جزییاتی از ساخت سریال نیمه‌تمام ضیاالدین دری
۸۷۶۶۲۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
۱۱ 
رئیس مرکز سیمای استان های رسانه ملی از جزئیات جدید سریال‌ها سخن گفت. او همچنین تاکید کرد که برای ساخت سریال «سردار سنجرخان» ابتدا به دنبال تامین هزینه‌های آن هستند.

خبرگزاری مهر: رئیس مرکز سیمای استان های رسانه ملی از جزئیات جدید سریال‌ها سخن گفت. او همچنین تاکید کرد که برای ساخت سریال «سردار سنجرخان» ابتدا به دنبال تامین هزینه‌های آن هستند.

جزییاتی از ساخت سریال نیمه‌تمام ضیاالدین دری

سیدعباس فاطمی نویسی رئیس مرکز سیمای استان های صداوسیما درباره روند ساخت سریال در امور استان ها بیان کرد: تصویربرداری برخی از سریال‌ها مثل «جلال»، «بانوی سردار» و «اکسیر» به پایان رسیده است.

او در بخشی دیگر درباره سریال «سردار سنجرخان» که قرار بود ابتدا توسط ضیاالدین دری ساخته شود و پس از درگذشت او محمدحسین لطیفی به عنوان کارگردان آن انتخاب شد، عنوان کرد: این سریال قرار بود با مشارکت کردستان ساخته شود و اتفاقاً ما به تازگی جلسه‌ای با این استان داشتیم تا بتوانیم برآوردهای مالی را انجام دهیم.

فاطمی اضافه کرد: ابتدا سعی می کنیم تامین مالی سریال به نتیجه برسد و بعد اگر آقای لطیفی سر کار نبود از او می‌خواهیم کارگردانی سریال را بر عهده بگیرد.

او در پایان درباره ساخت سه گانه «سعدی، خواجو، حافظ» که قرار بود در شیراز وارد تولید شود، توضیح داد: کار پژوهشی این سریال تمام شده است و باید فیلمنامه نوشته شود بعد کارگردان را انتخاب کنیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج