قدرت‌نمایی «داستان اسباب بازی ۴»
۸۷۷۵۵۸
۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
۱۴ 
«داستان اسباب بازی ۴» جدیدترین محصول دیزنی و پیکسار با ۴۷ میلیون دلار فروش در روز جمعه ۲۱ ژوئن به راحتی صدرنشین گیشه آخرهفته آمریکای شمالی شد.

خبرگزاری صبا: «داستان اسباب بازی ۴» انیمیشین تحسین شده پیکسار و دیزنی روز جمعه در نخستین روز اکرانش در ۴۵۷۵ سالن سینمایی که در اختیار داشت ۴۷,۴ میلیون دلار بدست آورد و به راحتی صدرنشین باکس آفیس شد.

با این میزان فروش به نظر می رسد «داستان اسباب بازی ۴» در نخستین آخرهفته اکران خود بتواند ۱۲۵ میلیون دلار و یا بیشتر فروش داشته باشد.

با این رقم فروش افتتاحیه «داستان اسباب بازی ۴» احتمالا پس از انیمیشن های «شگفت انگیزان ۲» و «در جستجوی دوری» در جایگاه سومین بهترین افتتاحیه های تاریخ انیمیشن جای می گیرد. «شگفت انگیزان ۲» توانسته بود در نخستین آخر هفته اکرانش ۱۸۳ میلیون دلار و «در جستجوی دوری» ۱۳۵ میلیون دلار بفروشد.

«داستان اسباب بازی ۴» در بسیاری از کشورهای دیگر دنیا نیز همزمان با آمریکا اکران شده و تا به حال در آنسوی آب ها ۳۸,۳ میلیون دلار فروخته است.

قدرت نمایی «داستان اسباب بازی ۴»

«داستان اسباب بازی ۴» به کارگردانی جاش کولی در وبسایت روتن تومیتوز نیز تاکنون امتیاز ۹۸ درصد را دریافت کرده است، این انیمیشن که چهارمین قسمت از فرنشایز «داستان اسباب بازی» است از سوی مردم در وبسایت سینمااسکور نیز رتبه الف را تصاحب کرده است.

در جدول فروش این هفته پشت سر انیمیشن «داستان اسباب بازی ۴» فیلم اسلشر «بازی بچه» که بازسازی فیلم ۱۹۸۸ است و درباره عروسکی رعب آور با نام چوکی است، قرار دارد. این فیلم ترسناک با درجه بندی R روز جمعه ۲۱ ژوئن ۶,۱ میلیون دلار از سه هزار سالن سینمایی که در اختیار داشت بدست آورد.
قدرت نمایی «داستان اسباب بازی 4» در گیشه/ فیلم لوک بسون شکست مفتضحانه ای خورد

این فیلم با بازی مارک همیل و آدری پلازا در وبسایت روتن تومیتوز امتیاز ۶۰ درصد را کسب کرده است.

در این هفته اما فیلم جدید لوک بسون با نام «آنا» نیز اکران شد که البته فیلم بسیار نا امید کننده ظاهر شد. این فیلم با داشتن بیش از ۲ هزار سالن سینما تنها ۱,۴ میلیون دلار فروش داشت و در جایگاه یازدهم قرار گرفت. این میزان فروش در دوره کاری بسون بدترین افتتاحیه قلمداد می شود.

فیلم «علاالدین» با بازی ویل اسمیت که پنجمین آخر هفته اکرانش را تجربه می کند و فیلم «مردان سیاه پوش: بین المللی» نیز به ترتیب جایگاه سوم و چهارم جدول گیشه آمریکای شمالی در روز جمعه را بدست آوردند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج