عسگری فینالیست کارته وان ترکیه شد
۸۶۵۴۰۸
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰
۱۰ 
با راهیابی بهمن عسگری به فینال عدد فینالیست های ایران به ۶ رسید و تیم کشورمان به دو مدال برنز دیگر دست یافت.

خبرگزاری تسنیم: در سومین روز پیکارهای لیگ سری آ که با حضور 1813 کاراته کا از 103 کشور در شهر استانبول ترکیه در حال برگزاری است، بهمن عسگری در وزن 75- کیلوگرمبا غلبه بر تمام رقبا فینالیست شد و مهدی خدابخشی در وزن 84- کیلوگرم و علی مسکینی در وزن 60 – کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

در ادامه مسابقات امروز(یکشنبه) و در وزن 75- کیلوگرم، بهمن عسگری موفق شد ابتدا زبیر محمد انصاری نماینده هند را 8 بر صفر از پیش رو بردارد. در مبارزه دوم احمد شدید اردنی را 5 بر صفر برد. سپس در مقابل تیموفی لئونتف روسیه‌ای یک بر صفر به برتری رسید.

عسگری فینالیست کارته وان ترکیه شد

عسگری در چهارمین مسابقه جرمن چارپنتیر از شیلی را 6 بر 2 شکست داد . در ادامه 5 بر صفر از سد هنری ویکوآ گرجستانی گذشت و به نیمه نهایی رسید. او در نیمه نهایی عبدالعزیز عبدالمحمود مصری را 2 بر یک برد و فینالیست شد.

در وزن 84- کیلوگرم، مهدی خدابخشی ابتدا با نتیجه 9 بر صفر از سد رسپ گز از ترکیه گذشت. سپس 6 بر صفر مقابل خاویر دلستال از اسپانیا پیروز شد. در مبارزه سوم 4 بر یک محمد الکتبی از مصر را مغلوب کرد. درادامه 8 بر صفر جولین شین از سوئیس را شکست داد.

نماینده وزن 84- کیلوگرم کشورمان در بازی پنجم 3 بر 2 آلوین کارال از کوزوو را برد. در ادامه 9 بر یک مقابل برات جاکوپی از مقدونیه به برتری رسید. سپس 2 بر یک وی وو چون از چین تایپه را برد و به نیمه نهایی رسید.

خدابخشی در نیمه نهایی 2 بر صفر مقابل اوگور آکتاش از ترکیه نتیجه را واگذار کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. او در این مسابقه دانیر یولداشف از قزاقستان را برد و به مدال برنز رسید.

در وزن 60 - کیلوگرم نیز علی مسکینی ابتدا 9 بر صفر حریف اسپانیایی را برد. سپس 2 بر صفر نماینده بلاروس را شکست داد. در ادامه 6 بر یک بر حریفی از شیلی غلبه کرد. در چهارمین بازی 4 بر صفر نماینده کشور میزبان را از پیش رو برداشت.

مسکینی در مبارزه پنجم 4 بر 3 حریف عربستانی را مغلوب کرد. بازی پنجم او مقابل آرای صمدان ترکیه ای بود که یک بر صفر نتیجه را واگذار کرد و به جدول شانس مجدد رفت.

او در این گروه ابتدا سینا جلیلیان دیگر نماینده ایران را 5 بر 2 برد و سپس در رده بندی دارخان اسدیلوف قزاقستانی را پس از تساوی صفر بر صفر در وقت قانونی مبارزه در هانتی شکست داد و مدال برنز را از آن خود کرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج