آیفون ۱۱ در ایران چند؟
۹۱۲۷۳۵
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
۱۶ 
اگر شما بخواهید آیفون ۱۱ pro max را با ظرفیت ۲۵۶ و رنگ خاکستری بخرید باید ۲۳ میلیون تومان هزینه کنید. این مدل آیفون در سایت اپل ۱۲۴۹ دلار قیمت خورده است که با دلار ۱۲ هزار تومانی حدود ۱۵ میلیون تومان می‌شود.

عصرایران: شرکت اپل 20 روز پیش از آیفون 11 در سه مدل رونمایی کرد. بدین ترتیب بعد از مدت ها انتظار، آیفون 11 با قیمت 699 دلار، آیفون 11 pro با قیمت 999 دلار و آیفون 11 promax با قیمت 1400 دلار وارد بازار شد. البته قیمت این سه مدل با توجه به ظرفیت آنها متغیر است.

آیفون ۱۱ در ایران چند؟

آیفون یکی از گوشی های پرطرفدار در بازار ایران است و آیفون بازهای ما چند ماه انتظار کشیدند تا این گوشی تولید و روانه بازار شود.

مشتریان این گوشی در ایران اما، از همان روزهای اول عرضه باید هزینه بالایی را صرف خرید آن کنند. بر اساس گزارش میدانی ما، بیش از 90 درصد فروشگاه های موبایل، این مدل گوشی را ندارند و تنها چند فروشگاه آیفون 11 را وارد بازار ایران کرده اند آن هم 1.5 برابر قیمتی که شرکت اپل اعلام کرده است.

اگر شما بخواهید آیفون 11 pro max را با ظرفیت 256 و رنگ خاکستری بخرید باید 23 میلیون تومان هزینه کنید.

آیفون ۱۱ در ایران چند؟

این مدل آیفون در سایت اپل 1249 دلار قیمت خورده است که با دلار 12 هزار تومانی حدود 15 میلیون تومان می شود.

البته بر اساس اعلام سازمان گمرک، 16 درصد هم عوارض نهایی (2 میلیون و 400 هزار تومان) به قیمت رسمی گوشی اضافه می شود. به این ترتیب یک دستگاه آیفون 11 pro max برای وارد کننده 17 میلیون و 400 هزار تومان تمام می شود اما با قیمتی حدود 23 میلیون تومان به دست مشتری می رسد.

در بازار ایران قیمت گوشی های اپل در روزهای اول عرضه همیشه به همین صورت بوده است اما بعد از مدتی با کاهش قیمت مواجه می شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج