رومینگ اینترنت گران است
۹۱۸۰۳۲
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
۱۰ 
وزیر ارتباطات با بیان اینکه توصیه ما به زائران عدم استفاده از اینترنت رومینگ است، گفت: رومینگ اینترنت به دلیل گرانی مقرون به صرفه نیست و لذا زائران از سیمکارت عراقی استفاده کنند.

خبرگزاری مهر: به نقل از رادیو اربعین، محمد جواد آذری جهرمی ضمن بیان اینکه طی مذاکرات صورت گرفته با کشور عراق و کاهش نرخ تماس های بین الملل ارتباطات صوتی از طریق سیم کارت های ایرانی مقرون به صرفه تر شده است، تاکید کرد: استفاده از سیم کارت های ایرانی برای تماس با ایران یا بالعکس نسبت به سال های قبل با کاهش قیمت روبرو بوده است.

رومینگ اینترنت گران است

وی افزود: در ارتباط با اینترنت همچنان نرخ بسته های اینترنتی سیم کارت های عراقی مقرون به صرفه تر است هر چند نسبت به سال گذشته قیمت رومینگ اینترنت سیم کارت ایرانی در عراق ۳۰۰درصد ارزان شده اما با این کاهش باز هم هنوز سیم کارت های عراقی به صرفه تر است.

وزیر ارتباطات گفت: با توجه به شرایط پیش آمده در روزهای قبل در عراق و اعتراضات صورت گرفته به دلایل امنیتی اینترنت در این کشور با تصمیم مسئولان قطع شده بود و دارندگان سیم کارت های عراقی در ساعات زیادی از روز شاهد قطع اینترنت بودند هرچند این مشکل در حال رفع است اما اگر زوار ایرانی نیاز به اینترنت داشتند می توانند به عمود هایی که وزارت ارتباطات خدمات اینترنت را در آن ها می دهد مراجعه و از از شبکه استفاده کنند.

آذری جهرمی بیان کرد: به دلیل قیمت بالای رومینگ اینترنت که هر گیگابایت در حدود ۱۸۰ هزار تومان محاسبه می شود، توصیه می کنیم زائران تنها در حالت اضطرار از این امکان استفاده کنند.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1398/07/21
اگر خواستی عراقی ها را آزار دهید از اینترنت همراه اول استفاده کنید
آنقدر باید گوشی را بچرخواند تا شاید آنتن اینترنت را پیدا کند
Iran, Islamic Republic of
02:24 - 1398/07/22
این‌جهرمی در مخابرات هیچ کاره است
میگوییم‌اینترنت همراه‌اول خیلی ضعیف و دچار اختلال است میگوید اینترنت به من ربطی ندارد
احتمالا اینترنت مربوط به وزرات راه و ساختمان میباشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج