انگیزه‌ی خانواده‌ی هلندی برای ۹ سال زندگی در انزوا
۹۱۹۲۵۶
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
۱۰ 
پلیس هلند از پیدا کردن پنج خواهر و برادر و یک مرد که تصور می‌شود پدر آن‌ها باشد، در حالی که برای سال‌ها در یک اتاق مخفی واقع در یک مزرعه محبوس بودند، خبر داده است.

خبرگزاری ایسنا: پلیس هلند از پیدا کردن پنج خواهر و برادر و یک مرد که تصور می‌شود پدر آن‌ها باشد، در حالی که برای سال‌ها در یک اتاق مخفی واقع در یک مزرعه محبوس بودند، خبر داده است.

مقامات این کشور اعلام کرده‌اند این شش نفر هم‌اکنون در حال دریافت کمک‌های درمانی هستند.

انگیزه‌ی عجیب خانواده هلندی برای ۹ سال زندگی در انزوا

این پنج خواهر و برادر که بین ۱۸ تا ۲۵ سال سن داشته‌اند و پدر آن‌ها که تحت شرایط وخیم پزشکی قرار داشته در روستای "Ruinerwold" واقع در استان شمالی "درنته" پیدا شده‌اند.

پلیس هلند با بیان این که این افراد خود را یک خانواده و مرد بیمار همراهشان را پدر خانواده معرفی کرده‌اند، اظهار داشته که این شش نفر را در یک فضای بسیار کوچک در یک خانه‌ پیدا کرده‌اند که قفل داشته و این فضا انبار نبوده است.

هنوز مشخص نیست که آیا این افراد به صورت داوطلبانه در این اتاق زندگی می‌کردند یا خیر اما تصور می‌شود مدت زمانی که در این محل به صورت منزوی زندگی کرده‌اند ۹ سال بوده است.

گزارش‌های تلویزیون محلی مدعی شده‌اند که این خانواده به "آخرالزمان" اعتقاد داشته و منتظر روزهای پایانی دنیا بوده‌اند اما مقامات این اظهار نظر را تایید نکرده‌اند.

پیش از این نیز شهردار این شهر اعلام کرده‌ بود یک مرد ۵۸ ساله که پدر بچه‌ها نبوده در ارتباط با این پرونده دستگیر شده اما نقش او در این رابطه هنوز مشخص نشده است.

پلیس نیز بدون افشای هویت این مرد تایید کرده او مرزعه مذبور را به این خانواده اجاره داده است.

به گفته مقامات، مادر این خواهر و برادرها ظاهراََ پیش از جابجایی این خانواده به مزرعه فوت شده است. نام هیچ یک از اعضای این خانواده به عنوان ساکنان این شهر در شهرداری ثبت نشده است.

پلیس هلند این خانواده را که به ادعای رسانه‌های محلی منتظر پایان دنیا بوده‌اند، زمانی پیدا کرده که یکی از فرزندان با فرار از مزرعه به یکی از کافه‌های همان نزدیکی پناه آورده و درخواست کمک می‌کند.

یکی از کارکنان این کافه اظهار داشته که یک مرد ۲۵ ساله با ظاهری ژولیده و سردرگم به کافه آمده و با گفتن این که ۹ سال است قادر به خروج از خانه نشده از او درخواست کمک فوری کرده است.

این خواهرها و برادرها ظاهراََ در اتاق‌هایی موقتی داخل یک مزرعه زندگی کرده و با تغذیه از سبزیجات و حیواناتی که در این مزرعه دورافتاده وجود داشته به زندگی ادامه می‌دادند.

بنا بر گزارش رویترز، پلیس هلند اظهار داشته که در حال بررسی تمامی سناریوهای ممکن در این ارتباط است.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1398/07/24
خوش بحالشون ضرر نکردن من هم میرفتم جایی که هیچکس نبینم
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1398/07/24
خوب اخر زمان باشه تو زندگيتو بکن حيف نيست اين همه سال توي هلند رو به باد دادين
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج