رابطه جنسی‎تان را با این کار‌ها بهبود بخشید
۸۵۵۸۰۹
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
۱۹ 
یکی از عواملی که ازدواج را با دوام می‌کند، رابطه زناشویی ست. رابطه زناشویی نه تنها در جسم، بلکه در روحیه شما و به تبع رابطه عاطفی تان هم تاثیر مثبتی می‌گذارد. اما طبیعی ست که پس از گذشت چندین سال تمایل شما به این رابطه کم و کمتر شود. در این شرایط چه باید کرد؟ اگر احساس می‌کنید که روابط جنسی شما با همسرتان رو به سردی می‌رود، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: یکی از عواملی که ازدواج را با دوام می‌کند، رابطه زناشویی ست. رابطه زناشویی نه تنها در جسم، بلکه در روحیه شما و به تبع رابطه عاطفی تان هم تاثیر مثبتی می‌گذارد. اما طبیعی ست که پس از گذشت چندین سال تمایل شما به این رابطه کم و کمتر شود. در این شرایط چه باید کرد؟ اگر احساس می‌کنید که روابط جنسی شما با همسرتان رو به سردی می‌رود، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. با انجام کار‌هایی که در این مطلب بیان کرده ایم، شما و همسرتان کشش جنسی بیشتری نسبت بهم پیدا خواهید کرد.

رابطه زناشویی تان را با این کارها بهبود بخشید

سیگار را ترک کنید

آیا می‌دانستید که سیگار می‌تواند منجر به کاهش تمایلات جنسی شما شود؟ اگر نمی‌دانستید، حتما از پزشک تان سوال کنید. سیگار نه تنها شریان‌های قلب بلکه عروق خونی در آلت تناسلی شما را نیز مسدود می‌کند. از این رو اگر می‌خواهید که تمایلات جنسی شما نسبت به همسرتان افزایش یابد، به فکر ترک سیگار باشید.

شیوه مصرف برخی از دارو‌ها را تغییر دهید

شاید به ذهن تان هم نرسد، اما برخی از دارو‌ها می‌توانند روی رابطه جنسی شما تاثیر بگذارد. به لیست دارو‌هایی که مصرف می‌کنید، نگاهی بیاندازید. دارو‌هایی که مربوط به فشار خون، بیماری‌های قلبی، افسردگی و مشکلات معده و روده می‌باشند، می‌توانند تمایلات جنسی را کم کند. البته شما نباید مصرف آن‌ها را به هدف بالا بردن تمایلات جنسی تان قطع کنید، اما پس از مشورت با پزشک می‌توانید نوع قرص تان را تغییر دهید، دوز آن را کم کنید یا این که زمان مصرف آن را عوض کنید.

پاستا با سس پستو بخورید

حتما در رستوران‌ها گزینه پاستا پستو را دیده اید. پستو نوعی سس است که خاستگاه آن به شهر جنوا در لیگوریا بر می‌گردد. سس پستو به صورت سنتی شامل سیر له شده، ریحان خرد شده و دانه کاج است که با روغن زیتون و پنیر پارمسان مخلوط می‌شود. یکی از مواد این سس که منجر به افزایش تمایلات جنسی می‌شود، دانه کاج است که منبع بسیار خوبی از آرژینین می‌باشد. از آنجا که آرژینین رگ‌های خونی را باز می‌کند، گردش خون در بدن شما را بهبود می‌بخشد که به تبع روی تمایلات جنسی تان نیز موثر است.

به دوران نوجوانی تان باز گردید

مهم نیست که چند سال دارید، شما در هر سنی که هستید، باید به رابطه تان هیجان دهید. در واقع هیچکس جز خود شما نمی‌تواند رابطه تان را زنده نگه دارد. یکی از کار‌هایی که شما می‌توانید برای جذاب‌تر کردن رابطه تان انجام دهید، این است که گاهی به دوران نوجوانی تان باز گردید. به دنبال کار‌های هیجان انگیز باشید. به عنوان مثال زمانی که همسرتان در خانه از کنارتان می‌گذرد، بی هوا او را بغل کنید و ببوسید. سعی کنید که در بیرون از خانه دست او را بگیرید یا این که بیشتر به چشمانش زل بزنید. همین ارتباط‌ها موجب می‌شود که هم شما و هم همسرتان از نظر فیزیکی بیشتر جذب هم شوید.

رابطه زناشویی‎تان را با این کار‌ها بهبود بخشید

جوانه گندم بخورید

یکی دیگر از مواد غذایی مقوی برای بالا بردن تمایلات جنسی، جوانه گندم است. یک قاشق از این ماده را داخل ماست یا سالادتان بریزید و آن را میل کنید. جوانه گندم سرشار از زینک است که به تولید هورمون تستوسترون کمک می‌کند. علاوه بر آن، شما می‌توانید مقدار لازم زینک بدن تان را از گوشت، تخم مرغ یا غذا‌های دریایی تامین کنید.

تماس چشمی داشته باشید

تحقیقات ثابت کرده که اگر به مدت ۸ دقیقه به چشم‌های طرف مقابل تان زل بزنید، احساس عمیقی میان شما برقرار خواهد شد. البته منظور ما این نیست که بی هیچ دلیلی به چشم‌های همسرتان زل بزنید، بلکه زمانی که با او حرف می‌زنید، به جای نگاه کردن به اطراف، به چشم‌های او نگاه کنید یا زمانی که او در حال صحبت با دیگران است، جوری نگاهش کنید که بداند به داشتن او در زندگی تان افتخار می‌کنید. همین تماس‌های چشمی باعث ایجاد صمیمیت بیشتر میان شما و همسرتان می‌شود و به گفته روانشناسان، حس اعتماد و صداقت شما را به او منتقل می‌کند.

رابطه زناشویی تان را با این کارها بهبود بخشید

به اندام تان اهمیت دهید

شما باید در هر شرایطی خودتان را در اولویت بگذارید. به عنوان مثال اگر می‌خواهید که دیگران به شما احترام بگذارند، اول از همه شما باید به خودتان احترام بگذارید. این در مورد اندام و تمایلات جنسی نیز صادق است. در واقع اگر رابطه جنسی خوبی می‌خواهید، پ باید برای اندام تان اهمیت بیشتری قائل شوید. ورزش کنید، غذا‌های سالم بخورید، فعالیت فیزیکی داشته باشید یا به ماساژ بروید تا حس مثبتی نسبت به اندام تان پیدا کنید. اگر شما جسم خودتان را دوست داشته باشید، مطمئن باشید که برای همسرتان هم جذاب خواهید بود. پس منتظر عملی از جانب همسرتان نباشید، تغییر را ابتدا از خودتان آغاز کنید.

کمی از همسرتان دور شوید

برای چند روز از همسرتان دور شوید. حتی اگر شرایط اش را دارید تنهایی به مسافرتی چند روزه بروید. فرصت خوبی ست تا به چیز‌هایی که شما را به سمت همسرتان جذب می‌کند فکر کنید. آیا چهره زیبای اوست که شما را جذب کرده، آیا رفتار اوست یا موقعیت اجتماعی و...؟ شما تا زمانی که در کنار شریک زندگی تان هستید، فرصت فکر کردن به این مسایل را نخواهید داشت، اما همین که کمی از او دور و دلتنگ اش شوید، تازه می‌فهمید که چقدر برایتان ارزشمند است و دوستش دارید. همین احساس می‌تواند مانند جرقه ای، آتشی را در دل شما روشن و پس از بازگشت تان به خانه، اشتیاق تان به رابطه جنسی با او را نیز بیشتر کند.

مکان تان را تغییر دهید

اگر فکر می‌کنید که رابطه جنسی شما کیفیت قبلی را ندارد، شاید بد نباشد که این ترفند را امتحان کنید. این بار که می‌خواهید همسرتان را در آغوش بگیرید و او را ببوسید، به جای اتاق خواب، این کار را در آشپزخانه یا پذیرایی انجام دهید. شاید همین تغییر مکان بتواند به رابطه شما تنوع و هیجان بیشتری دهد.

رمانتیک باشید

رابطه جنسی زمان و مکان خاص خودش را می‌خواهد. شما نمی‌توانید هر زمان و هر لحظه از همسرتان انتظار داشته باشید که با شما رابطه برقرار کند. مثلا اگر او خسته به خانه بیاید و شما را در حال تمیز کردن خانه ببیند، آیا تمایلی در او به برقراری رابطه جنسی با شما ایجاد خواهد شد؟ برای این که زندگی تان را از این روزمرگی دور کنید، گاهی رمانتیک باشید. به عنوان مثال یک روز قبل از این که همسرتان به خانه بیاید، غذای مورد علاقه او را درست کنید، چراغ‌ها را خاموش کنید و با چند شمع روشن منتظر او بمانید. مطمئنا احساسات او از دیدن این صحنه رمانتیک برانگیخته خواهد شد.

رابطه زناشویی تان را با این کارها بهبود بخشید

به او بگویید: «دوستت دارم»

رابطه عاطفی نیاز به نگهداری دارد. اگر احساسات عمیقی میان شما و همسرتان برقرار نباشد، بدون شک رابطه زناشویی خوبی هم نخواهید داشت؛ بنابراین سعی کنید که ابتدا از طریق احساسات او را جذب کنید. با گفتن جملاتی، چون «دوستت دارم»، «دلم برایت تنگ می‌شود» یا «دلم فقط تو را می‌خواهد» می‌توانید دل همسرتان را به دست آورید. اگر او احساس کند که شما دوستش دارید، مطمئنا تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و در یک کلمه، اگر رابطه عاطفی شما خوب پیش رود، رابطه جنسی تان نیز بهبود خواهد یافت.

منبع: rd

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 26
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:05 - 1398/02/06
مشکل اینجاست که زنها مشکل دارند نه مردان .یه چیزی به زنها بگوئید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
براي اينكه مردا فقط به فكر ارضاي سريع تمايلات خودشون هستند
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
میل جنسی بانوان از 30-35 سالگی به بعد به شدت افت کرده و مایل به رابطه جنسی نیستند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۸
هر کدام که نابلد باشند مایه رنج و عذاب است
Iran, Islamic Republic of
03:10 - 1398/02/06
رابطه جنسي با زنان ايراني بيشتر شبيه شكنجه اس.
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
اخه بیغریت ادم به ناموسش نظر داره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
شتر در خواب بيند پنبه دانه
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1398/02/06
به نکات خوبی اشاره شد مرسی
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1398/02/06
مردم صبح تا شب تو ماهواره و شبکه هااجتماعی ،کلیپ،عکس ، فیلمها و سریالهای تحریک کننده می بینند ،منتها انرژی شون رو بیرون از خونه و با کسانی غیر از همسرشون صرف می کنند .
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1398/02/07
عزیزم دوست دارم. همسرم خیلی دوست دارم.‌زود بیا خونه منتظرتم.
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1398/02/07
بی تربیتها ما مسلمانیم این حرفها چیه امام فرمودن حتی دیدن بدن همسر از روی حوس باشد گناه دارد بیغرت باشه ادم به زنش ناموسش نظر داشته باشه
پاسخ ها
hamid
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
واقعا که مطلب رو درست بخونید به ناموس خودتون توهین نکنید.
بدون نام
Netherlands
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
اره به زنتم دست نزن :)))) شما بچه ام دارین؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
بوسه را گر که لذتی باشد
از رخ ماه طلعتی باشد
بهر من بوسه ای بود شیرین
که در آن سوء نیتی باشد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
پس به کی باید توجه داشته باشه ؟ به زن مردم ؟خدا این غریزه رو در موجودات قرار داده حالا شما نفی میکنی ؟
سعيد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
مطمئني بچه ي باباتي؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
كدوم امام؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
کاش این کاربر وجود نداشت چون این کثیفترین انسان هستش
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1398/02/08
متاسفانه شوهر من زود انزال هست حالا چيكار كنم دوست پسر ميگيرم
پاسخ ها
hassan.h
United Arab Emirates
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۹
یک علت مهم مشکل زود انزالی مردان تعجیل در انجام عمل دخول است
ارضاع میل جنسی بر خلاف تصور عامه صرفا در انجام عمل دخول نیست بلکه باید مقدماتی را فرد انجام دهد
رها
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۶
خاک تو سرت که داری از پشت خنجر میزنی به شوهرت
United States
21:02 - 1398/02/09
من ۳۵سالمه ولی عاشق زنهای جاافتاده بین ۴۰تا۵۰هستم میمیرم واسشون
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1398/03/24
ازدواج نکردم.....شرایط ندارم....خرااااابم.....از خود ارضایی متنفرم
چه کنم
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1398/04/09
خوب نبود چون توضی عمیق نداده بودفقط بوس لمس بود چیزای مهمتریهست عشششششششششقاااااااااا
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1398/08/01
خداوکیلی کامنت هاتون جذاب ترازاصل خبره خدایااین خوشی روازمانگیر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج