رسمی؛ نام لیگ فرانسه تغییر کرد
۸۷۴۲۰۵
۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۸
۷ 
اتحادیه فوتبال فرانسه با کمپانی آمریکایی اوبر ایتز به توافق نهایی رسید و این سامانه سفارش غذای آنلاین از فصل 21-2020 اسپانسر لیگ فوتبال فرانسه خواهد بود.

ورزش سه: اتحادیه فوتبال فرانسه با کمپانی آمریکایی اوبر ایتز به توافق نهایی رسید و این سامانه سفارش غذای آنلاین از فصل 21-2020 اسپانسر لیگ فوتبال فرانسه خواهد بود.

طبق توافق صورت گرفته بین اتحادیه فوتبال فرانسه و اوبر ایتز، این کمپانی به مدت دو سال اسپانسر اول لیگ فرانسه خواهد بود؛ به طوریکه نام لیگ نیز به اوبر ایتز لیگ 1(Uber Eats Ligue 1) تغییر خواهد کرد.

طبق گزارش نشریه فیگارو، اوبر ایتز سالانه 32 میلیون یورو به اتحادیه فوتبال فرانسه پرداخت خواهد کرد که 12 میلیون یورو بیشتر از اسپانسر قبلی یعنی شرکت کانفورما خواهد بود. قرارداد طرفین تا سال 2022 است و سپس باید به یک توافق جدید و قطعا بزرگتر دست یابند.

دیدیه کیلوت، مدیر اجرایی اتحادیه فوتبال فرانسه در همین رابطه گفت:« مفتخریم که اعلام کنیم با "اوبر ایتز" قرارداد همکاری منعقد کرده ایم و این برند جهانی از این فصل بعد، اسپانسر اول لیگ فرانسه خواهد بود تا به پیشرفت و افزایش کیفیت لیگ فوتبال فرانسه کمک کند.

خوشحالیم که اوبر ایتز فعالیت خود در فوتبال اروپا را با انتخاب لیگ فرانسه شروع خواهد کرد.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج