جذاب‌ترین بازی‌هایی که در E‌3 امسال رونمایی شدند
۸۷۳۶۰۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
۱۶ 
مراسم E۳ بزرگترین میعادگاه سلاطین بازی‌های ویدئویی است و سالانه در همین بازه‌زمانی بزرگان دنیای گیم، بهترین دستاورد‌های خود را در E۳ رونمایی می‌کنند.

برترین‌ها: مراسم E۳ بزرگترین میعادگاه سلاطین بازی‌های ویدئویی است و سالانه در همین بازه‌زمانی بزرگان دنیای گیم، بهترین دستاورد‌های خود را در E۳ رونمایی می‌کنند. به این ترتیب با نمایشگاهی طرف هستیم که هر سال نسبت به سال گذشته گیمر‌های بیشتری را به خود جلب می‌کند. جالب است بدانید در سال ۲۰۱۸ نزدیک به ۶۳ هزار نفر از نزدیک بازدیدی از E۳ داشتند و در کنفرانس‌های شرکت‌های باز‌ی‌سازی حضور پیدا کردند، این مراسم به‌صورت زنده در شبکه‌های مختلف و سرویس‌های اینترنتی نیز پخش می‌شود و به همین دلیل با یک رویداد جهانی طرف هستیم که میلیون‌ها مخاطب در سرتاسر دنیا دارد.

همان‌گونه که حتماً در جریان هستید E۳ ۲۰۱۹ در تاریخ بیستم تا بیست و یکم خرداد در لس‌آنجلس کالیفرنیا برگزار شد و طبق معمول با ویترینی از بهترین و جدیدترین بازی‌ها دنیا روبرو شدیم. شرکت‌هایی طرحی مانند اسکوئر انیکس (Square Enix)، مایکروسافت، بتسدا (Bethesda)، یوبی‌سافت (UbiSoft) و نینتندو در این مراسم با دست پر حضور پیدا کردند و از باز‌ی‌هایی خبر دادند که ماه‌ها گیمر‌ها را سرگرم نگه می‌دارند.

لازم به ذکر است اگر به فهرست شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی در E۳ ۲۰۱۹ نگاهی داشته باشید به احتمال زیاد از نبود نام شرکت سونی در این فهرست تعجب خواهید کرد، اما جالب است بدانید سونی ترجیح داد قید E۳ ۲۰۱۹ را بزند و در این مراسم حضور پیدا نکرد. خوشبختانه به‌رغم اینکه سونی غایب بزرگ E۳ سال میلادی جاری بود باز هم دیگر شرکت‌ها عناوین بسیار هیجان‌انگیزی را معرفی کردند که در ادامه با هم به بهترین بازی‌هایی‌های که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شد نگاهی خواهیم داشت.

اسکوئر انیکس و E۳ ۲۰۱۹

همان‌گونه که انتظار داشتیم اسکوئر انیکس دست پر به مهم‌ترین رویداد گیم دنیا آمد و عناوینی را رونمایی کرد که گیمر‌ها مدت‌ها است انتظار آن‌ها را می‌کشند. برای نمونه می‌توان به نسخه باز‌سازی شده Final Fantasy VII اشاره کرد. بازی «انتقام‌جویان» (Avengers) نیز یکی دیگر از عناوین بود که معرفی آن در E۳ ۲۰۱۹ سر و صدای زیادی به راه انداخت. در کنار این موارد اسکوئر انیکس از چند محتوای دانلودی (DLC) جدید و جذاب برای بازی Kingdom Hearts III نیز رونمایی کرد.

بازی Outriders

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

این بازی محصول دست سازندگان عنوان Gears Of War: Judgment است و با یک شوتر چندنفره سر و کار داریم که ماجرای آن در دنیایی تاریک و فضایی می‌گذرد. در این بازی، گیمر‌ها در سرزمین‌های ناشناخته قدم می‌گذارند تا منبع یک سیگنال مرموز را پیدا کنند. اسکوئر انیکس در حین رونمایی Outriders وعده داد تا این بازی در تابستان سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوتر‌های شخصی منتشر شود.

بازی Oninaki

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

همان‌گونه که از نام این بازی پیداست با عنوانی طرف هستیم که ساخته بازی‌سازان خلاق ژاپنی است و در سبک RPG ساخته شده، در این بازی کنترل قهرمانی را در اختیار داریم که به دنیای مردگان و زنده‌ها سفر می‌کند و روح‌های گم‌شده را نجات می‌دهد. گیمر در ادامه داستان این بازی به مهارت‌های جدید دست می‌یابد و قرار است در تاریخ ۲۲ آگوست سال ۲۰۱۹ شاهد رونمایی بازی Oninaki برای پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوئیچ و کامپیوتر‌های شخصی باشیم.

نسخه بازسازی‌شده Final Fantasy Crystal Chronicles

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

اگر از طرفداران مجموعه بازی‌های فاینال فانتزی باشید حتماً به‌خوبی می‌دانید با سری بازی‌هایی طرف هستیم که هواداران این گیم‌ها هرگز از بازی کردن آن‌ها سیر نمی‌شوند. به همین دلیل نیز خبر بازسازی Final Fantasy Crystal Chronicles یکی از هیجان‌انگیزترین خبر‌ها برای هواداران فاینال فانتزی در E۳ ۲۰۱۹ بود. این بازی در سبک RGP است و نزدیک به ۱۶ سال از ساخت نسخه اصلی آن می‌گذرد.

قرار است طرفداران بازی Final Fantasy Crystal Chronicles در زمستان ۲۰۱۹ چشم‌انتظار این بازی برای پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوئیچ و گوشی‌های هوشمند باشند.

محتوای جدید برای بازی Kingdom Hearts

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

اگر اهل بازی‌های RPG باشید مطمئن هستیم که Kingdom Hearts را می‌شناسید و از سر و صدا‌هایی که این بازی در ژانویه ۲۰۱۹ به‌راه انداخت خبر دارید. اسکوئر انیکس در E۳ ۲۰۱۹ خبر خوشی برای طرفداران این بازی اعلام کرد و از محتوای جدیدی با نام Re: Mind خبر داد که داستان و شخصیت‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند.

این محتوای جدید قرار است در زمستان امسال منتشر شود، و با محتوایی طرف هستیم که رایگان عرضه نمی‌شود و کاربران باید برای خرید آن هزینه‌ای نامشخص را پرداخت کنند.

نسخه بازسازی شده Final Fantasy VIII

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

همان‌گونه که توضیح دادیم و احتمالاً در جریان هستید سری بازی‌های فاینال فانتزی به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین و قدیمی‌ترین بازی‌ها شناخته می‌شوند و تاریخ انتشار اولین نسخه این بازی به سال ۱۹۸۷ باز می‌گردد. به همین دلیل اسکوئر انیکس در سال ۲۰۱۸ از عزم این شرکت برای بازسازی نسخه‌های مهم و محبوب فاینال فانتزی برای کنسول‌های ایکس‌باکس و نینتندو خبر داد.

اسکوئر انیکس در E۳ ۲۰۱۹ از وفای عهد خود به این وعده خبر داد و مدعی شد نسخه بازسازی شده عنوان Final Fantasy VIII در سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و کامپیوتر‌های شخصی منتشر خواهد شد.

بازی Marvel’s Avengers: A-Day

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

بعید می‌دانیم اهل دنیای سینما باشید و مجموعه فیلم‌های «انتقام جو‌یان» را ندیده باشید و خاطره‌های خوشی از ابرقهرمان‌های دنیای ماروِل (Marvel) نداشته باشید، به همین دلیل نیز در E۳ ۲۰۱۹ خبر خوشی برای طرفداران «انتقام جویان» را شاهد بودیم. اسکوئر انیکس از بازی Marvel’s Avengers: A-Day رونمایی کرد. در اولین نگاه به ویدئوی تبلیغاتی این بازی می‌توان گفت که چهره‌های شخصیت‌های ابرقهرمانی این بازی به لحاظ بصری شباهت چندانی به شخصیت‌هایی که در فیلم‌های این مجموعه دید‌ه‌ایم ندارند، اما به لحاظ جلوه‌های بصری و صحنه‌های اکشن در بازی Marvel’s Avengers: A-Day با یک عنوان تمام‌عیار و هیجان‌انگیز روبرو هستیم.

گیمر‌ها در این بازی قادر به کنترل شخصیت‌های کاپیتان آمریکا، آیرون‌من، هالک، بلک ویدو و ثور هستند و در قالب گروه‌های چهار نفره در حالت آنلاین می‌توانند با یکدیگر بازی کنند. بازی Marvel’s Avengers: A-Day قرار است در تاریخ ۱۵ ماه می‌سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، کامپیوتر‌های شخصی و سرویس بازی تازه‌تاسیس استادیا (Stadia)، رونمایی شود.

نسخه بازسازی شده Final Fantasy VII

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

انصافاً باید اعتراف کرد E۳ ۲۰۱۹، یکی از بهترین مراسم‌های E۳ برای طرفداران فاینال فانتزی بود و اسکوئر اونیکس یکی پس از دیگری از نسخه‌های بازسازی شده فاینال فانتزی رونمایی کرد. یکی دیگر از این بازی‌ها که اتفاقاً طرفداران زیادی هم دارد بازی Final Fantasy VII بود که شاهد خبر خوش عزم اسکوئر اونیکس برای بازسازی آن بودیم.

این بازی به لحاظ گیم‌پلی دستخوش بهینه‌سازی‌هایی است، اما به‌لحاظ روایت داستان فرق زیادی با نسخه اصلی آنکه در سال ۱۹۹۷ منتشر شد ندارد. هواداران نسخه بازسازی شده Final Fantasy VII در تاریخ سوم مارس سال ۲۰۲۰ می‌توانند عنوان مورد علاقه خود را پس از سال‌ها تجربه کنند.


مایکروسافت

حساب مایکروسافت با دیگر شرکت‌های بازی سازی که در E۳ ۲۰۱۹ حضور داشتند فرق می‌کند چرا که مایکروسافت یکی از سه‌کنسول مهم دنیا را تولید می‌کند و عملاً می‌توان گفت سکان دنیای گیم را در کنار سونی و نینتندو در دست دارد. به همین دلیل نیز یکی از طولانی‌ترین برنامه‌ها را در E۳ ۲۰۱۹ اجرا کرد و در مجموع نزدیک به ۱۴ بازی هیجان‌انگیز از جانب مایکروسافت رونمایی شد که Gears ۵، Halo Infinit، Elden Ring و بازی Blair Witch را می‌توان از مهم‌ترین عناوین مایکروسافت در E۳ ۲۰۱۹ دانست.

بازی Gears ۵

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

اگر از طرفداران کنسول‌های ایکس باکس باشید حتماً به‌خوبی می‌دانید که مجموعه بازی‌های Gears Of war در کنسول ایکس باکس ۳۶۰ به‌عنوان یکی از مهم‌ترین عناوین انحصاری این کنسول به حساب می‌آمد و در ایکس باکس وان نیز شاهد انتشار پنجمین نسخه از این مجموعه بازی‌های پرطرفدار هستیم.

طبق معمول در Gears ۵ با بازی پر زد و خوردی طرف هستیم که جذابیت‌های زیاد و البته گرافیک بالایی دارد، این بازی دستخوش بهینه‌سازی‌های زیادی شده و شاهد حضور حالت جدیدی با نام Escape هستیم که در آن گیمر‌ها در قالب جوخه‌های سه‌نفری به مواضع دشمن حمله می‌کنند و پس از بمب‌گذاری در این مواضع از منطقه خارج می‌شوند. مایکروسافت در E۳ ۲۰۱۹ وعده داد تا Gears ۵ را در تاریخ دهم سپتامبر سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان منتشر کند.

بازی Elden Ring

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

همان‌گونه که گفتیم کنفرانس مایکروسافت در E۳ ۲۰۱۹ نسبت به دیگر شرکت‌ها هیجان بیشتری داشت و یکی از مهم‌ترین دلایل این هیجان را می‌توان معرفی بازی Elden Ring برد. برای تعریف از این بازی کافی است تا بگوییم که جورج آر. آر مارتین، خالق کتاب نغمه آتش و یخ و هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) رئیس شرکت فرام سافتور (FromSoftWare) برای ساخت بازی Elden Ring با هم هم‌پیمان شده‌اند.

مایکروسافت در E۳ ۲۰۱۹ ویدئوی تبلیغاتی از این بازی را به نمایش گذاشت که چیز خاصی از آن دستگیر گیمر‌ها نشد، اما جالب است بدانید با یک بازی در سبک جهان‌باز (OpenWorld)، طرف هستیم که طبق معمولِ بازی‌های شرکت فرام‌سافت‌ور، گیم‌پلی بسیار سخت و دشواری دارد و اعتیادآور است. به‌لحا‌ظ داستانی نیز این بازی از کتاب Fevre-Dream نوشته جورج آر. آر مارتین الهام‌گرفته و مطمئن هستیم که با یکی از بهترین عناوین یکی دو سال آینده سر و کار خواهیم داشت.

بازی کراس‌فایر ایکس (Crossfire X)

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

این بازی در آسیا به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین گیم‌های شوتر اول‌شخص به‌حساب می‌آید و محبوبیت آن باعث شده تا راهی دنیای غرب نیز شود و به لحاظ سبک و سیاق، بازی کراس فایر ایکس دارای نبرد‌های چند نفره و آنلاین و هیجان‌انگیزی است که در کنار مبارزه‌های تن‌به‌تن و تیر اندازی، شاهد نبرد با خودرو و در زیر آب نیز در کراس‌فایر ایکس هستیم. این بازی در سال ۲۰۲۰ برای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

بازی Blair Witch

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

فیلم «جادوگر بِلر»، (Blair Witch)، یکی از ترسناک‌ترین فیلم‌های دنیای سینما به‌حساب می‌آید و به‌رغم اینکه ساخت آن به سال ۱۹۹۹ باز می‌گردد، اما هنوز تماشای آن مو را به تن انسان سیخ می‌کند.

در ویدئویی که از «جادوگر بلر» در E۳ ۲۰۱۹ دیدیم یک افسر پلیس به همراه سگش به دنبال دختر گمشده‌ای در جنگلی شیطانی و تسخیر شده می‌گردد و گیم‌پلی این بازی نیز همانند نسخه سینمایی‌اش بوسیله دوربینی که در دست شخصیت اصلی قرار دارد انجام می‌شود. بازی «جادوگر بلر» قرار است در تاریخ ۳۰ آگوست سال ۲۰۱۹ برای کامپیوتر‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس وان منتشر شود.

بازی Halo Infinite

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

طرفداران کنسول‌های ایکس‌باکس به‌خوبی می‌دانند که بازی‌های Halo سال‌ها است که به‌عنوان بهترین بازی انحصاری ایکس‌باکس شناخته می‌شود و به‌رغم اینکه مدتی است این بازی در کنسول ایکس‌باکس وان حضور ندارد، اما خوشبختانه در E۳ ۲۰۱۹ شاهد خبر‌های خوشی از ششمین نسخه Halo منتشر شد و ویدئوی بسیار جذابی از Halo Infinite را دیدیم.

شوربختانه باید گفت که در این ویدئو خبری از گیم‌پلی نبود، از طرف دیگر مایکروسافت باز هم طرفداران Halo را در بی‌خبری باقی گذاشت و اشاره‌ای به تاریخ دقیق انتشار Halo Infinite نکرد، اما با توجه به اطلاعاتی که از این بازی در دست داریم می‌توان پیش‌بینی کرد که در سال ۲۰۲۰ شاهد عرضه آن باشیم.

بازی Dying Light ۲

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

تجربه نشان داده است بازی‌هایی که در آن زامبی‌ها هستند و گیم‌پلی خوبی هم دارند، به فروش مطلوبی دست پیدا می‌کنند. بازی Dying Light یکی از این نمونه‌های موفق است که اولین نسخه آن حدود چهار سال پیش منتشر شد و اکنون نیز شاهد خبر‌های انتشار دومین نسخه این بازی زامبی‌محور جذاب هستیم. در این بازی، گیمر‌ها کنترل شخصیت جدیدی با نام آیدن کالدول (Aiden Caldwell) را بر عهده می‌گیرند که در کنار توانایی‌های در شلیک گلوله و مبارزه، استعداد خوبی در پارکور دارد و از در و دیوار مثل آب خوردن بالا می‌رود.

این بازی قرار است در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی منتشر شود.

بازی Cyberpunk ۲۰۷۷

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

به عنوان گیمری که خبر‌های روز صنعت گیم را دنبال می‌کند حتماً در جریان هستید که سالانه عناوین زیادی منتشر می‌شود، اما عنوان‌هایی هستند که ساخت آن‌ها سال‌ها به طول می‌انجامد و به لطف تلاش سازنده‌ها، با گیم‌هایی طرف هستیم که یک سر و گردن از دیگر باز‌ی‌ها بالاتر هستند. یکی از این بازی‌ها که واقعاً سال‌ها است انتظار آن را می‌کشیم بازی Cyberpunk ۲۰۷۷ است. برای تعریف از این بازی کافی است تنها به نام سازنده آن، شرکت سی. دی‌پروجکت رد (CD Projekt RED)، اشاره کنیم که ساخت بازی معروف ویچر (withcer) را در کارنامه‌اش دارد.

بازی Cyberpunk ۲۰۷۷ به‌رغم اینکه چند سالی از معرفی آن می‌گذرد، اما تا قبل از E۳ ۲۰۱۹ خبری از تاریخ دقیق انتشار آن نبود تا اینکه در این مراسم وعده داد تا این بازی پرطرفدار در تاریخ ۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ برای کامپیوتر‌های خانگی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. جالب است بدانید در این مراسم مشخص شد که کیانو ریوز، هنرپیشه خوش‌آوازه و بازیگر فیلم‌های جان ویک نیز در Cyberpunk ۲۰۷۷ حضور دارد که این قضیه اشتیاق هواداران را برای این بازی بیشتر کرد

پروژه اسکارلت

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

همان‌گونه که اشاره کردیم مایکروسافت ساخت و توسعه کنسول بازی ایکس‌باکس را نیز بر عهده دارد و با توجه به اینکه چندین سال از معرفی ایکس‌باکس وان می‌گذرد، سلانه‌سلانه به معرفی کنسول جدید مایکروسافت نزدیک می‌شویم. این کنسول از جانب مایکروسافت در E۳ ۲۰۱۹ معرفی نصفه‌نیمه‌ای داشت و مشخص شد که از پردازنده گرافیکی ساخت دست ای. ام. دی (AMD) بهره می‌برد و به لحاظ گرافیکی چیزی حدود ۴ برابر از ایکس‌باکس وان ایکس قوی‌تر خواهد بود.

کنسول بعدی مایکروسافت که در حال حاضر آن را با نام پروژه اسکارلت می‌شناسیم در تعطیلات کریسمس سال ۲۰۲۰ معرفی خواهد شد و به‌احتمال زیاد بازی Halo infinite نیز یکی از عنوان‌های اصلی این کنسول در زمان عرضه خواهد بود.


یوبی‌سافت

یوبی‌سافت یکی از فعال‌ترین شرکت‌ها در زمینه گیم است و رسم دارد سالانه عناوین زیادی را معرفی کند، به همین دلیل نیز E۳ ۲۰۱۹ را مغتنم شمرد و از نسخه جدیدی از بازی واچ‌داگز (Watch Dogs) و Rainbow Six رونمایی کرد. معرفی بازی Ghost Recon: Breakpoint که جان برنثال (Jon Bernthal)، هنرپیشه معروف سریال پانیشر (Punisher) نیز در این بازی حضور دارد.

بازی Watch Dogs: Legion

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

چندین هفته قبل از برگزاری E۳ ۲۰۱۹ شایعاتی مبنی بر عزم یوبی‌سافت برای انتشار نسخه جدیدی از مجموعه بازی‌های WatchDogs بودیم و در نهایت در این مراسم، یوبی‌سافت ویدئویی جالب از این بازی را با هواداران به اشتراک گذاشت.

بازی Watch Dogs: Legion سومین نسخه از مجموعه بازی‌های Watch Dogs است و داستان آن در سال‌ها بعد در انگلستان روایت می‌شود. در این بازی، گیمر می‌تواند کنترل هرکدام از شخصیت‌هایی که در شهر تردد می‌کنند را در اختیار بگیرد و این‌گونه که از گیم‌پلی آن پیدا است با بازی در سبک جهان‌باز طرف هستیم که اختیار و آزادی عمل زیادی در اختیار گیمر‌ها قرار می‌دهد.

بازی Gods & Monsters

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

بسیاری از طرفداران بازی‌های ویدئویی، شرکت یوبی‌سافت را با مجموعه بازی‌های اساسینز کرید (Assassin's Creed) می‌شناسند و اگر شما هم از طرفداران این مجموعه بازی هستید، مطمئنیم اساسینز کرید ادیسه را بازی کردید و حسابی از آن لذت بردید.

جالب است بدانید تیم سازنده بازی اساسینز کرید ادیسه، پس از ساخت این بازی برای گیم جدیدی که داستان آن از اسطوره‌های یونان الهام گرفته، دست به کار شدند و در E۳ ۲۰۱۹ شاهد معرفی این بازی با نام Gods & Monsters بودیم. این بازی سبک و سیاقی کارتونی و جذاب دارد و قرار است در تاریخ ۲۵ فوریه سال ۲۰۲۰ رونمایی شود.

بازی Rainbow Six Quarantine

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

نزدیک به چهار سال از انتشار بازی موفق Rainbow Six Siege می‌گذرد و در E۳ ۲۰۱۹، یوبی‌سافت از نسخه جدید این بازی با نام Rainbow Six Quarantine رونمایی کرد، گیمر در این بازی در چوخه‌های سه نفره به نبرد موجوداتی زامبی‌مانند می‌رود و به لحاظ سبک و سیاق می‌توان گفت بازی جدید یوبی‌سافت شباهت‌های زیادی به حالت OutBreak در عملیات چیمِرا (Chimera) در Rainbow Six Siege دارد.

اضافه کردن داستان به اساسینز کرید ادیسه

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

بدون شک شما هم با ما هم‌عقیده هستید که بازی اساسینز کرید ادیسه، در کنار داستان جذاب و گیم‌پلی حرفه‌ای، محیط زیبایی نیز دارد و به همین دلیل نیز سازندگان این بازی در E۳ ۲۰۱۹ اعلام کردند که قابلیت جدیدی برای اضافه کردن داستان توسط گیمر‌ها را برای اساسینز کرید ادیسه در نظر گرفته‌اند.

به لطف این ویژگی جدید گیمر‌هایی که دلشان برای محیط زیبای اساسینز کرید ادیسه تنگ شده است می‌توانند محتوای داستانی که سایر گیمر‌ها در این محیط تعریف کرده‌اند را بازی کنند و ساعت‌ها سرگرم شوند.

بازی Ghost Recon: Breakpoint

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

یوبی‌سافت در حرکتی جالب برای معرفی بازی Ghost Recon: Breakpoint از جان برنثال با یک سگ شکاری بر روی صحنه کمک گرفت و این هنرپیشه خوش‌تیپ و پرطرفدار در E۳ ۲۰۱۹ به‌نمایندگی از یوبی‌سافت اعلام کرد که Ghost Recon: Breakpoint در تاریخ چهارم اکتبر سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد و نسخه بتای این بازی نیز در تاریخ ۵ سپتامبر در اختیار گیمر‌ها قرار می‌گیرد.


بِتسدا

بتسدا شرکتی است که پشت نام‌های بزرگی مانند اِلدِر اسکرولز (Elder Scrolls) فال‌اوت (Fallout) و ولفنشتاین (Wolfenstein) قرار گرفته است و به همین دلیل نیز کنفرانس بتسدا در E۳ ۲۰۱۹ هیجان زیادی به دنبال داشت. این هیجان بیشتر به دلیل انتشار خبر‌های تازه‌ای از نسخه جدید الدر اسکرولز یا فال‌اوت بود که چنین اتفاقی در E۳ ۲۰۱۹ صورت نگرفت و هنوز هم باید منتظر خبر‌های خوشی از این بازی‌ها در دیگر مراسم بتسدا باشیم.

خوشبختانه بتسدا در این مراسم دست خالی ظاهر نشد و معرفی از دووم اِترنال (Doom Eternal) و ولفنشتاین را شاهد بودیم.

بازی دووم اترنال (Doom Eternal)

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

تاریخ انتشار اولین نسخه از بازی دووم به سال ۱۹۹۳ باز می‌گردد و این بازی به اندازه‌ای جذابیت دارد که به‌رغم گذشت ۳ دهه هنوز هم هواداران زیادی در سرتاسر دنیا چشم‌انتظار نسخه جدید دووم هستند. این اتفاق در تاریخ ۲۲ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی خواهد افتاد و داستان جدیدترین نسخه از مجموعه بازی‌های دووم در میان بهشت و جهنم روایت می‌شود.

این بازی تجربه‌ای منحصر به فرد از گیم‌پلی چند‌نفره را در اختیار گیمر قرار می‌دهد و طبق معمول در سرتاسر قسمت‌های دووم اترنال شاهد صحنه‌های خشن و جذاب هستیم.

فال‌اوت ۷۶ (Fallout ۷۶)

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

طرفداران فال‌اوت انتظارات زیادی از فال‌اوت ۷۶ داشتند و پس از انتشار این بازی، آنچنان که انتظار می‌رفت شاهد محبوبیت فاول‌اوت ۷۶ نبودیم، به همین دلیل نیز بتسدا که تمام تلاش خود را برای جلب رضایت هواداران ناراضی فال‌اوت ۷۶ انجام میدهد در E۳ ۲۰۱۹ خبر از انتشار آپدیت رایگانی با نام Wastlanders داد، این آپدیت در‌واقع یک محتوای دانلودی است که قسمت‌های زیادی را به این بازی اضافه می‌کند و شخصیت‌های را در آن شاهد خواهیم بود.

بازی Elder Scrolls: Blades

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

افزایش محبوبیت بازی‌های موبایل در میان گیمر‌ها باعث شد تا بتسدا نسخه‌ای از بازی الدر اسکرولز را با نام Elder Scrolls: Blades برای گوشی‌های هوشمند منتشر کند، این بازی گرافیک خیره کننده‌ای دارد و سریعاً به گزینه‌ای محبوب در میان گیمر‌های موبایل تبدیل شد، در نتیجه بتسدا در E۳ ۲۰۱۹ خبر از انتشار این بازی برای کنسول نینتندو سوئیچ داد.

این‌گونه که پیداست بتسدا مراحل جدید و محتوای بیشتری را با محوریت اژد‌ها در این بازی اضافه خواهد کرد.

بازی Wolfenstein: Youngblood

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

جالب است بدانید اولین نسخه از این بازی در سال ۱۹۸۱ میلادی منتشر شد و از آن زمان تاکنون هر چند سال یک بار شاهد انتشار نسخه‌ای جدید از آن هستیم. در نسل کنسول‌های فعلی نیز مدتی پیش بازی Wolfenstein II: The New Colossus منتشر شد که طرفداران زیادی داشت و انصافاً هم باید گفت این بازی هنوز هم یکی از بهترین گیم‌پلی‌ها در میان بازی‌های شوتر اول شخص را در چند سال اخیر دارد.

در همین راستا بتسدا خبر‌های خوشی از توسعه نسخه جدید این بازی با نام Wolfenstein: Youngblood داد و اعلام کرد که این بازی در تاریخ ۱۶ جولای منتشر خواهد شد. از طرف دیگر بتسدا از عرضه نسخه دیگری با نام Wolfenstein: Cyberpilot خبر داد که این بازی برای هدست‌های واقعیت مجازی طراحی شده و جذابیت‌های خاص خودش را در این هدست‌ها دارد.

بازی Ghostwire: Tokyo

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

اگر اهل بازی‌های ترسناک باشید به‌احتمال زیاد بازی The Evil Within را می‌شناسید و چه بسا که نسخه‌های اول و دوم این عنوان را بازی کرده‌اید و حسابی هم ترسیده‌اید. جالب است بدانید گروه سازنده این بازی در حال ساخت یک عنوان دیگر با نام Ghostwire: Tokyo هستند.

این بازی که بتسدا در E۳ ۲۰۱۹ آنرا رونمایی کرد داستانی عجیب از ناپدید شدن ناگهانی قسمت زیادی از مردم توکیو روایت می‌کند و با توجه به اطلاعاتی که در ویدئوی تبلیغاتی آن دیدیم می‌توان گفت داستان ناپدید شدن انسان‌ها در این بازی شباهت‌هایی با کتاب و سریال the LeftOvers دارد.


نینتندو

آخرین کنفرانس در برنامه‌های E۳ ۲۰۱۹ به نینتندو اختصاص داشت و این شرکت ژاپنی عناوین هیجان‌انگیزی را یکی پس از دیگری معرفی کرد که هرکدام جذابیت‌های خاص خود را دارند. گل‌سرسبد عناوین معرفی شده توسط نینتندو را می‌توان دنباله بازی محبوب BREATH OF THE WILD دانست، خبر انتشار بازی The Witcher ۳ برای نینتندو سوئیچ نیز یکی دیگر از خبر‌های جالبی بود که هواداران را متعجب کرد.

بازی BREATH OF THE WILD

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

امکان ندارد از طرفداران نینتندو باشید و مجموعه بازی‌های Zelda را نشناسید، این بازی‌ها که بیشتر نسخه‌های آن در زمان معرفی به عنوان بهترین بازی‌های سال شناخته شده‌اند سال‌ها است که برای نینتندو منتشر می‌شوند و به همین دلیل نیز مدتی پیش شاهد انتشار بازی Legend of Zelda: Breath of the Wild بودیم که طبق معمول توانست جوایز زیادی را در صنعت گیم از آن خودش کند.

در E۳ ۲۰۱۹ نینتندو خبر بسیار خوشی برای طرفداران این بازی داد و از انتشار دنباله‌ای برای Legend of Zelda: Breath of the Wild خبر داد. در حال حاضر اطلاعات زیادی از این بازی پرطرفدار نداریم، اما گفته می‌شود که داستان آن در دنیایی تاریک‌تر نسبت به نسخه‌های قبلی Zelda روایت خواهد شد.

بازی LUIGI’S MANSION ۳

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

نینتندو عناوین انحصاری خاص خودش را دارد و در میان این عناوین، مجموعه بازی‌های LUIGI’S MANSION ممکن است پرطرفدارترین بازی‌های نینتندو به‌حساب نیایند، اما این بازی‌ها هواداران خاص خودشان را دارند و چیزی که از LUIGI’S MANSION ۳ دیدیم خبر از بازی جدید و جذابی می‌دهد که هواداران را حسابی سرگرم خواهد کرد.

با توجه به چیزی که از ویدئوی تبلیغاتی LUIGI’S MANSION ۳ دیدیم می‌توان گفت با بازی بامزه‌ای طرف هستیم که چاشنی از ترس و هیجان دارد و اواخر سال میلادی جاری روانه کنسول نینتندو سوئیچ خواهد شد.

بازی Witcher ۳ راهی نینتندو سوئیچ می‌شود

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

بدون شک Witcher ۳ یکی از بهترین گیم‌های هشتمین نسل از کنسول‌های بازی است و بسیاری این بازی را بهترین بازی نقش‌آفرینی در یک دهه گذشته می‌دانند. تاکنون گیمر‌های کنسول نینتندو سوئیچ از تجربه این بازی جذاب و سرگرم‌کننده بی‌نصیب بودند، اما در E۳ ۲۰۱۹ شاهد خبر خوشی برای گیمر‌های این کنسول بودیم و نینتندو از عزم خود برای انتشار Witcher ۳ برای نینتندو سوئیچ خبر داد.

در حال حاضر خبری از زمان دقیق انتشار Witcher ۳ برای نینتندو سوئیچ نداریم، اما انتظار می‌رود در اواخر سال جاری میلادی، این بازی برای سوئیچ منتشر شود.

بازی رزیدنت اویل ۵ و ۶ (Resident Evil ۵ & ۶) در راه نینتندو سوئیچ است

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

نینتندو در مراسم E۳ ۲۰۱۹ اعلام کرد که حساب ویژه‌ای روی بازی‌های رزیدنت اویل باز کرده و به همین دلیل نیز وعده داد تا پنجمین و ششمین نسخه از این بازی‌ها را برای نینتندو سوئیچ منتشر کند. خبر خوش اینکه طرفداران بازی‌های رزیدنت اول برای این بازی‌ها نباید انتظار زیادی بشکند و نینتندو سوئیچ پاییز امسال میزبان رزیدنت اویل ۵ و ۶ خواهد بود.

بازی NO MORE HEROES ۳

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

پیش از این شاهد نسخه فرعی از بازی NO MORE HEROES بودیم که طرفدار زیادی پیدا نکرد و در بازار با فروش خوبی روبرو نشد، به همین دلیل نیز نینتندو به‌جای اینکه این بازی را کنار بگذارد، سراغ ساخت نسخه جدیدی رفت و گوئیچی سودا (Goichi Suda)، بازی‌ساز خلاقی که عنوان‌های خوبی از او دیده‌ایم یک بار دیگر توسعه سومین نسخه از NO MORE HEROES را برعهده خواهد داشت. این بازی قرار است در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۲۰ برای نینتندو سوئیچ منتشر شود.

بازی ALIEN: ISOLATION برای نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود

نگاهی به جذاب‌ترین عنوان‌هایی که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شدند

طرفداران بازی‌های ترسناک به‌خوبی یادشان هست که بازی ALIEN: ISOLATION در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و اهالی دنیای گیم را حسابی ترساند، نینتندو نیز که به خوبی از پتانسیل این بازی ترسناک باخبر است و علاقه زیادی به افزودن گیم‌های ترسناک به کنسول نینتندو سوئیچ دارد در E۳ ۲۰۱۹ اعلام کرد که بازی ALIEN: ISOLATION را برای این کنسول منتشر خواهد کرد.

در این قسمت به پایان بازی‌های جذابی رسیدیم که در E۳ ۲۰۱۹ رونمایی شد، در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم کنفرانس‌های این مراسم را یکی پس از دیگری دنبال کرده‌اید، تجربیات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منابع: hypebeast, theverge

محمد کاملان
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1398/03/22
Left3dead4

قرار ندادید
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
درستش left4dead3 هستش و چند ساله که اومده
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1398/03/22
از بازی ایرانی بگو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
از آشغال حرف نزن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
همشون چرتن
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1398/03/22
هربار که به cyberpunkفکر میکنم قلبم تند تند میزنه
واقعا نمی تونم صبر کنمممممم
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1398/03/22
خوش به حال اونایی که دارن سیستمشو بخرن
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1398/03/22
E3 امسال به نظرم قشنگ نبود
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
دیگه چی میخواستی داداش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج