اکبری: چون شغل ندارم، مجبورم کُشتی بگیرم!
۹۴۰۳۶۷
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۹
۹ 
نایب قهرمان سال ۲۰۱۳ کشتی آزاد جهان گفت: احتمال پارگی نخاعم وجود دارد، اما چون شغل ندارم مجبورم کشتی بگیرم.

خبرگزاری تسنیم: عزت الله اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار در مورد موضوع استخدامی‌اش که اخیرا رسانه‌ای شد، اظهار داشت: در این خصوص مدت‌هاست که نامه زده شده، اما اتفاق خاصی رخ نداده است. ابتدا به اداره گاز استان در خصوص بحث استخدام من نامه زده شد که اتفاقی نیفتاد. بعد به اداره کل ورزش و جوانان مازندران که حالا بعد از دو سال می‌گویند استخدام ندارند، در حالی که در همین مدت استخدامی داشتند اما برای قهرمان ملی جا ندارند. مسئولان استان گفته‌اند پیگیر هستند اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و نمی‌دانم چه خواهد شد.

دارنده مدال نقره جهان در سال 2013 که همزمان با حضورش در یکی از مسابقات اترک در لیگ برتر، فرزندش به دنیا آمد، با اشاره به آسیب دیدگی قدیمی گردنش خاطرنشان کرد: سال 2013 در اردوی تیم ملی به شدت از ناحیه گردن آسیب دیدم. پزشک همان وقت گفت دیگر کشتی نگیرم تا بیشتر از این نخاعم آسیب نبیند. احتمال پارگی نخاع وجود دارد، اما مجبورم با این وضعیت مدارا کرده و کشتی بگیرم. وقتی شغلی ندارم، کشتی باید شغلم باشد و چاره‌ای جز این ندارم که در لیگ حضور پیدا کنم و با همین وضعیت کشتی بگیرم.

اکبری در مورد حضورش در تیم اترک و اینکه آیا قراردادش را دریافت کرده است، گفت: دو کشتی برای این تیم در 87 و 92 کیلوگرم گرفتم و هر دو را هم بردم. پول ما را با کم کردن قرارداد دادند اما بعد در حالی که برای حضور در مسابقات باشگاه‌های جهان آماده می‌شدیم، تمرین تعطیل شد و گفتند می‌خواهند با تیمی بومی در مسابقات شرکت کنند. ما را خط زدند و نفرات جدید به خدمت گرفتند، ما این تیم را به زحمت بالا آوردیم و سهمیه مسابقات باشگاه های جهان را گرفت، بعد به راحتی کنارمان گذاشتند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج