ماجرای فولکس واگن روی دست مارسلو چیست؟
۸۹۸۲۶۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۴
۱۳ 
«مارسلو» دفاع چپ برزیلی رئال مادرید در مصاحبه با روزنامه بیلد آلمان در خصوص خالکوبی روی بازوی خود اظهار داشت: برای پدربزرگم است؛ این فولکس واگن همان ماشینی است که با آن هر روز مرا به تمرین می‌برد.

خبرگزاری ایرنا: «مارسلو» دفاع چپ برزیلی رئال مادرید در مصاحبه با روزنامه بیلد آلمان در خصوص خالکوبی روی بازوی خود اظهار داشت: برای پدربزرگم است؛ این فولکس واگن همان ماشینی است که با آن هر روز مرا به تمرین می‌برد.

مارسلو می‌گوید پس از سال‌ها بودن در رئال، انتقادها وی را آزار نمی‌دهد و معتقد است تیمی که «فلورنتینو پرز» برای فصل جدید به اصطلاح بسته است، به اندازه کافی خوب است تا برای تمامی عناوین بجنگد و دیگر نیازی به خرید جدید نیست.

ماجرای فولکس واگن روی دست مارسلو چیست؟

مرد برزیلی در این باره اظهار داشت: آنچه فصل گذشته اتفاق افتاد تنها بخش کوچکی از انتقادهایی بود که در سال‌های حضورم در رئال، متحمل آن شدم؛ یاد گرفته‌ام با آنها کنار بیایم، بهتر از هر کسی می‌دانم که چه وقت آماده هستم و چه وقت ناآماده و زمانی که اوضاع خوب پیش نمی‌رود باید بیشتر تلاش کنم.

مارسلو در ادامه تاکید کرد که یکی از بهترین دوستانش در رختکن رئال «تونی کروس» است؛ کسی که مرد برزیلی وی را «یک آلمانی متفاوت» توصیف کرد.

ماجرای فولکس واگن روی دست مارسلو چیست؟

وی در ادامه افزود: کروس با چیزی که فکر می‌کنید تفاوت دارد و به هیچ عنوان خشن و جدی نیست؛ در حقیقت خیلی هم شوخ طبع و شاد است و علاقه زیادی به او دارم.

مارسلو در پایان در پاسخ به پرسشی در مورد مدل موهای مشهور و خالکوبی فولکس واگن روی بازویش، گفت: سال‌ها است که موهایم را نزده‌ام و زمانی هم که بخواهم این کار را انجام دهم خودم دست به کار می شوم و فقط آن را مرتب می‌کنم اما به طور یکسان؛ تتو هم به خاطر پدربزرگم است؛ او همیشه به من باور داشت و هر کجا که می‌رفت مرا با خود می برد و هر کاری که از دستش بر می‌آمد -ممکن و غیرممکن- را انجام داد تا مرا در لباس یک فوتبالیست حرفه‌ای ببیند و این فولکس واگن همان ماشینی است که او هر روز مرا با آن به تمرین می برد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج