد اما مرور زمان نشان داد که دیگر او هیچ ارتباطی با نود ندارد. حالا هم که با تصمیم علی فروغی ویژه‌برنامه جام‌‌ملت‌های آسیا را او به همراه احمدی اجرا خواهد کرد.

میثاقی علیه عادل؛ شاگرد رو دست استاد


عادل در امارات یا تهران؟

سوال روز این است که فردوسی‌پور در جام‌ملت‌های آسیا چه کار خواهد کرد. او به امارات سفر می‌کند تا گزارشگر مسابقات باشد یا در تهران خواهد ماند؟ جدال او با علی فروغی تا کجا ادامه خواهد داشت؟ در برنامه نود هم برای او علاوه بر ناظر پخش یک ناظر ویژه از سوی رئیس شبکه تعیین کرده‌اند و در طول اجرای برنامه نود روی اتفاقات نظارت ‌کند. در چنین فضایی خیلی بعید به نظر می‌رسد که عادل بتواند مثل گذشته به کارش ادامه بدهد؛ مگر این‌که صبر کند تا قدرت از دست‌رفته‌اش را دوباره به دست بیاورد.

انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1397/09/24
چرت و پرتای خاله زنکی!واسه جلب خواننده!
کلی مدیر میانو میرن ولی عادل میمونه. چون خیلی زرنگتر از این حرفاست!
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1397/09/24
چرت و پرتای خاله زنکی!واسه جلب خواننده!
کلی مدیر میانو میرن ولی عادل میمونه. چون خیلی زرنگتر از این حرفاست!
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1397/09/24
بدون اینکه جوگیر شیم باید اعتراف کنیم عادل با تمام اشتباهاتش که طبیعی هم هست هر چند یکبار رخ بده باز از همه مجریا یه سر و گردن بالاس، بالاتر از اون اینکه واقعا تنها نفری که جای خودشه و کارشو بلده خودشه...اینو تمام اون مربیا که یه زمانی با این آدم مشکل هم داشتن اعتراف کردن...مشکل قطعا جای دیگه س که این همه کارشکنی انجام میشه
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1397/09/24
میثاقی صداش خیلی جیغه رو اعصابه
یه جوری ام تند صحبت میکنه انگار افتادن دنبالش
Netherlands
14:56 - 1397/09/24
مگه قرار تا ابد هر چی برنامه فوتبالی هست رو آقای فردوسی پور بسازند؟؟
چه اشکال داره کار به دست یه جوان دیگه بدن!
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
فکر نکنم عادل هم مثل مدیران دولتی شیفته خدمت باشه و نخواد دست از میزش بکشه بنابراین به نظرم حتی خوشحال هم میشه که تونسته یکی مثل میثاقی رو تحویل صدا و سیما بده میثاقی هم مشخصا قدرشناسه و قرار هم نبوده تا آخر عمر زیر سایه فردوسی پور باشه شما هم دست از این حرفای خاله زنکی بردارید و خوشحال باشید که یه جوون این قدر پیشرفت کرده و یه نفر تو این مملکت هست که فکر نکنه تا اخر عمر باید اول باشه
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1397/09/24
هر چی فکر میکنم میبینم این خبر از بعضی جهات منطقی به نظر نمیرسه و به نظرم یکم کودکانه توصیف شده ،نه عادل و نه میثاقی آدم های بسیار حرفه ای و کار بلدی هستن ،هر چند ممکنه نقدهای درستی هم وارد باشه به عادل ،ولی بعیده که قضایا اینطور که برترین میگه باشه ،نویسنده معلومه که اندکی عناد و جهت گیری رو چاشنی کار کردن و بهتره که این دست شیطنت ها کمی تو فضای رسانه و مجازی کمتر باشه تا بیشتر از این تو جامعه حاشیه و تنش نباشه ،به قدر کافی آدما با هم دشمن هستن
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1397/09/24
میثاقی واحمدی که عددی نیستن همش ادای فردوسی پورو در میارن
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1397/09/24
فردوسی پوره جیره خور کیروشه و میثاقی نوچه نمره ۲۰ فردوسی پوره.این فیلم ها هم ملت گول نمیخورن
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1397/09/24
کاری ندارم که این مقاله واقعیت داره یا نه ولی فردوسی پور از محبوبیت و اقبال خودش نزد ملت سو استفاده کرد . حمایت کورکورانه و الکی و بی دلیل از کیروش باعث شد خیلی ها ازش زاویه بگیرن . حداقل برای من که اینطور بوده . کاری به جنگ های زرگری این آقایون ندارم ولی حمایت آبدوغ خیاری از کیروش بدترین راهی بود که عادل رفت و عدالتش رو سوزوند . خدا بهش رحم کنه اگر در این حمایت کور ، خدای ناکرده نفع مالی هم باشه .
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1397/09/25
هیچ کس جای فردوسی پور رو نمی تونه بگیره،،اون هنوز هم سلطانه
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1397/10/25
کیروشی پور...از روزی که همه تخم مرغاش روتوی سبد کیروش گذاشته قافیه روباخته ومحبوبیتش راازدست داده است .والسلام.
United Arab Emirates
16:45 - 1397/10/26
وای جای فردوسی پور خیلی خالیه، میگم چرا بازی جام ملتها به دلم نمیچسبه ، ای کاش زودتر برگرده
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1398/01/25
حالم از این تکه کلام میثاقی که زرت و زرت میگه توپ همون توپه بهم خورد بیمزه لوس خیلی اجرات هم بده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج