پایان کار کاراته‌کاهای ایرانی با دو مدال
۸۷۷۸۰۱
۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۲
۷ 
سجاد گنج‌زاده نماینده مثبت ۸۴کیلوگرم تیم ملی کاراته مردان کشورمان در دیدار رده‌بندی سومین مرحله لیگ سری آ مونترال به مدال برنز دست یافت.

خبرگزاری فارس: در چارچوب دیدارهای رده‌بندی سومین مرحله لیگ سری آ مونترال کانادا سجاد گنج‌زاده نماینده وزن مثبت ۸۴کیلوگرم تیم ملی کاراته مردان کشورمان با نتیجه یک بر صفر نماینده کرواسی را شکست داد و به مدال سومین مرحله لیگ کاراته وان سری آ مونترال کانادا در سال ۲۰۱۹ دست یافت.

امروز در چارچوب این رقابت‌ها حمیده عباسعلی نماینده وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان نیز به مدال برنز این رقابت‌ها دست یافت.

امروز بهمن عسگری نماینده وزن ۷۵کیلوگرم تیم ملی کاراته کشورمان با شکست مقابل نماینده ایتالیا از گردون رقابت‌ها حذف شد.

لازم به یادآوری است: هامون درفشی‌پور نماینده وزن منهای۶۷ کیلوگرم، هادی عرب نماینده وزن مثبت ۸۴ کیلوگرم تیم ملی کشورمان مقابل حریفان خود شکست خوردند و از گردونه رقابت‌ها حذف شدند.

ضمن اینکه سعید احمدی نایب قهرمان مسابقات جهانی ۲۰۱۲ پاریس که این روزها در آمریکا زندگی می‌کند در این رقابت‌ها در وزن ۷۵کیلوگرم به روی تاتامی رفت و او نیز با شکست مقابل حریف خود از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

در پایان تیم کاراته مردان و بانوان اعزامی به این رقابت‌ها توسط حمید عباسعلی و سجاد گنج‌زاده به دو مدال برنز دست یافتند و پرونده این رقابت‌ها نیز بسته شد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج