ناتو و اسرائیل، مقابله با اس-۴۰۰ را تمرین کردند
۹۳۰۰۰۳
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۲
۱۶ 
در آخرین روز رزمایش مشترک ناتو و رژیم صهیونیستی، نحوه مقابله با سامانه دفاع موشکی اس-۴۰۰ روسیه با استفاده از سامانه های موشکی پاتریوت آمریکا شبیه سازی شد.

ایرنا: در آخرین روز رزمایش مشترک ناتو و رژیم صهیونیستی، نحوه مقابله با سامانه دفاع موشکی اس-۴۰۰ روسیه با استفاده از سامانه های موشکی پاتریوت آمریکا شبیه سازی شد.

کشورهای اروپایی عضو ناتو، رژیم صهیونیستی و آمریکا رزمایش مشترکی را در روزهای اخیر در جنوب اراضی اشغالی به اجرا گذاشتند. در این رزمایش دو هفته ای که با شرکت یگان های نیروی هوایی ارتش صهیونیستی، آمریکا، آلمان، ایتالیا و یونان در صحرای نقب برگزار شد، سامانه های دفاع موشکی ناتو نحوه مقابله با سامانه های روسی اس-۳۰۰ و اس-۴۰۰ را تمرین کردند.

بر این اساس در رزمایش موسوم به «پرچم آبی» مجموعا ۸۰۰ نظامی و حدود ۱۰۰ خلبان جنگنده از جمله خلبانان جنگنده های رادارگریز اف-۳۵ شرکت داشتند.

اوایل آبان ماه سامانه پدافند موشکی «اس-۴۰۰» برای اولین بار در خارج از مرزهای فدراسیون روسیه برای شرکت در تمرینات نظامی مشترک با صربستان تحت عنوان «سپر اسلوونیک ۲۰۱۹» در بلگراد پایتخت صربستان مستقر شد.
رسانه های خبری صربستان گزارش دادند که سامانه های پدافند موشکی اس-۴۰۰ و پانتسیر-۱ ، در چارچوب رزمایش نظامی مشترک روسیه و صربستان در قلمرو صربستان مستقر شده اند.

شناسایی، نظارت و تخریب تمامی اهداف مورد نظر در هوا از جمله عملیات یگان های پدافند هوایی روسیه و صربستان در رزمایش مشترک نظامی این دو کشور گزارش شده است.

قسمت اول رزمایش نظامی فرامرزی فدراسیون روسیه تحت عنوان سپر اسلاویک ۲۰۱۹ بین نیروهای فدراسیون روسیه و صربستان در سپتامبر امسال برگزار شده بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج