قلیچ: به پرسپولیسِ گل‌محمدی امیدوار شدم
۹۵۴۹۴۰
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
۱۹ 
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با پیروزی مقابل تراکتور به پرسپولیس گل‌محمدی امیدوار شدم.

خبرگزاری میزان: وحید قلیچ در ارتباط با پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس با هدایت یحیی گل‌محمدی مقابل تراکتور اظهار داشت: کمی نگران پرسپولیس بودم، اما با پیروزی مقابل تراکتور به این تیم امیدوار شدم، تراکتور اصلا حریف آسانی نبود. تراکتور با ساکت الهامی تیم خوبی شده است و گل‌محمدی واقعا پیروزی خوبی بدست آورد.

وی در ادامه در خصوص عملکرد پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس بازی خوبی کرد و تیم واقعا عملکرد قابل قبولی دارد. به تراکتور هم تبریک می‌گویم، جنگنده و دونده بازی کردند و زحمت زیادی در زمین کشیدند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس پیرامون عملکرد اوساگونا افزود: به نظرم پرسپولیس در خرید این بازیکن عجله کرد، البته او در ذوب‌آهن عملکرد بهتری داشت. آنجا که بود ضربات سر می‌زد و می‌جنگید، اما برای پرسپولیس در بازی مقابل تراکتور نه روی هوا مفید بود و نه روی زمین. در این بازی که من چیزی از اوساگونا ندیدم، ولی علیپور عملکرد خوبی داشت. در مجموع امیدوارم اوساگونا برای پرسپولیس جونیور نشود.

قلیچ در مورد استوکس، دیگر مهاجم خارجی جدید پرسپولیس گفت: امیدوارم استوکس زودتر بیاید، چون کمک زیادی به خط حمله پرسپولیس خواهد کرد. استوکس در تراکتور عملکرد خوبی داشت، اما باید توجه داشت بازیکنان خارجی در ایران مثل هندوانه در بسته هستند.

وی در پایان درباره عملکرد بازیکنان خارجی فصل جاری خاطرنشان کرد: برخی بازیکنان خارجی در فوتبال ایران ممکن است در سایر تیم‌ها جواب بدهند، اما در پرسپولیس و استقلال نتوانند خوب بازی کنند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج