قتل فقط به‌ خاطر یک نگاه!
۹۰۴۲۰۲
۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۱
۱۸ 
پسری ۱۹ ساله که فقط به‌خاطر یک نگاه دست به چاقو برده و مرتکب قتل شده است، بعد از ۲۰ روز شناسایی و دستگیر شد.

روزنامه شرق: پسری ۱۹ ساله که فقط به‌خاطر یک نگاه دست به چاقو برده و مرتکب قتل شده است، بعد از ۲۰ روز شناسایی و دستگیر شد.

شامگاه ۲۳ مرداد به بازپرس دشتبان، بازپرس کشیک قتل تهران، اطلاع دادند جنایتی در یکی از رستوران‌های دربند به وقوع پیوسته است.

به‌این ترتیب تحقیقات آغاز و معلوم شد دو پسر جوان که همراه دو دختر به رستوران رفته بودند با سه پسر دیگر درگیر شدند و خون به پا کردند.

دوستان مقتول در بدو امر تحت بازجویی قرار گرفتند و گفتند: ما از یکی از شهر‌های جنوبی کشور برای پیداکردن کار به تهران آمدیم و امشب- شب حادثه- تصمیم گرفتیم برای تفریح به دربند بیاییم و شام بخوریم. مشغول شام‌خوردن بودیم که چهار دختر و پسر وارد رستوران شدند و در تخت روبه‌روی ما نشستند.

نگاه ما ناخودآگاه به آن‌ها افتاد. در این هنگام یکی از آن پسر‌ها سمت ما آمد و با تندی پرسید چرا نگاه می‌کنید.

ما به او توضیح دادیم منظوری نداشتیم و این نگاه‌کردن کاملا اتفاقی بود، اما او آرام نشد و شروع به داد و فریاد کرد و با ما درگیر شد. در نهایت هم با چاقو به قلب دوست ما زد و فرار کرد.

کارآگاهان جنایی در گام بعدی دوست متهم فراری را پشت میز بازجویی نشاندند. او گفت: من هفته پیش در پارک با متهم که فرشید نام دارد، آشنا و با هم دوست شدیم. او به من گفت: می‌خواهد همراه دختر موردعلاقه‌اش و دوست او به دربند برود و از من هم دعوت کرد همراه‌شان بروم. من نیز قبول کردم، اما در رستوران آن اتفاق رخ داد. من در دعوا و قتل هیچ نقشی نداشتم و قاتل را هم به‌درستی نمی‌شناسم و فقط اسم او را می‌دانم و یک شماره تلفن از او دارم.

مأموران بعد از گرفتن اسم و شماره تلفن متهم فراری ردیابی او را آغاز کردند تا اینکه موفق شدند این جوان ۱۹ ساله را بعد از گذشت ۲۰ روز از وقوع جنایت در خانه‌اش دستگیر کنند.

فرشید بعد از انتقال به پلیس آگاهی در حالی‌که راهی برای انکار قتل نداشت و دوربین‌های مداربسته رستوران تصاویر او را ضبط کرده بودند، از انجام این جنایت ابراز پشیمانی کرد و گفت: من فکر کردم آن سه پسر از نگاه‌کردن به ما منظوری دارند به‌همین دلیل با آن‌ها درگیر شدم. بعد از اینکه یکی از آن‌ها را با چاقو زدم به‌شدت ترسیدم و فرار کردم. به خانه رفتم و روز بعد تلفنی موضوع را با برادرم در میان گذاشتم. برادرم به من گفت: آن پسر فوت شده و همه رسانه‌ها این خبر را منتشر کرده‌اند. آن‌قدر ترسیده بودم که در تمام این مدت از خانه بیرون نیامدم تا اینکه بالاخره دستگیر شدم.

بنا بر این گزارش، متهم در حال حاضر در بازداشت به‌سر می‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:55 - 1398/06/14
هنوز نمایندگان محترم چاقو را سلاح سرد ننی دانند و این باعث شده در جیب هر جوانی باشد و در خشم انی باعث مرگ دیگری اگاهانه‌شودو پس از ان با اعلام اینکه در حالت عادی نبودم را فرار قانونی برای خودشان پیدا کنند بهتر نیست وکلای ما با بررسی مجدد قانون راه بهتری برای جلو گیری از چنین فجایعی پیدا کنند.
Iran, Islamic Republic of
05:57 - 1398/06/14
اخروعاقبت دوستیهای خیابانی وبیابانی وروابط نامشروع خلاصه اش اینست که شیطان وارد صحنه شده وبایک نگاه معرکه راه می اندازد وسپس قاتل از آب درمی اید ونیگوید شیطان گولم زد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
تهرانیها چقدر بافرهنگ تشریف دارین!!!!!!!؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۵
۱۵:۵۰ چه ربطی داره همه تهرانیها تو یه خانواده رشد نکردن که .لطفا توهین نکن
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1398/06/14
روانی شدن رفتن مردم و جوانان ما
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1398/06/14
مگراون دخترعقدکرده توبودبعدش توبااونامحرم هستی باهاش هرغلطی میکنی اوبداقبال یک نگاه کرده حالا یاقسط یاغیرقسط توباید جوان مردم روبکشی نامرد حالا برپای چوبه دار اون دخترا میان نجات میدن توراخوش باش بدبخت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
قصد نه قسط
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1398/06/14
یبار میگید اسمش فرشید بود یبار توگزارش قبلی میگید پدارام بود خودتان هم میفهمید چی میگید
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1398/06/14
شهرام شد یا فرشید بلخره
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1398/06/14
عصبانیت و تعصب زیاد عاقبت خوبی نداره چاره راه هم نیست برفرض اینکه از نگاه کسی ناراحتید جاتون رو عوض کنید فردی که نگاه دائم کند بیماره ولی درگیری جز رسوایی و بدتر از ان زد و خرد نتیجه دیگری دارد چرا اینقدر عصبانی
Iran, Islamic Republic of
01:08 - 1398/06/15
عجب حیواناتی پیدا میشن که در همون بعد هنوز سیر می کنن باید اعدامش کنن گذشتم نکنن
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1398/06/16
هم قاتل و هم مقتول قربانی وضعیت بد فرهنگی کشورمان هستند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج