روی خودتان سرمایه گذاری کنید!
۹۵۳۹۳۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸
۱۷ 
محتوای حمایت‌شده
دوره توسعه فردی هم برای جوانان تازه کار و هم برای مدیران ارشد و کارکشته می‌تواند فصلی مفید و کاربردی در زندگی شان باشد. شما در این دوره می‌توانید به صورت عینی و عملی به مسیر زندگی و شغلی خود نگاه کنید و آینده خود را برنامه ریزی کنید.

دوره جامع توسعه فردی

همه ما، برای باقی ماندن در سطح حرفه‌ای دنیای کسب و کار‌های امروز که به سرعت در حال رشد و تغییرند، نیاز داریم خودمان را عمیقا بشناسیم. نقاط ضعف و قوت خود را مدام تحلیل کنیم، فرصت‌های محیط اطرافمان را شناسایی کنیم و با تهدیدات محیط پیرامونمان مقابله کنیم و نهایتا حرکتی رو به جلو داشته باشیم. در غیر این صورت ساکن خواهیم ماند چرا که پیشرفت حرفه‌ای نیازمند درک درستی از نیاز‌های حرفه‌ای و آرزو‌های ما است. اینجاست که یک دوره توسعه فردی قدرتمند ابزار ارزشمندی برای ما خواهد بود.

روی خودتان سرمایه گذاری کنید!

مدیریت آموختنی است، نه غریزی

۰۲۱۸۸۷۳۰۱۸۴دوره توسعه فردی هم برای جوانان تازه کار و هم برای مدیران ارشد و کارکشته می‌تواند فصلی مفید و کاربردی در زندگی شان باشد. شما در این دوره می‌توانید به صورت عینی و عملی به مسیر زندگی و شغلی خود نگاه کنید و آینده خود را برنامه ریزی کنید.

"می خواهید در آینده چه کاره شوید" بر خلاف انشا‌های دوران کودکی مان دوره توسعه فردی یک برنامه حرفه ای، عملی، دقیق، خاص و منحصر به فرد است که می‌توانید برای رسیدن به پیشرفته‌ترین سطح زندگی شخصی و حرفه‌ای خود در نظر داشته باشید.

روی خودتان سرمایه گذاری کنید!

مدیریت آموختنی است، نه غریزی

۰۲۱۸۸۷۳۰۱۸۴دوره توسعه فردی به شما کمک می‌کند دانش، مهارت و توانایی‌های خود را شناسایی و ترسیم کنید و در عین حال مسیری را برای پیشرفت حرفه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد، شما با بررسی‌های دوره‌ای استعداد ها، علایق و فعالیت‌های فعلی خود به برنامه‌ای دست پیدا خواهید کرد که همیشه می‌توانید از آن به عنوان سندی راهبردی برای پیشرفت در زندگی خود استفاده کنید.

این برنامه می‌تواند به شما در بهبود عملکرد، شفاف سازی علایق، تقویت نقاط ضعف و به کارگیری نقاط قوت کمک کند. به طور کلی دوره توسعه فردی برای کمک به شما در رسیدن به اهداف شغلی و شخصی کوتاه و بلند مدتتان طراحی شده است، تا بتوانید به آنچه می‌خواهید برسید.

مدیریت آموختنی است، نه غریزی

جهت مشاوره رایگان و دریافت پاسخ سوالات کلیک کنید.

همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۷۳۰۱۸۴

روی خودتان سرمایه گذاری کنید!

جهت اطلاع از رویدادها به صفحه اینستاگرام مراجعه نمایید.

@bahar_business_school

روی خودتان سرمایه گذاری کنید!

جهت اطلاع از دوره های برگزار شده به کانال تلگرام مراجعه نمایید.

@MBA_DBA_Bahar

روی خودتان سرمایه گذاری کنید!

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه نمایید.

www.bahar.ac.ir

روی خودتان سرمایه گذاری کنید!

آدرس دفتر مرکزی: خیابان بهشتی (عباس آباد)، خیابان پاکستان، انتهای خیابان دوم، پلاک ۲۷

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج