ماجرای رامبد جوان با ستاره اسکندری متفاوت است
۸۷۸۲۳۵
۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۹
۲۴ 
کارگردان فیلم سینمایی «پنج ستاره» درباره حاشیه هایی که به تازگی برای ستاره اسکندری به وجود آمده، توصیه می کند مردم به افرادی که شایعه های اینچنینی را گسترش می دهند، بهای کمتری دهند.

بانی فیلم: مهشید افشارزاده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون درباره حواشی اخیری که برای ستاره اسکندری به وجود آمده گفت: همه ما تابع قوانین جمهوری اسلامی در داخل کشور هستیم و به آن احترام می گذاریم، اما با این حال ممکن است برخی از نظرات شخصی مان نسبت به این قوانین متفاوت باشد. به نظرم اگر فردی بخواهد به کشور دیگری سفر کند، باید قوانین آن کشور را مد نظر داشته باشد.

در مورد حاشیه هایی که برای ستاره اسکندری پیش آمده نیز فکر می کنم باید مقداری به عقاید دیگران احترام گذاشت. خانم اسکندری در داخل کشور بدون هیچ حاشیه ای مشغول به کار بوده و هجمه ای که این روزها علیه وی به راه افتاده واقعاً منصفانه نیست.

وی افزود: برخی می گویند چرا هنرمندان صحبت هایی مطرح می کنند که هیچ اعتقادی به آن ندارند. شاید خانم اسکندری نیز تحت شرایطی خاص، حرف هایی را زده اند، ولی باز هم این دلیل نمی شود که زندگی شخصی افراد مورد هجوم برخی شایعه پردازان قرار گیرد.

این بازیگر در ادامه با اشاره به ماجرای سفر رامبد جوان و همسرش به کانادا و واکنش های مردم، آنرا متفاوت با مسئله ویدئوی منتشر شده از اسکندری دانست و گفت: در اتفاقات اخیر و در یک مقایسه گذرا، عملکرد رامبد جوان را به هیچ وجه نمی پسندم. آقای جوان در صدا و سیمایی مشغول به کار است که هزینه آن را بیت المال می پردازد.

ماجرای رامبد جوان با ستاره اسکندری متفاوت است

کاری به میزان دستمزدی که می گیرد نیز ندارم و معتقدم هر چقدر که از «خندوانه» کسب می کند نوش جانش باشد، اما وی وقتی در آنتن تلویزیون بارها صحبت از ملی گرایی و وطن پرستی می کند، چطور آن را برای فرزند خودش مناسب نمی داند. در این ماجرا مسئله اصلی اکثر مخاطبان نیز همین است.

کارگردان «پنج ستاره» درباره رفتار رسانه ها و شبکه های اجتماعی در مسائل اینچنینی نیز گفت: در حال حاضر وسعت فضای مجازی به حدی رسیده که واقعاً قابل کنترل نیست. متأسفانه برخلاف کشورهای پیشرفته، در کشور ما شبکه های مجازی به محلی برای مطرح شدن عده ای سودجو تبدیل شده اند. به عنوان مثال فردی برای اینکه بتواند نام خود را بر سر زبان ها بیندازد، اقدام به انتشار خبر دروغ می کند و یا حواشی دیگری که این روزها نمونه های آن را بارها دیده ایم.

وی در ادامه افزود: این معضل به دست خودمان برطرف خواهد شد؛ به شرط اینکه به این افراد میدان داده نشود. ضمن اینکه می توان با شایعه پردازان و کسانی که با آبروی افراد بازی می کنند، برخورد قانونی کرد تا دیگر شاهد تکرار انتشار چنین خبرهایی نباشیم.

بازیگر فیلم های «سپید و سیاه» و «عیار ۱۴» در ادامه به قوانین سخت وزارت ارشاد در دهه های گذشته اشاره کرد و گفت: یادم هست در زمان فیلم سینمایی «بلوف» زنده یاد ساموئل خاچیکیان وزارت ارشاد من را به دلیل پوشیدن مانتوی آبی و شلوار لی مواخذه کرد! وقتی در پاسخ گفتم که این لباس انتخاب کارگردان و طراح لباس پروژه بوده، جمله آنان در جواب من این بود که «شما به عنوان نماینده یک زن مسلمان در پرده سینما نباید زیر بار خواسته آنان می رفتید!».

ما با قوانین دشوار اینچنینی کار می کردیم و در صورتی که حتی شایعه ای نیز برای فردی به وجود می آمد، بلافاصله مدیران ارشاد با آن برخورد می کردند. حالا ممکن بود این شایعه از سوی دشمنان آن بازیگر که از قضا پر کار هم بود مطرح می شد تا بتوانند جلوی فعالیتش را بگیرند.

افشارزاده در پایان گفت: به نظرم وزارت ارشاد باید در مواجهه با چنین اتفاقاتی از هنرمندان حمایت کند، زیرا بی تفاوتی نسبت به شیوع چنین رفتارهایی ممکن است در آینده کاری آن فرد، تأثیر بشدت مخربی بگذارد. در حال حاضر نیز با توجه به بیکاری قشر عمده سینماگران و اختصاص بودجه و امکانات آنچنانی به افراد و تفکرات خاص، ارشاد باید در اتفاقات اینچنینی از هنرمندان حمایت بیشتری داشته باشد.

انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:52 - 1398/04/04
منظور این خانم اینه که داخل مقنعه سر کنیم خارج کشور لخت بگردیم اشکال نداره
Iran, Islamic Republic of
04:10 - 1398/04/04
خانم افشار زاده خواهشن کار زشت همکارتون رو توجیع نکنید وقاحت هم حدی داره
Iran, Islamic Republic of
05:20 - 1398/04/04
خانم افشارزاده خودتان را به حماقت نزنید
موضوع قانون نیست بلکه نفاق است
کسی که ادعای مسلمانی می کند باید قوانین مذهبی اش را در هر کجا عالم که باشد رعایت کند
تناقض در گفتار و رفتار نفاق است و فرد مرتکب منافق
موضوع لامذهبی مدعیان است
Iran, Islamic Republic of
05:44 - 1398/04/04
یعنی چه داری توجیه میکنی خودتم دوس داری اینکارو بکنی اصلا حرفت از ریشه غلطه تو ترکیه اکثرا زنانش با حجابه درضمن اگه تو کشوری قوانین طوری باشه که کلا لخت باشه باز این دلیل نمیشه خانم بازیگر لطفا توجیه نکن ومثل بچه ها صحبت نکن
Iran, Islamic Republic of
06:40 - 1398/04/04
موضوع قانون کشور نیست مغلطه نکنید
زن مسلمان در هر کجای دنیا باید بر اساس قانون شرع اسلام رفتار کند حجاب قانون اسلام است و تظاهر به بی حجابی فسق و عامل آن فاسق است
اگر کسی می خواهد مانند زنان غیر مسلمان بدون حجاب باشد یا باید مانند زنان غیر مسلمان با آنان رفتار کرد یا مانند فاسقان
مسلمان و بی حجاب بودن نمیشود
جامعه قضاوت می کنند آنهم بر اساس اعتقادات مذهبی نه بند و تبصره قانونی
Iran, Islamic Republic of
06:57 - 1398/04/04
اگه نظرت باقوانین جمهوری اسلامی متفاوته پس حق نداری درسینماوسیمای جمهوری اسلامی بازی کنی وگرنه توهم مث بقیه یه حقه بازی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
درود
Iran, Islamic Republic of
07:00 - 1398/04/04
هیچ فرقی نداره همه این عزیزان فقط شعاروطن پرستی میدهند
Iran, Islamic Republic of
07:06 - 1398/04/04
حلال و حرام بودن فقط واس ما ملت بدبخت خوبه همه مسئولا و سلبرتیا ک باس الگو باشن یا فساد اخلاقی دارن یا دزدن
Iran, Islamic Republic of
07:11 - 1398/04/04
ماله نکش بابا جفتشون دورو و متظاهرن
Iran, Islamic Republic of
07:19 - 1398/04/04
قشری گری و تعصب صنفی جرأت اظهار نظر منصفانه و حق گویی و حق مداری را از اکثر هنرپیشگان بی مایه گرفته است.
هم رفتار خانم اسکندری مضموم است و هم عملکرد رامبد و نگار
Iran, Islamic Republic of
08:06 - 1398/04/04
کاش رامبد جان این قدر ایران ایران نمیکردی....اصلا به حجاب خانمتان کارندارم... چرا ملیت فرزندت را از بین بردی مگه ایرانی بودن چه اشکالی داشت. کدوم رو باور کنم....به افتخار مردم ایران؟؟؟؟ افسوس
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1398/04/04
خوب، اگه خانم اسکندری صراحتا اعلام کنند که حرفهایی که در مورد حجاب زده اند عقاید شخصی شأن نبوده و به محدودیت زنان اعتقادی ندارند، مردم قانع میشوند.
United Arab Emirates
09:09 - 1398/04/04
خدا روشکر دیگه چهره واقعی سلبریتی ها برامون روشده.نماد ریا و تزویر هستند یه مشت ... که برای ما شدن الگو
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1398/04/04
همه شون آشغالهایی هستن که فکر میکنند با جامعه ما فرق دارند ...
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1398/04/04
گند همه چی رو دراوردن میگه حریم خصوصی اخه تو مکان عمومی هستی فکر نمیکنی یه ایرانی اونجا باشه و پته تو بریژه رو آب
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1398/04/04
خانم دروغگوستاره اسکندری هم مثل رامبدشعارمیدادودررابطه باحجاب بارهااعلام کردکه باحجاب مشکلی نداره احتمالاشماازاین حمایت هدف خاصی داری که بدون شک درآینده نزدیک ازآن بهره برداری خواهی کرد
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1398/04/05
ایشون خودشون تازه ازآمریکااومدن واونجامشغول بودن!!! نه بیاازسیب زمینی بنال.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج